Infinix ZERO 30 5G

Infinix ZERO 30 5G – pierwszy średniak, który nagrywa w tak wysokiej rozdzielczości

Infinix ZERO 30 5G średniopółkowiec, któremu nie można odmówić wysokich „ambicji”, zwłaszcza w kontekście nagrywania przednią kamerą. Jego możliwości fotograficzne mogą więc przekonać do siebie wielu miłośników wideo!

Infinix, który dopiero od niedawna działa w Polsce, zaprezentował właśnie model Infinix ZERO 30 5G, czyli kolejną konkretną propozycję!

Największym plusem tego smartfona są jego możliwości wideo, w tym fakt, iż przednia kamera jest w stanie nagrywać filmy w jakości Ultra HD!

Infinix ZERO 30 5G to średniak z możliwościami flagowców?

Chiński producent po raz kolejny poważnie zaskoczył, tym razem prezentując smartfon Infinix ZERO 30 5G, którego możliwości wideo spokojnie dorównują niejednemu flagowemu modelowi. Na co więc w ogóle stać to urządzenie?

Największą gwiazdą jest 50-megapikselowea przednia kamera, która… obsługuje nagrywanie wideo w technologii 4K (rozdzielczość 3840 x 2160 px) przyzachowaniu płynności na poziomie 60 klatek na sekundę! Parametry te oczywiście nie są nowością na światowym rynku, chyba, że mówimy o kategorii… średniopółkowców.  

Infinix ZERO 30 5G - Golden Hour

Na uwagę zasługuje również obecność podwójnej przedniej lampy błyskowej, która umożliwia nagrywanie filmów w każdych warunkach oświetleniowych. W smartfonie znalazła się też funkcja PDAF (ostry obraz przy zdjęciach selfie i filmach nagrywanych przednią kamerą) czy tryb Dual View (rejestrowanie obrazu z obu obiektywów).

Ze zdjęciami również daje sobie radę

Choć w przypadku modelu ZERO 30 5G mówimy przede wszystkim o możliwościach wideo, to telefon ten radzi sobie także z wykonywaniem zdjęć. Wszystko za sprawą 108-megapikselowego aparatu głównego z czujnikiem 1/1,67” i szklanego obiektywu, który „przechwytuje 10% więcej światła niż standardowe obiektywy”.

Infinix ZERO 30 5G - Golden Hour

Zarejestrowanie nawet najmniejszych szczegółów z dalekiej odległości pozwala potrójny bezstratny zoom (z wykorzystaniem aparatu głównego), a szeroki, 120-stopniowy obiektyw pomoże zachować kadry bez zniekształceń. Co więcej, obecne technologie stabilizacji obrazu OIS oraz EIS poprawiają jakość wykonywanych zdjęć i filmów.

Co wiemy o ekranie?

Po wykonaniu ładnych zdjęć i filmów, przydałby się również dobry ekran, na którym będziemy mogli w pełni podziwiać efekty wykonanej pracy. W przypadku Infinix ZERO 30 5G będziemy mogli tego dokonać na 6,78-calowym ekranie o częstotliwości odświeżania 144 Hz i szczytowej jasności równej 950 nitów.

Infinix ZERO 30 5G - Rome Green

Ekran ten ma chronić szkło Corning Gorilla Glass, a sam ekran wyposażono w tryb ochrony oczu z certyfikatem TUV Rheinland, który zadba o nasze zdrowie. Oprócz tego, w nowym smartfonie Infinix pojawił się dwugłośnikowy system audio z obsługą dźwięku DTS.

Wydajność średniopółkowca od Infinix

Sercem tego smartfona jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 8020 z czterema rdzeniami Cortex-A78 oraz czterema rdzeniami Cortex-A55. Za wydajność odpowiada także 12 GB pamięci RAM, z możliwością rozszerzenia o kolejne 9 GB.

Infinix ZERO 30 5G - Rome Green

Do dyspozycji użytkowania, w tym do przechowywania wielu zdjęć i filmów w najwyższej jakości, pozostaje także 256 GB pamięci wewnętrznej. Cały zestaw powinien więc spokojnie wystarczyć do tych codziennych, jak i nieco bardziej wymagających zadań.

Duża bateria, dodatkowe systemy chłodzenia i inne

Infinix ZERO 30 5G oparty jest o akumulator o pojemności 5000 mAh, obsługujący szybkie ładowanie o mocy 60 W. Za pomocą tej metody, naładowanie smartfona od 1% do 80% zajmuje zaledwie 30 minut.

Infinix ZERO 30 5G - Fantasy Purple

Oprócz tego, specjalne systemy chłodzenia dbają o to, aby telefon zbyt mocno się nie przegrzewał, również podczas nagrywania filmów w najwyższych rozdzielczościach. ZERO 30 5G z obsługa płatności NFC oparty jest o system XOS 13 na bazie Androida.

Kiedy Infinix ZERO 30 5G w sklepach?

Jak poinformował sam producent, już wkrótce zostaną udostępnione informacje o dacie premiery ich Infinix ZERO 30 5G na polskim rynku. Wiadomo jednak, że będzie on dostępny w 3 kolorach: Golden Hour, Rome Green i Fantasy Purple.

Infinix ZERO 30 5G - Fantasy Purple

Według informacji z zagranicy, smartfon ten ma kosztować w Azji w przeliczeniu około 1100 zł. Choć oczywiście polska cena w momencie premiery będzie wyższa, to wspomniane doniesienia dają nadzieję, że Infinix ZERO 30 5G będzie dostępny w naszym kraju za bardzo korzystną kwotę.

Jak oceniacie działania Infinix, który wyposaża średniaków do walki z flagowcami? Ile musiałby kosztować ich nowy smartfon, abyście się nim zainteresowali?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa Infinix

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji