Świetna promocja na Huawei MateBook 14!

Świetna promocja na Huawei MateBook 14!

Dziś o godzinie 20 wystartuje świetna promocja na laptopa MateBook 14 od Huawei, którego zakupicie po okazyjnej cenie w zestawie z akcesoriami!

Dokładnie o godzinie 20:00 w oficjalnym sklepie Huawei.pl wystartuje nocna promocja i potrwa tylko do godziny 23:00. W trakcie jej trwania będziecie mogli kupić ultrasmukłego laptopa Huawei MateBook 14 w cenie 3599 zł. To jednak nie jedyny element promocji, ponieważ będzie on dostępny w zestawie z routerem AX3 Dual-Core oraz myszką bezprzewodową.

Reklama

Huawei MateBook 14

ultrabook
matebook 14 promocja

O tym laptopie mieliśmy przyjemność pisać już nie raz na naszej stronie. Huawei dołożył tutaj wszelkich starań, by zaoferować maszynę jednocześnie lekką, wydajną i ładną z minimalistycznym designem. Jeżeli interesuje Was dogłębny test tego sprzętu, to koniecznie zajrzyjcie do wpisu poniżej. Sprawdziliśmy tam możliwości tego laptopa oraz to, jak radzi sobie w warunkach roboczych czy nawet gamingowych.

Niemniej jednak jest to niezwykle interesujące urządzenie, dla wszystkich tych z Was, którzy szukają ultrabook w naprawdę przystępnej cenie. W tym wypadku Huawei ma do zaoferowania procesor od firmy AMD z rodziny Ryzen 4. generacji. Na pokładzie nie zabraknie oczywiście pamięci RAM czy pojemnego dysku SSD. Na uwagę także zasługuje obecność takich portów jak klasyczne USB-A czy HDMI, które są coraz większą rzadkością w ultrabookach.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Huawei MateBook 14 – Czy warto go kupić?

Huawei MateBook 14 został zaprezentowany zaledwie kilka dni temu. Jednak już w momencie jego ogłoszenia, a dokładniej ceny, stał się prawdziwym hitem!

Czytaj artykuł

Możemy jednak uspokoić wiele osób, bo port USB-C także się tutaj pojawił i poza przesyłaniem danych służy do ładowania laptopa. Nie możemy ominąć także pełnej integracji z urządzeniami Huawei. Mowa tutaj głównie o funkcji OneHop, ale także streamowaniu obrazu ze smartfona na komputer. Dzięki temu możecie na przykład korzystać z aplikacji dedykowanych dla Androida na komputerze.

Huawei AX3 Dual-Core

matebook 14 promocja

Do zestawu zostanie dołączony router, który wspiera standard Wi-Fi 6, czyli innymi słowy AX. Oznacza to, że może on przesyłać dane z niespotykanymi dotąd prędkościami, oczywiście, jeżeli podłączycie do niego kompatybilne urządzenie. Po za tym jest to stosunkowo niewielkie urządzenie, które bez trudu wpasuje się w wystrój całego mieszkania. Jeżeli interesuje Was ten sprzęt, koniecznie sprawdźcie naszą notkę z jego premiery.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Huawei prezentuje router WiFi AX3 | Wsparcie technologii WiFi6+ w przystępnej cenie!

Huawei właśnie dziś zaprezentował, a tym samym wprowadził do sprzedaży pierwszy na świecie router wspierający standard WiFi6+. W odróżnieniu od poprzedniego, wciąż najpopularniejszego standardu mówimy nawet o 3-krotnym wzroście prędkości pobierania i wysyłania. 

Czytaj artykuł
Reklama

Spieszcie się!

Jeżeli chcecie upolować tego ultrabook w tym okazyjnym zestawie, to musicie być szybcy. Huawei przygotował jedynie 30 zestawów promocyjnych, które prawdopodobnie znikną ze strony w mgnieniu oka.

Źródło: Huawei

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!