Ceneo PayU

Ceneo wyciąga pomocną dłoń do swoich klientów! Nadchodzą raty 5×0%

Chcieliście kupić kiedyś produkt, na którego nie było Was stać, a dany sklep oferował tylko wysokoprocentowe raty? Ceneo ma na to rozwiązanie – do ich oferty wskakują raty 5×0% od PayU, dzięki czemu już więcej nie będziecie mieli takiego problemu!

Awatar Kamil Malczyk

Ceneo już od dawna nie jest tylko zwykłą porównywarką cen produktów i z roku na rok oferuje znacznie więcej funkcji, niż ktokolwiek by się spodziewał!

Jedną ze wspomnianych funkcjonalności jest możliwość dokonania zakupu danego produktu bezpośrednio ze strony. Teraz w zakupach online pomogą raty 5×0% od PayU, które pomogą nam dbać o swój budżet!

Ceneo – od porównywarki cen, po wielofunkcyjne narzędzie

Większość ludzi pewnie nie zdaje sobie nawet sprawy, że Ceneo towarzyszy nam już od ponad 19 lat. Serwis został uruchomiony 14 lutego 2005 roku, kiedy internetowe serwisy aukcyjne w zasadzie dopiero raczkowały. Przez ten czas platforma rozrosła się do tego stopnia, że jest najpopularniejszą porównywarką cen w Polsce!

ceneo - 2005 rok
Ceneo w 2005 roku (źródło: TheWebCherry)

Jak jednak wspomnieliśmy wcześniej, popularny pomarańczowy serwis już dawno nie pełni jedynie roli porównywarki cen produktów sprzedawanych w internecie. Za jego pośrednictwem możemy na przykład sprawdzać historię cen, czy nawet zakupić interesujący nas produkt, klikając w zasadzie jeden przycisk.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Czy Allegro Smart! się opłaca? Sprawdziliśmy!

Allegro Smart! jest płatną usługa, która daje użytkownikowi nielimitowane dostawy kurierem lub do automatów paczkowych i punktów odbioru. Zweryfikujemy czy faktycznie opłaca się zapłacić raz, aby nie płacić dodatkowo za dostawę.

Czytaj artykuł

Płatność ratalna bez kosztów?

Czasami zdarza się tak, że priorytetowo musimy zakupić jakiś produkt, ale nie mamy wystarczających środków lub po prostu nie chcemy przesadnie obciążać naszego budżetu. W tym przypadku niektórzy decydują się na skorzystanie z płatności ratalnych, ale te opłacają się tylko wtedy, gdy są pozbawione dodatkowych kosztów.

źródło: PayU

Tak jest właśnie w przypadku nowej usługi Ceneo! Dzięki współpracy z PayU, popularnym operatorem płatności internetowych, użytkownicy serwisu mogą skorzystać z usługi 5 rat 0%, tym samym rozkładając swoją płatność na 5 części.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Omnibus w akcji, sklepy na dywaniku UOKiK

Rok 2023 to koniec nieuczciwych zagrań sklepów internetowych! Wraz z początkiem stycznia w życie weszła dyrektywa Omnibus, a UOKiK już zaczyna przeprowadzać kontrole i wzywa marki do tłumaczenia się ze swoich nieprawidłowych działań.

Czytaj artykuł

Jak rozdzielić płatność na 5 rat 0%?

Cały proces nie jest w ogóle skomplikowany i rozpoczyna się dokładnie tak, jak „standardowy” zakup. W pierwszej kolejności musimy wybrać interesujący nas produkt, a następnie kliknąć „KUP TERAZ”. Warto jednak wiedzieć, że usługa 5 rat 0% jest dostępna jedynie w przypadku wybranych produktów.

Ceneo - raty 5x0%

W następnym kroku należy wybrać raty 0% spośród dostępnych metod płatności i nacisnąć „Kupuję i płacę”. Później zostaje wypełnienie wniosku i podpisanie przygotowanej umowy oraz przejście procesu weryfikacji zdolności kredytowej (serwis nie wymaga przesyłania skanów dokumentów).

Jeśli proces przebiegnie pomyślnie, pierwszą ratę trzeba będzie zapłacić po upływie 30 dni. Ograniczenia dotyczą również ceny produktu, która musi mieścić się w przedziale 100 – 1500 zł. W przypadku przekroczenia tej kwoty, można skorzystać z oprocentowanych płatności ratalnych.

Zdarza Wam się często kupować jakieś produkty na raty? Co uważacie o nowej ofercie płatności ratalnych Ceneo, zamierzacie się nimi zainteresować?

ŹRÓDŁO: Ceneo

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.