iPad

Wszechstronne zastosowanie iPad Air

Pierwszy tablet marki Apple, czyli iPad, pojawił się w 2010 roku i błyskawicznie stał się bestsellerowym produktem. 3 lata później pojawił się iPad Air, czyli jeszcze bardziej funkcjonalne i szybkie urządzenie.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Pierwszy tablet marki Apple, czyli iPad, pojawił się w 2010 roku i błyskawicznie stał się bestsellerowym produktem. 3 lata później pojawił się iPad Air, czyli jeszcze bardziej funkcjonalne i szybkie urządzenie.

Najnowszy iPad Air: cena i dostępność

Dostępność najświeższych modeli produkowanych przez markę Apple doceni każdy miłośnik innowacyjnych urządzeń mobilnych. Najnowsze generacje są dostępne u autoryzowanych sprzedawców: https://ispot.pl/ipad-air. Nowy iPad Air 5. generacji to wersja z 2022 roku – obecnie najnowocześniejsza. Można go nabyć w różnych wariantach w zależności od pojemności pamięci masowej oraz rodzaju łączności (Wi-Fi lub Wi-Fi z Cellular). 

Występują też różne kolory iPada Air:

  • fioletowy,
  • niebieski,
  • różowy,
  • księżycowa poświata,
  • gwiezdna szarość.

Zastosowanie Apple iPad Air

iPad to tablet dający wiele możliwości, dlatego świetnie sprawdzi się jako narzędzie do pracy, jak i jako centrum rozrywki, gdziekolwiek jesteś. Oczywistą i niezaprzeczalną przewagą nad smartfonem jest jego wielkość, dzięki której przeglądanie stron internetowych, korzystanie z aplikacji czy oglądanie filmów lub czytanie książek jest znacznie wygodniejsze i mniej obciążające dla oczu. Jednocześnie pozostaje urządzeniem mobilnym z superwydajną baterią – niewielkim, lekkim i łatwym do przenoszenia. Sprawdzi się w pracy i na zajęciach, w domu i w samolocie. Co możemy na nim robić?

fot. Apple

Komfortowe przeglądanie Internetu

Przeglądanie sieci przez iPad Air to czysta przyjemność dzięki optymalnej wielkości ekranu i poręcznemu kształtowi. Dostęp do Internetu zapewnia połączenie Wi-Fi lub łączność komórkowa (w przypadku modeli z wersją Cellular), dlatego bycie online jest możliwe nawet w utrudnionych warunkach. 

Narzędzie kreatywne zawsze pod ręką

Wena często przychodzi niespodziewanie, a życie artystycznej duszy bywa zabiegane. Posiadanie iPada Air wraz z precyzyjnym rysikiem Apple Pencil (2. generacji)  sprzyja temu, by natchnienie zawsze mogło się urzeczywistnić. Zaawansowany tablet Apple’a jest narzędziem wielu grafików, rysowników, projektantów. Dzięki świetnym parametrom i pomocnym aplikacjom kreatywne wizje mogą być zrealizowane co do szczegółu. 

fot. Apple

Tworzenie dźwięków na iPad Air

Kreatywność znajduje odzwierciedlenie nie tylko “na płótnie”, ale również w muzyce! Tworzenie kompozycji, nagrywanie własnych podcastów, obróbka dźwięku, miksowanie i mastering: to wszystko możliwe jest na tym mobilnym urządzeniu dzięki apkom audio na iPada dostępnym w App Store. To doskonały sposób na szlifowanie umiejętności. Do urządzenia można też podłączyć instrument, by tworzyć jeszcze więcej. 

Oglądanie wideo

Filmy, seriale, programy… Wiele z nas uwielbia spędzać czas wolny, śledząc losy ulubionych bohaterów lub odkrywając filmowe nowości. Dzięki tabletowi możemy to robić wszędzie, a jeśli wybierzemy iPad Air, zapewnimy sobie świetną jakość obrazu i dźwięku. 

Rozmowy wideo z bliskimi i nie tylko

Wideorozmowy to kolejny argument przemawiający za tabletem od Apple. Ekran smartfona może wydawać się zbyt mały, ale włączanie komputera jest również zbędne, jeśli posiadamy iPad Air. Pozwala na prowadzenie rozmów w wysokiej jakości, zarówno tych prywatnych, jak i służbowych. Z Apple profesjonalna wideokonferencja to zadanie łatwe do wykonania.

fot. Apple

Granie w gry

Gry potrafią umilić czekanie w kolejce lub podróż publicznym środkiem transportu. Specjalnie dla iPada stworzono tysiące gier – są dostępne w App Store. iPad może też stać się przenośną konsolą, jeśli podłączymy go do PlayStation lub Xboxa. Wbudowane w iPad Air czujniki ruchu uprzyjemnią grę podczas robienia uników, kierowania pojazdami albo celowania.

Notatki i skany w wersji nowoczesnej

Posiadając Apple Pencil 2. generacji, można nie tylko rysować, ale też pisać. Tablet Apple sprawdzi się na zajęciach na uczelni i do prowadzenia dziennika. Przyda się też do wypełniania dokumentów, notowania, zaznaczania, redagowania… a nawet do skanowania! iPad Air to idealny kompan do zdobywania wiedzy.

Jedno urządzenie – wiele zastosowań

fot. Apple

Nasza lista absolutnie nie wyczerpuje możliwości, których źródeł jest iPad. Nowy iPad Air jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale też wydajny i płynny. Powłoka antyodblaskowa dba o komfort pracy nawet w pełnym słońcu, a port USB-C pozwala na podłączanie różnych urządzeń i korzystanie z dwukrotnie większej prędkości przesyłu w porównaniu do 4. generacji. Warto spróbować!

Tekst powstał we współpracy z masalski.pl

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.