To kwestia dni – największe premiery tego roku!

Świat przygotowuje się do jednych z największych targów technologicznych w tym roku. To właśnie podczas IFA 2019 w Berlinie mają zostać zaprezentowane najnowsze smartfony i inne gadżety do domowego użytku.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Świat przygotowuje się do jednych z największych targów technologicznych w tym roku. To właśnie podczas IFA 2019 w Berlinie mają zostać zaprezentowane najnowsze smartfony i inne gadżety do domowego użytku.

Ta konferencja technologiczna o roku przyciąga wielu entuzjastów, dziennikarzy i wystawców z całego świata. Zaraz obok takich marek jak Samsung czy Huawei znaleźć można niewielkie mało znane firmy, które także mają do zaprezentowania ciekawe produkty. Wiele osób spekuluje, że właśnie Samsung oraz Huawei podczas targów IFA pochwalą się swoimi składanymi smartfonami. Mimo, że zapowiedziane już kilka miesięcy temu to właśnie teraz zbliża się czas premiery rynkowej, przynajmniej w przypadku Huawei’a.

Promocje na Smartfony!

Wprawne oko zauważy, że wśród tysięcy wystawców nie znalazł się ten przez wielu wyczekiwany czyli Apple. Nie ma w tym nic dziwnego, gigant z Cupertino preferuje zorganizować własną konferencję na własnych zasadach, podczas której pokaże najnowsze urządzenia. Warto tu dodać, że oficjalny event związany z premierą iPhone’a 11 ma mieć miejsce już 10 września.

To jednak nie wszystko, spodziewamy się premier także od LG, Sony oraz Nokii w segmencie smartfonów. O ile nie ma raczej co liczyć na składany telefon od tych producentów to z dużym prawdopodobieństwem można mówić o smartfonach obsługujących nowy standard sieci komórkowej czyli 5G. W przypadku LG mamy jedynie poznać szczegóły smartfona z doczepianym ekranem podobnie jak miało to miejsce w modelu V50.

Targi IFA to jednak nie tylko premiery smartfonów. Jak już wcześniej wspominałem skupiają się one na szeroko pojętej technologii, zaczynając oczywiście od smartfonów, a kończąc na autonomicznych kosiarkach. Z pewnością podczas prezentacji zobaczymy wiele różnych modeli telewizorów, laptopów czy urządzeń smart.

Skoro mowa o telewizorach, do wyścigu zbrojeń w dziedzinie rozdzielczości 8K mają dołączyć kolejne firmy, a ich starania będziemy mogli zobaczyć podczas targów IFA.

Promocje na Smartfony!

Bardzo ciekawym elementem tegorocznych targów ma być skupienie się na sztucznej inteligencji (AI). Między innymi Huawei chce zaprezentować swoje15 plany dotyczące rozwoju sztucznej inteligencji, prawdopodobnie w nawiązaniu do rozwijanego przez nich nowego systemu operacyjnego harmony OS.

Całość wystąpienia ma poprowadzić przedstawiciel Huawei’a Richard Yu, podczas tej konferencji możemy poznać więcej szczegółów dotyczących nadchodzącego składanego smartfona, czyli Mate X. Jednak podczas targów nie poznamy wszystkich szczegółów jakie jak dotąd ukrywa przed nami Huawei. Wszystko za sprawą konferencji jaka ma mieć miejsce 19 września. Podczas niej poznamy wszystkie szczegóły dotyczące modeli z serii Mate 30.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.