Do
góry

Twitch trafił na TV od JVC, Hitachi i Toshiba

Vestel, czyli właściciel takich marek jak JVC, Toshiba czy Hitachi właśnie wprowadził aplikację Twitch dla swoich telewizorów Smart TV w całej Europie.

Portalu Twitch, tak jak i marki Vestel nie trzeba nikomu przestawiać. Serwis streamingowy działa już od wielu lat i codzienne przyciąga miliony fanów najnowszych gier oraz e-sportowych rozgrywek. Teraz posiadacze Smart TV od firmy Vestel będą mogli cieszyć się streamingiem na żywo z ekranów swoich telewizorów. Aktualizacja trafia na wszystkie modele telewizorów marek Vestela wyprodukowanych po czerwcu 2018 roku.

Rozrywka dla całej rodziny

vestel
twitch jvc hitachi toshiba

Dzięki temu e-sportowe rozgrywki opuszczą pokoje młodzieży, gdzie do tej pory gościły na smartfonach i monitorach komputerów. Można powiedzieć, że wchodzą na salony z wielkimi ekranami, gdzie mają szansę stać się rozrywką dla całej rodziny.

Już w niedalekiej przyszłości, dzięki współpracy dwóch firm, piloty nowych urządzeń Vestel doczekają się dedykowanego przycisku na pilocie. Niczym YouTube czy Netflix, Twitch będzie dostępny błyskawicznie z poziomu pilota. Skróci to dotarcie do relacji gamingowych z najważniejszych wydarzeń e-sportowych do zaledwie jednego kliknięcia.

Twitch to przede wszystkim społeczność, którą łączy poszukiwanie e-rozrywki na żywo w oparciu o pasję i interaktywność. Wprowadzenie Twitcha na duże ekrany naszych TV, stwarza możliwość na wyjście młodego pokolenia ze swoich pokoi i podzielenie się swoją pasją z innymi domownikami. W dobie panującej izolacji, to zawsze więcej okazji do integracji.

mówi Andrzej Krop, Dyrektor Zarządzający Vestel Poland

Nawigacja w aplikacji Twitch będzie równie prosta. By znaleźć interesujące Was treści wystarczy, że klikniecie wybraną transmisję i zaczniecie oglądać. Z kolei posiadacze kont w serwisie Twitch mogą się zalogować do nich bezpośrednio z poziomu telewizora. Dzięki temu nie przegapicie żadnych wydarzeń i audycji live.

twitch jvc hitachi toshiba

Gaming z Vestel

Telewizory japońskich producentów takich jak Toshiba, JVC i Hitachi, które należą do Vestel, cały czas pracują i rozwijają gamingowe funkcje. Jest to nieuniknione w dobie ciągłych premier nowych konsol oraz rozrastającego się rynku gier komputerowych. W związku z tym na pokładzie tych telewizorów znalazły się między innymi takie funkcje jak: udoskonalanie jakości obrazu 4K z HDR czy HDR Dolby Vision.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!