Samsung x Plenti – przetestuj smartfon i kup go ze zniżką!

Samsung x Plenti – przetestuj smartfon i kup go ze zniżką!

Samsung wyciąga rękę do niezdecydowanych klientów! Dzięki współpracy z wypożyczalnią Plenti, użytkownicy mogą „wziąć” smartfona na testy, a następnie – w przypadku decyzji o zakupie – otrzymać dodatkową zniżkę.

Niejednokrotnie wielu z nas miało większe lub mniejsze wątpliwości, przed dokonaniem ostatecznej decyzji o zakupie konkretnego produktu.

Samsung, we współpracy z Plenti, postanowił odpowiedzieć na potrzeby klientów, którzy chcą przetestować nowe urządzenie przed zakupem.

Reklama

Testowanie sprzętów nie jest standardem

Jak słusznie zauważył Wojciech Rokosz, CEO Plenti, testowanie sprzętów z kategorii elektroniki użytkowej (np. smartfony, tablety, czy laptopy) nie jest standardem w dzisiejszych czasach. W przeciwieństwie do na przykład branży motoryzacyjnej, gdzie możemy skorzystać z jazdy próbnej, tutaj nie mamy takiej możliwości.

jazda próbna
źródło: Drive

W związku z tym, musimy sugerować się jedynie publikowanymi tekstami i materiałami wideo, opiniami rodziny i znajomych, czy też własnym wyczuciem. Z tego samego powodu, niejednokrotnie dochodzi do sytuacji, w których – w miarę możliwości – musimy zwracać konkretne produkty, bo nie spełniają one naszych oczekiwań.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Samsung Galaxy S24 – WSZYSTKO co wiadomo!

Zbliżamy się do końca roku, a to oznacza, że tuż za rogiem czeka nas premiera serii Galaxy S24. Jak co roku o telefonach już wiadomo całkiem sporo, ale chyba nikt się nie spodziewał tego, że Samsung będzie doganiał Apple…

Czytaj artykuł
Reklama

Samsung x Plenti

Aby uniknąć tego typu sytuacji i sprawić, że zakupy będą bardziej komfortowe dla wszystkich, Samsung – wspólnie z wypożyczalnią sprzętu Plenti – zawarli współpracę dla klientów południowokoreańskiego producenta.

Samsung x Plenti
źródło: Facebook @Plenti

Dzięki usłudze „przetestuj przed zakupem”, klienci będą mogli na maksymalnie 7 dni wypożyczyć sprzęt z oferty Plenti do prywatnych testów. Aby otrzymać specjalny kod na wynajem dwóch urządzeń, osoba zainteresowana musi udać się do jednego z salonów Samsung Brand Store.  

Po upływie czasu na testowanie wynajętych urządzeń, klient musi zwrócić produkt do salonu. W przypadku podjęcia decyzji o chęci zakupienia danego urządzenia, w salonie możemy kupić nowy egzemplarz z dodatkową zniżką.

Czy często zdarza Wam się zwracać do sklepu sprzęty, bo nie spełniają Waszych oczekiwań? Co uważacie o współpracy Samsung x Plenti?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa Plenti

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!