ChatGPT już niedługo w Twojej klawiaturze! SwiftKey z wyszukiwarką Bing

ChatGPT już niedługo w Twojej klawiaturze! SwiftKey z wyszukiwarką Bing

Sztuczna inteligencja zawitała nie tylko do przeglądarki Microsoftu, ale trafiła również do klawiatury. SwiftKey pozwoli Wam na o wiele więcej niż zwykłe pisanie, wyszuka za Was informacje, nada odpowiedni ton wypowiedzi i pozwoli na dostęp do chatu Bing.

SwiftKey pozwoli na korzystanie z funkcji jak z chatu GPT w trochę okrojonej wersji.

Z poziomu klawiatury możecie wyszukać informacje czy zmienić ton pisanego tekstu, aby pasował do okoliczności.

Reklama

Myśleliście, że przeglądarka wsparta sztuczną inteligencją to przełom? Microsoft postanowił zrobić kolejny krok i dodał do klawiatury SwiftKey Chat Bing. Za sprawą klawiatury na urządzenia mobilne możliwych jest wiele przydatnych funkcji jak chociażby wyszukiwanie informacji bez potrzeby wchodzenia w przeglądarkę.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Microsoft: nowa wersja wyszukiwarki Bing zintegrowana z ChatGPT!

Microsoft widząc rosnącą popularność oprogramowania ChatGPT od Open AI, zamierza wykorzystać je do rozwoju internetowych wyszukiwarek. Firma zapowiedziała powstanie nowej wersji wyszukiwarki Bing, zintegrowanej z przeglądarką Edge i ChatGPT!

Czytaj artykuł

Nie potrzebujecie również instalować dodatkowych aplikacji, aby wszystko działało. Wystarczy, że wybierzecie Microsoft SwiftKey jako domyślną klawiaturę i macie szybki dostęp do wsparcia sztucznej inteligencji. Po kliknięciu w ikonkę Bing macie do wyboru opcję wyszukiwarki, zmiany zabarwienia wypowiedzi, czy nawet chat Bing.

Po wejściu w pierwszą rubrykę i wpisaniu pytania, aplikacja sama wyszuka odpowiedź na dręczące Was pytanie oraz poda stronę źródłową. Bez konieczności odpalania innych aplikacji. Jest to najprostsza funkcja, jednocześnie najbardziej przydatna na co dzień.

Zakładka “ton” umożliwia zmianę zabarwienia wypowiedzi. Macie do dyspozycji ton “Profesjonalny”, “Zwyczajny”, “Polite” i “Social Post”. Wystarczy wpisać frazę i wybrać dany styl, aby został on zmieniony.

Chatbot Bing za jednym dotknięciem

Ostatnią funkcją jest dostęp do chatbota Bing z poziomu klawiatury SwiftKey. Chcecie stworzyć wypracowanie, zapytać się o coś, czy po prostu mieć dostęp do chatbota Bing? Macie taką możliwość i uprzednio możecie wybrać czy AI ma być dokładne, zrównoważone czy kreatywne w swoich odpowiedziach.

Trzeba jednak wspomnieć o 2 istotnych aspektach. Po pierwsze nie jest to identyczna wersja jak ta, do której macie dostęp za sprawą przeglądarki. A po drugie, na razie jest ona dostępna pod nazwą “Microsoft SwiftKey Beta” na Androidzie.

No właśnie i tu robią się schody, bo dla użytkowników iOSa nie ma jeszcze odpowiedniej wersji. Posiadacze sprzętu z nadgryzionym jabłkiem muszą poczekać, jednak nie ma pewności kiedy do nich dotrze aplikacja i czy w ogóle.

Czy korzystalibyście z chatbota Bing za sprawą klawiatury, a może wolicie pełną wersję z poziomu przeglądarki? Dajcie znać w komentarzu.

Źródło: The Verge, Android Police

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!