Do
góry
tiktok_phone_ (1)

Smartfon stworzony dla TikToker’ów | Prosto od TikTok’a!

Cytując klasyka “Czego to Chińczycy nie wymyślą?”... No właśnie, niespełna kilka godzin temu w sieci pojawiła się zapowiedź oficjalnego smartfona od ByteDance, którzy w swoim posiadaniu mają między innymi TikToka.

Plotki o takim urządzeniu już od jakiegoś czasu krążyły po sieci, jednak brakowało jakichkolwiek przesłanek, że okażą się prawdą. Aplikacji TikTok chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, w końcu wywołała niemały szum w wielu mediach społecznościowych, a jej popularność wciąż rośnie. W celu umilenia korzystania z aplikacji powstał model Jianguo Pro 3, który w Chinach zostanie wydany pod marką Smartisan. Co ciekawe nazwa jest kontynuacją serii prowadzonych obecnie przez firmę, a nie osobnym produktem. 

Sama firma Smartisan została jeszcze w tym roku przejęta w pewnym stopniu przez ByteDance. To za ich sprawą powstał smartfon skierowany do odbiorców ich najpopularniejszej aplikacji. Oczywiście można się spodziewać, że między innymi TikTok będzie na tym smartfonie preinstalowany. 

Jak narazie ten model będzie dostępny jedynie w Chinach, choć zważając na wciąż rosnąca popularność aplikacji, ten może może pojawić się też na innych rynkach świata. 

↪ Promocje na Smartfony!

➡ Cena iPhone 11 Pro

➡ Galaxy S10+ w niskiej cenie

Jedna ze sztandarowych funkcji będzie dostęp do aplikacji TikTok bezpośrednio z ekranu blokady. Wystarczy że przesunięcie palcem w górę, a aplikacja już się uruchomi. Zapewne dla niektórych ta opcja okaże się kluczowa przy decyzji zakupowej. Natychmiastowe przejście do nagrywania może zaowocować niepowtarzalnym filmami, które są teraz tak pożądane przez twórców. 

Sam smartfon nie będzie odbiegać specyfikacją od flagowych pozycji. Procesor to Snapdragon 855+ wspierany przez 8 lub nawet 12GB pamięci RAM w zależności od wersji. Bateria ma mieć pojemność 4000 mAh i obsługiwać szybkie ładowanie w standardzie QC4+ i PD3.0.

Na tyle urządzenia znajdzie się moduł mieszczący 4 aparaty. Cały segment kamery będzie nawiązywać do popularnych ostatnio prostokątnych wysp na plecach smartfona. Ułożone w odwróconą literę “L” aparaty to kolejno matryce 48Mpix aparat główny, 13Mpix szeroki kąt 123 stopnie, 8Mpix teleobiektyw z 2-krotnym zoomem optycznym i na koniec 2Mpix obiektyw makro. 

Ceny tego smartfona w Chinach rozpoczynają się od około 410$, co daje w przeliczeniu na złotówki niecałe 1600 zł. Jak za zestaw bardzo przyzwoitych aparatów oraz flagową specyfikację zdecydowanie jest to dobra cena. 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!