Infinix ZERO 30 5G – pierwszy średniak, który nagrywa w tak wysokiej rozdzielczości

Infinix ZERO 30 5G – pierwszy średniak, który nagrywa w tak wysokiej rozdzielczości

Infinix ZERO 30 5G średniopółkowiec, któremu nie można odmówić wysokich „ambicji”, zwłaszcza w kontekście nagrywania przednią kamerą. Jego możliwości fotograficzne mogą więc przekonać do siebie wielu miłośników wideo!

Infinix, który dopiero od niedawna działa w Polsce, zaprezentował właśnie model Infinix ZERO 30 5G, czyli kolejną konkretną propozycję!

Największym plusem tego smartfona są jego możliwości wideo, w tym fakt, iż przednia kamera jest w stanie nagrywać filmy w jakości Ultra HD!

Reklama

Infinix ZERO 30 5G to średniak z możliwościami flagowców?

Chiński producent po raz kolejny poważnie zaskoczył, tym razem prezentując smartfon Infinix ZERO 30 5G, którego możliwości wideo spokojnie dorównują niejednemu flagowemu modelowi. Na co więc w ogóle stać to urządzenie?

Największą gwiazdą jest 50-megapikselowea przednia kamera, która… obsługuje nagrywanie wideo w technologii 4K (rozdzielczość 3840 x 2160 px) przyzachowaniu płynności na poziomie 60 klatek na sekundę! Parametry te oczywiście nie są nowością na światowym rynku, chyba, że mówimy o kategorii… średniopółkowców.  

Infinix ZERO 30 5G - Golden Hour

Na uwagę zasługuje również obecność podwójnej przedniej lampy błyskowej, która umożliwia nagrywanie filmów w każdych warunkach oświetleniowych. W smartfonie znalazła się też funkcja PDAF (ostry obraz przy zdjęciach selfie i filmach nagrywanych przednią kamerą) czy tryb Dual View (rejestrowanie obrazu z obu obiektywów).

Ze zdjęciami również daje sobie radę

Choć w przypadku modelu ZERO 30 5G mówimy przede wszystkim o możliwościach wideo, to telefon ten radzi sobie także z wykonywaniem zdjęć. Wszystko za sprawą 108-megapikselowego aparatu głównego z czujnikiem 1/1,67” i szklanego obiektywu, który „przechwytuje 10% więcej światła niż standardowe obiektywy”.

Infinix ZERO 30 5G - Golden Hour

Zarejestrowanie nawet najmniejszych szczegółów z dalekiej odległości pozwala potrójny bezstratny zoom (z wykorzystaniem aparatu głównego), a szeroki, 120-stopniowy obiektyw pomoże zachować kadry bez zniekształceń. Co więcej, obecne technologie stabilizacji obrazu OIS oraz EIS poprawiają jakość wykonywanych zdjęć i filmów.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Infinix cały czas się rozkręca, a Note 30 Pro to potwierdza!

Choć chiński producent ma za sobą już 10 lat działania, to na polskim rynku pojawił się stosunkowo niedawno. Ich produkty nie odstają jednak poziomem od konkurencji, a czasami nawet ją przewyższają, co idealnie obrazuje nowy Infinix Note 30 Pro!

Czytaj artykuł

Co wiemy o ekranie?

Po wykonaniu ładnych zdjęć i filmów, przydałby się również dobry ekran, na którym będziemy mogli w pełni podziwiać efekty wykonanej pracy. W przypadku Infinix ZERO 30 5G będziemy mogli tego dokonać na 6,78-calowym ekranie o częstotliwości odświeżania 144 Hz i szczytowej jasności równej 950 nitów.

Infinix ZERO 30 5G - Rome Green

Ekran ten ma chronić szkło Corning Gorilla Glass, a sam ekran wyposażono w tryb ochrony oczu z certyfikatem TUV Rheinland, który zadba o nasze zdrowie. Oprócz tego, w nowym smartfonie Infinix pojawił się dwugłośnikowy system audio z obsługą dźwięku DTS.

Wydajność średniopółkowca od Infinix

Sercem tego smartfona jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 8020 z czterema rdzeniami Cortex-A78 oraz czterema rdzeniami Cortex-A55. Za wydajność odpowiada także 12 GB pamięci RAM, z możliwością rozszerzenia o kolejne 9 GB.

Infinix ZERO 30 5G - Rome Green

Do dyspozycji użytkowania, w tym do przechowywania wielu zdjęć i filmów w najwyższej jakości, pozostaje także 256 GB pamięci wewnętrznej. Cały zestaw powinien więc spokojnie wystarczyć do tych codziennych, jak i nieco bardziej wymagających zadań.

Duża bateria, dodatkowe systemy chłodzenia i inne

Infinix ZERO 30 5G oparty jest o akumulator o pojemności 5000 mAh, obsługujący szybkie ładowanie o mocy 60 W. Za pomocą tej metody, naładowanie smartfona od 1% do 80% zajmuje zaledwie 30 minut.

Infinix ZERO 30 5G - Fantasy Purple

Oprócz tego, specjalne systemy chłodzenia dbają o to, aby telefon zbyt mocno się nie przegrzewał, również podczas nagrywania filmów w najwyższych rozdzielczościach. ZERO 30 5G z obsługa płatności NFC oparty jest o system XOS 13 na bazie Androida.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Bądź VIP-em z Infinix NOTE 30 VIP! Nowa seria NOTE 30 już w Polsce

Producent Infinix zaprezentował najnowszą serię urządzeń ze swojej stajni, czyli smartfony z serii Infinix NOTE 30. W skład reprezentacji chińskiego producenta w naszym kraju wchodzą: NOTE 30, NOTE 30 5G, NOTE 30 Pro i NOTE 30 VIP!

Czytaj artykuł
Reklama

Kiedy Infinix ZERO 30 5G w sklepach?

Jak poinformował sam producent, już wkrótce zostaną udostępnione informacje o dacie premiery ich Infinix ZERO 30 5G na polskim rynku. Wiadomo jednak, że będzie on dostępny w 3 kolorach: Golden Hour, Rome Green i Fantasy Purple.

Infinix ZERO 30 5G - Fantasy Purple

Według informacji z zagranicy, smartfon ten ma kosztować w Azji w przeliczeniu około 1100 zł. Choć oczywiście polska cena w momencie premiery będzie wyższa, to wspomniane doniesienia dają nadzieję, że Infinix ZERO 30 5G będzie dostępny w naszym kraju za bardzo korzystną kwotę.

Jak oceniacie działania Infinix, który wyposaża średniaków do walki z flagowcami? Ile musiałby kosztować ich nowy smartfon, abyście się nim zainteresowali?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa Infinix

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji