iPhone 15 - wszystkie kolory

iPhone 15 – lista dostępnych kolorów. Wybierz już teraz i nie zastanawiaj się po premierze

Fani Apple’a z całego świata odliczają dni do oficjalnej premiery serii smartfonów iPhone 15. Jak wiadomo, przede wszystkim liczy się specyfikacja, ale nie należy zapominać również o… kolorach! Kto będzie zadowolony z barw nowych smartfonów?

Mimo tego, że oficjalnie Apple niczym się nie chwali, to z nieoficjalnych źródeł wiemy już całkiem sporo o nadchodzącej serii smartfonów iPhone 15.

Oprócz specyfikacji, kształtów i zmianach w nowych telefonach, znamy również całkiem pokaźną listę oczekiwanych kolorów dla wszystkich czterech modeli!

iPhone 15 nadchodzi wielkimi krokami

Ostatnie tygodnie, a nawet miesiące, to wśród fanów Apple’a przede wszystkim odliczanie do tegorocznej premiery smartfonów z serii iPhone 15. Jak co roku, w tym okresie pojawiało się bardzo dużo – mniej i bardziej potwierdzonych – plotek, które niejako podtrzymywały atmosferę przy oczekiwaniu na „ten” dzień.

iPhone 15 - kolory dwóch podstawowych modeli
źródło: MacRumors

Nieco ponad miesiąc temu na naszej stronie pojawił się obszerny tekst z podsumowaniem plotek o nadchodzącej serii telefonów od Apple’a, więc jeśli jeszcze się z nim nie zapoznaliście, to gorąco zachęcamy do nadrobienia!

Kiedy doczekamy się premiery?

Jedną z najciekawszych kwestii jest oczywiście oficjalna data premiery, która dla większości jest tajemnicą aż do momentu ogłoszenia terminu przez samego producenta. Według doniesień, premiera ma odbyć się już 12 lub 13 września.

iPhone 15 - Tim Cook, planowana data premiery
źródło: Bloomberg

Choć na ten termin należy patrzeć z pewnym dystansem, to mimo tego możemy oczekiwać, że seria iPhone’ów 15 zadebiutuje w pierwszej połowie września.

iPhone 15 i iPhone 15 Plus – żywe, jaskrawe, neonowe kolory

Jak wiadomo, tegoroczna seria smartfonów od Apple ma składać się z czterech modeli: iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro oraz 15 Pro Max. Zaczynając od dwóch najbardziej standardowych pozycji, to w ich przypadku Apple w poprzednich latach serwowało 5 wariantów kolorystycznych, aby po kilku miesiącach dołożyć jeszcze jeden.

iPhone 15 - kolorowe kable USB-C dla dwóch podstawowych modeli
źródło: Twitter/X @KosutamiSan

Wszystko wskazuje na to, że w tym temacie gigant z Cuppertino nie zmienił swojego podejścia. Świadczy o tym zleakowane zdjęcie kolorowych kabli do ładowania o standardzie USB-C. Jest to dość duża nowość, bo w starszych pudełkach – niezależnie od wybranego koloru telefonu – spotykaliśmy biały kabel Lightning.

Jak poinformował portal MacRumors, iPhone 15 i iPhone 15 Plus najprawdopodobniej będą dostępne w następujących wariantach kolorystycznych:

  • czarny
  • biały
  • żółty
  • niebieski
  • pomarańczowy / różowy

Niejasności występujące przy jednym z wariantów są spowodowane kolorem jednego z kabli, którego jednoznaczne określenie nie jest możliwe na podstawie udostępnionego zdjęcia.

iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max – spokojne odcienie szarości

Wszystko wskazuje również na to, że Apple – w przypadku wariantów kolorystycznych modeli z serii Pro i Pro Max – podjęło kompletnie inne podejście niż to, które zaprezentowali w ubiegłym roku.

iPhone 15 - model Pro i Pro Max w odcieniach szarości
źródło: MacRumors

W związku z tym, że dwa wspomniane modele mają mieć „lżejszą tytanową ramkę zamiast ramki ze stali nierdzewnej”, Apple może chcieć wprowadzić inne kolory, które dodatkowo uwydatnią tę zmianę.

Przechodząc jednak do sedna, gigant z Cuppertino miał postawić na warianty kolorystyczne bardzo mocno oparte na odcieniach szarości.

W związku z tym, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max mogą trafić na rynek w kolorach:

  • ciemny niebieski
  • srebrno-szary
  • kosmiczna czerń
  • tytan

Nadal należy pamiętać, że nie są to jakkolwiek potwierdzone informacje, a jedynie doniesienia na podstawie wiadomości pozyskanych z kilku źródeł. Mimo to, część potencjalnych użytkowników już zdążyła wyrazić swoje niezadowolenie podejściem Apple do sprawy kolorów modeli Pro i Pro Max.

Jak myślicie, czy oczekiwana lista kolorów sprawdzi się w 100 procentach, czy jednak pojawią się jakieś pomyłki? Co sądzicie o przedstawionych kolorach?

ŹRÓDŁO: MacRumors

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!