LG i 5-letnia gwarancja na telewizory!

LG i 5-letnia gwarancja na telewizory!

LG nieskromnie twierdzi, że ich telewizory „nieustannie wyznaczają nowe standardy jakości”. Co więcej, są oni tak pewni swoich produktów, że oferują klientom aż 5-letnią gwarancję na wszystkie wady matrycy w konkretnych modelach!

Które telewizory LG mają 5-letnią gwarancją?

Reklama

Zanim zajmiemy się tematem 5-letniej gwarancji, warto również wiedzieć coś więcej na temat telewizorów, których ona dotyczy. Mowa o wszystkich rozmiarach telewizorów LG OLED serii Z2 SIGNATURE 8K oraz OLED evo Gallery Design serii G2.

Pod lupę możemy wziąć na przykład 88-calowy telewizor LG OLED evo 8K, wyposażony w Smart TV i Cinema HDR. Warto również wspomnieć, że zastosowane technologie oparte na sztucznej inteligencji dodatkowo ułatwiają korzystanie z tego urządzenia. W związku z tym do naszej dyspozycji otrzymujemy 120-hercowy ekran, wspierany przez Dynamic Tone Mapping Pro.

Funkcja ta zapewnia nam „nieskończony kontrast” i „olśniewające odcienie czerni i świateł”. Jak możemy przeczytać na stronie producenta „brak podświetlenia sprawia, że samoświecące piksele osiągają najgłębszą czerń i doskonały kontrast w każdych warunkach oświetleniowych”. Dzięki temu obraz jest dużo dokładniejszy, co pozwala nam na zauważenie szczegółów, które w innym przypadku moglibyśmy po prostu przeoczyć.

telewizory LG
źródło: LG NEWS

Inną ciekawą propozycją jest 65-calowy model LG OLED evo Gallery 4K z przyjaznym dla oczu ekranem OLED evo. Jeśli podstawowe ustawienia jasności ekranu okażą się być dla nas niewystarczające, zawsze możemy skorzystać z technologii Brightness Booster Max. Dzięki niej jasność ekranu naszego telewizora możemy zwiększyć nawet o 30 procent! LG OLED evo Gallery 4K również dostał wsparcie sztucznej inteligencji, a konkretniej ThinQ AI w języku polskim. Warto również wspomnieć, że model LG OLED G2 został laureatem nagrody w kategorii ekranów wideo podczas CES 2022.

Reklama

Powody takiej decyzji południowokoreańskiej firmy

Według LG ich telewizory są „produkowane ściśle według norm i odznaczają się nie tylko doskonałymi parametrami, ale również trwałością i wysokim poziomem wykonania”. Patrząc na nowe telewizory od LG ciężko się z tym nie zgodzić, bowiem wyglądają one na bardzo trwałe produkty. W związku z tym, firma udostępnia rozszerzoną gwarancję zarówno na urządzenia nowe, jak i te, które już od jakiegoś czasu „urzędują” u klientów.

LG

Najnowsze telewizory LG wyposażono w ich autorską „technologię samoświecących pikseli OLED”. Jak możemy przeczytać w oświadczeniu południowokoreańskiego przedsiębiorstwa, technologia ta „gwarantuje prawdziwą czerń, niewiarygodnie realistyczne kolory i nieskończony kontrast”. Nowe telewizory wyposażono również w inteligentne procesory α (Alpha) 9 Gen 5, które gwarantują dodatkowe zwiększanie jasności.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Netflix: koniec z serialowymi maratonami!

Czy Netflix rzeczywiście zdecyduje się na taki krok? Tego jeszcze nie wiemy, ale już teraz trzeba przygotować się na najgorsze. Pomyśleć o tym muszą przede wszystkim Ci, którzy uwielbiają oglądać całe premierowe sezony w jedną noc.

Czytaj artykuł

Ciągłe starania LG na bieżąco doceniają międzynarodowe organizacje, które nagradzają firmę kolejnymi odznaczeniami. Ostatnio ekrany zastosowane w tegorocznych modelach otrzymały certyfikat Intertek, który „potwierdza stuprocentową wierność oddawania barw i ich natężenia”.

Południowokoreańska firma dąży do tego, aby ich kolejne produkty nie tylko były coraz lepsze, ale też miały dużo dłuższą żywotność. Jednym z kroków w tym kierunku jest właśnie wydłużona gwarancja, która przykłada się do mniejszego obciążania środowiska.

ŹRÓDŁO: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!