Nowe iPad’y w dordze? – Apple zarejestrował 7 nowych modeli!

Apple właśnie zarejestrował, aż 7 nigdy wspominanych urządzeń na terenie Eurazji. Pojawiły się one w bazie danych Eurasian Economic Commission (EEC).

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Apple właśnie zarejestrował, aż 7 nigdy wspominanych urządzeń na terenie Eurazji. Pojawiły się one w bazie danych Eurasian Economic Commission (EEC).

W odniesieniu do Indyjskiego bloga MySmartPrice są to modele: A2123, A2124, A2126, A2153, A2154, A2133 oraz A2152.

Takie wymagania spoczywają na producentach jeżeli chcą by ich zaszyfrowane urządzenia były dostępne w Armenii, Białorusi, Kazachstanie, Kirgistanu oraz Rosji.

Wyżej wymienione modele mogą reprezentować nowe modele iPad’ów mini oraz modeli z 9.7-calowym wyświetlaczem. Bazując na wielu wcześniejszych plotkach jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz.

Wiele źródeł z całego świata utrzymuje, że Apple planuje wypuścić na rynek iPad’a mini 5 oraz zupełnie nowy tablet wersji 10-calowej w segmencie Entry-Level. Takie doniesienia potwierdzają między innymi China Times oraz DigiTimes, zorientowany w łańcuchu zaopatrzeniowym Apple.


? Macbooki w niskich cenach
➡ Cena iPad Pro 


Wpisy w bazie danych EEC już nie pierwszy raz informują nas o nowych produktach z nadgryzionym jabłkiem. To właśnie tam po raz pierwszy zobaczyliśmy wzmianki o  iPad’zie z serii Pro, Apple Watch’u serii 2 oraz 4 jak i MacBook’u Pro z 2018 roku.

Marzec to pierwszy miesiąc gdzie możemy się spodziewać jakiegokolwiek oficjalnego ogłoszenia od Apple, tak jak miało to miejsce w zeszłym roku. Dla przypomnienia linia mini tabletów Apple nie została odświeżona od 2015 roku.

Źródła:

  1. MacRumors
  2. MySmartPrice
Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez