Do
góry

FIFA 21 na next-genach – co trzeba wiedzieć?

Gra FIFA 21 dostała właśnie aktualizację na miarę nowej generacji, który dostępny jest za darmo dla obecnych posiadaczy tytułu.

Gra FIFA 21 wczoraj zadebiutowała na konsolach nowej generacji. Od teraz cieszyć się nią mogą wszyscy gracze konsolowi na całym świecie. Oczywiście zarówno w przypadku PlayStation, jak i Xboxa mogli oni grać w ten tytuł dzięki wstecznej kompatybilności. Teraz jednak posiadacze nowych konsol mogą cieszyć się grą przygotowaną specjalnie pod ich nowy sprzęt.

FIFA 21

Wspomniana we wstępie aktualizacja to efekt swego rodzaju programu jaki przygotowało EA Sports. Mieliśmy okazję napisać o nim już wcześniej, a mowa oczywiście o usłudze „Dwie wersje w jednym” lub z angielskiego Dual Entitlement. Dzięki temu, jeżeli posiadacie grę FIFA 21 na konsolę PS4 lub Xbox One to możecie ją za darmo zaktualizować do nowej generacji. Oczywiście tutaj warunkiem jest posiadanie najnowszej konsoli.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

FIFA 21 – darmowy upgrade do nowej generacji!

Obecne premiery gier mogą wprowadzić lekkie zamieszanie. Jednak EA z grą FIFA 21 jest na to gotowe, a ponadto zaplanował dodatkowe atrakcje.

Czytaj artykuł

Wielki update

Grę można było aktualizować jeszcze przed oficjalną premierą na nową generację. Nowe wersje na najnowsze next-geny zostały pokazane wczoraj, 4 grudnia. Przed oficjalną premierą aktualizacja mogła mieć w sobie jeszcze kilka błędów, które wraz z dniem premiery powinny zostać naprawione. Warto mieć jednak na uwadze, że nowe konsole nie są jeszcze tak dobrze znanym środowiskiem dla deweloperów i niekiedy mogą zdarzyć się niewielkie wpadki.

By cieszyć się nową jakością gry na starą generację, tak jak już wcześniej wspominaliśmy, musicie mieć nową konsolę. Aby zaktualizować grę do najnowszego wydania trzeba zalogować się przy użyciu konsoli nowej generacji na konto, do którego przypisana jest Wasza gra. Jeżeli więc posiadacie FIFĘ 21 na koncie Xbox, to przy użyciu tego profilu musicie się zalogować na konsoli Xbox Series S/X. W przypadku PlayStation sytuacja jest identyczna.

FIFA 21

Warto tutaj dodać, że wszystkie postępy w takich trybach jak FUT czy VOLTA zostaną przeniesione na nową konsolę. Możecie więc bez żadnych przeszkód kontynuować zabawę na nowym sprzęcie w jeszcze wyższej jakości czy płynności. Sama aktualizacja do nowej wersji jest w pełni darmowa. Dodatkowo gra po takim zabiegu jest pełnoprawną kopią FIFA 21 na konsole nowej generacji.

Dostęp do wszystkich zasobów gry możecie uzyskać rejestrując się w nowym EA Press Portal.

Kilka przydatnych informacji

EA SPORTS FIFA (EASF) Tracker – to nowe narzędzie do komunikacji. Ma ono służyć jako główne centrum „łączności” między zespołami deweloperskimi FIFA. Jednak nie jest to tylko narzędzie deweloperskie. Dzięki niemu zyskacie wgląd w to, na czym aktualnie skupia się zespół FIFA. Zwłaszcza w odniesieniu do zgłoszonych przez społeczność problemów w grze, nad którymi pracuje zespół.

FIFA 21

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zmian w grze, możecie zapoznać się z artykułami z serii “Na wirtualnym boisku”:

FIFA 21 – najważniejsze informacje

  • Światowa premiera : 4 grudnia 2020
  • Platformy: PlayStation 5, Xbox Series X/S

Następna generacja FIFA 21 na PlayStation 5, Xbox Series X/S oferuje funkcje, które przeniosą autentyczność rozgrywki na nowy poziom. Możliwości sprzętu nowej generacji pozwolą graczom zanurzyć się w ultra realistycznej atmosferze tworzonej przez kibiców na trybunach i doświadczyć najbardziej realistycznych rozgrywek w historii gier FIFA.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!