Do
góry
maxresdefault

Masz hulajnogę Xiaomi M365? Ta informacja jest dla Ciebie!

Hulajnogi elektryczne, które wyprodukowała znana przez wszystkich firma Xiaomi to jedne z najpopularniejszych pojazdów na naszym rynku. Jednak model M365 miał pewien spory problem, z którym mierzyło się wielu użytkowników i to nie tylko z Polski. 

Przypadłość, o której mowa to pękający zaczep kierownicy. Znalazł się ona tam by móc hulajnogę łatwo złożyć do transportu lub przechowywania. Jego zadaniem było utrzymanie kierownicy w pionie tak by jazda była bezpieczna i w ogóle możliwa. Sam zaczep był wykonany z aluminium, a nie tak jak w przypadku konkurencji czy późniejszych konstrukcji ze stali. To spowodowało, że ten mógł pęknąć nawet w trakcie jazdy. 

➡ Kup Xiaomi Mijia M365

Niemniej jednak Xiaomi było świadome takiego stanu rzeczy i teraz po wielu miesiącach uruchomiło program serwisowy tej konkretnej części. Programem są objęte wszystkie hulajnogi wyprodukowane między sierpniem 2017 a październikiem 2018 roku. W ramach tej akcji każdy posiadacz hulajnogi Xiaomi Mijia M365 z aluminiowym zaczepem (jeżeli nie jesteście pewni tego jaki zaczep ma wasza hulajnoga możecie to sprawdzić tutaj wpisując numer seryjny) może ubiegać się o darmową wymianę tej części na nową wykonaną ze stali. 

Dodatkowo jeżeli tylko będziecie mieli na to ochotę, serwis może przebadać waszą hulajnogę w poszukiwaniu innych nieprawidłowości. Całość oczywiście nieodpłatnie, dlatego warto skusić się na dodatkową usługę. 

Bardzo ciekawy jest jednak komentarz Xiaomi w całej tej sprawie. Zdaniem firmy przyczyną usterek nie jest sam zaczep, ale użytkownicy, którzy własnymi modyfikacjami powodowali zbyt duże naprężenia na tej konkretnej części przez co ta po prostu pękała. 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!