Otrzymaj zwrot 500 zł przy zakupie OPPO Reno10 5G

Promocje cashback często polegają na zakupie konkretnego produktu, aby otrzymać za niego zwrot pieniędzy. W takiej ofercie są od dziś OPPO Reno10 5G i OPPO Reno10 Pro 5G.

OPPO od dziś rusza z ofertą promocji cashbackowej, dzięki której możecie otrzymać czek BLIK na 500 zł.

Oferta obowiązuje przy zakupie jednego z 2 smartfonów: OPPO Reno10 5G i OPPO Reno10 Pro 5G.

Kup smartfona i otrzymaj czek BLIK

Kupując uszczuplacie swój portfel, ale co jeśli można zyskać wydając? I nie mam na myśli tutaj cashbacku w formie wtyczki na stronie, a promocję cashback. W takiej ofercie od dziś są 2 smartfony: OPPO Reno10 5G i OPPO Reno10 Pro 5G.

źródło grafiki OPPO

Na czym to polega? Kupując jeden z tych 2 smartfonów od dziś, czyli 28 sierpnia do 1 października, macie możliwość otrzymania w prezencie czeku BLIK o wartości 500 zł. Ten możecie wypłacić w bankomacie, który obsługuje taką funkcję.

Aby jednak otrzymać czek, musicie po nabyciu urządzenia aktywować je i zarejestrować na stronie internetowej www.promocje-oppo.pl. Potem należy wypełnić formularz zgłoszeniowy podając informacje z dowodu zakupu, jak i samego pudełka smartfona najpóźniej do 15 października.

SMS-em otrzymacie 9-cyfrowy kod BLIK oraz 4-cyforwy PIN do wpisania w bankomacie, po wcześniejszym wyborze funkcji i wpisaniu kwoty nagrody. Macie 14 dni od momentu otrzymania wiadomości, na wypłatę, potem pieniądze bezpowrotnie przepadną,

Oferta jest ważna przy zakupie za pośrednictwem sklepów internetowych oraz partnerskich sklepów detalicznych. Nie ważne czy kupujecie OPPO Reno10 Pro 5G za 2 999 zł czy OPPO Reno10 5G za 2 499 zł, za oba do 1 października otrzymacie nagrodę w postaci 500 zł do wypłacenia.

Dlaczego warto kupić te modele?

O wersji OPPO Reno10 Pro 5G możecie przeczytać w naszej recenzji. A o zwykłym modelu, bez dopisku “Pro” powstał news na naszej stronie. Co jednak jest niezwykłego w tych telefonach i czy są przez to warte wydania blisko 3 000 zł?

Tym co wyróżnia te smartfony na tle innych, to na pewno aparaty i ich możliwości. Na pokładzie standardowego modelu znalazł się aparat główny 64 Mpix i co jest nowością 32 Mpix teleobiektyw portretowy z matrycą Sony IMX709 RGBW

Pozwala na ostre i jasne ujęcia, ale nie prześwietlając przy tym obrazu. Macie tutaj też 2-krotny zoom optyczny i autofocus z detekcją fazy. A ostatnie oczko to 8 Mpix obiektyw szerokokątny o polu widzenia 112˚.

źródło grafiki OPPO

Jeśli chodzi o aparaty, to wersja “Pro” ma obiektyw główny 50 Mpix, co jest interesujące. W końcu od droższej wersji oczekuje się wyższych wartości. Jednak dodatko znalazła się tutaj cyfrowa stabilizacja obrazu.

Automatyczny system “Portrait Expert Engine” pomoże w rozpoznawaniu obiektów przy fotografowaniu. A AI zachowa naturalny odcień skóry osoby fotografowanej, a obraz będzie ostry.

Dzięki tej promocji cashbackowej teoretycznie wydajecie mniej na te smartfony. A teleobiektyw portretowy i ogólne wrażenia z fotografowania sprawiają, że nie można przejść koło tej pozycji obojętnie.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!