Sprzątanie nie musi być męczące! EZVIZ prezentuje nowe roboty sprzątające

Sprzątanie nie musi być męczące! EZVIZ prezentuje nowe roboty sprzątające

Sprzątanie, zwłaszcza przy posiadaniu zwierząt domowych, które gubią sierść lub włosy, potrafi być naprawdę męczące. Odpowiedzią na ten problem mogą być inteligentne roboty sprzątające, na przykład ze stajni EZVIZ!

Na rynku pojawia się coraz więcej inteligentnych urządzeń, w tym robotów sprzątających, dzięki którym możemy zaoszczędzić naprawdę sporo czasu!

Swoją ofertę w tym segmencie rozszerzyła właśnie marka EZVIZ, która zaprezentowała nowe roboty sprzątająceEZVIZ RE5 oraz RE5 Plus.

Reklama

Smart urządzenia stają się standardem

W związku z opracowywaniem kolejnych rozwiązań technologicznych, a co za tym idzie, również premier nowych urządzeń od producentów, urządzenia smart home powoli stają się standardem w życiu codziennym ludzi na całym świecie.

EZVIZ RE5 Plus

Trudno się temu jakkolwiek dziwić, bowiem – jak w tym przypadku – inteligentne roboty sprzątające nie tylko bardzo nas wyręczają, ale również pozwalają zaoszczędzić dużo cennego czasu, na którym tak nam przecież zależy.

EZVIZ RE5 Plus - rozmiary urządzenia

Najlepiej zdają sobie z tego sprawę sami producenci, którzy co i rusz robią wszystko, aby zachęcić do siebie kolejnych – często nieufnych i niezdecydowanych – klientów. Nie inaczej jest w przypadku marki EZVIZ, która zaprezentowała nowe roboty sprzątające, dopasowane do wymagań użytkowników i ich budżetów.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Test Homey Pro – prawdziwa automatyzacja smart domu!

Marzycie o zautomatyzowanym mieszkaniu, ale nie chcecie korzystać z kilkunastu różnych aplikacji? Homey Pro może być rozwiązaniem! Za pośrednictwem centralki możecie połączyć wiele inteligentnych urządzeń, a następnie sterować nimi z jednego miejsca!

Czytaj artykuł

EZVIZ RE5 – czyszczenie podłóg i dywanów, na sucho i na mokro

Pierwszych z nowych robotów, model RE5, to robot odkurzająco-mopujący o mocy ssania na poziomie 4000 Pa. Dzięki obecnym na pokładzie czujnikach podczerwieni oraz wykorzystaniu technologii LDS LiDAR, podczas sprzątania, robot bezproblemowo omija nawet najmniejsze przeszkody napotkane na swojej drodze.

EZVIZ RE5

Nie musimy martwić się również o to, że nasz domowy pomocnik ominie jakieś zabrudzenie, bo sobie z nim nie poradzi. Gdy podczas sprzątania RE5 wykryje, że znajduje się na dywanie, automatycznie zwiększy moc ssania, aby poradzić sobie z kurzem i włosami.

EZVIZ RE5 - moc 4000 Pa

Według producenta, podczas cyklu nie zabraknie mu także wody w pojemniku. Ma to sens, bowiem zbiornik ten ma pojemność aż 300 ml, a podczas pracy można dostosować poziom wody do stopnia zabrudzenia i rodzaju podłogi.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jaki robot sprzątający kupić? Ranking – 2023

Jaki robot sprzątający? Na to pytanie jeszcze do niedawna była tylko jedna odpowiedź – Roomba. Teraz to już nie takie oczywiste, ale mimo tego postaramy się Wam nieco ułatwić wybór odpowiedniego modelu dla Waszych potrzeb.

Czytaj artykuł

EZVIZ RE5 Plus – automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz

Wariant z „plusem”, choć ma wiele wspólnego co podstawowy RE5, ma również kilka dodatków, które wyróżniają go na tle młodszego brata. Zaczynając jednak od podobieństw, RE5 Plus również dysponuje mocą ssania równą 4000 Pa, dużym zbiornikiem na wodę (300 ml), czy automatycznym wykrywaniem dywanów.

EZVIZ RE5 Plus - opróżnianie pojemnika

Oprócz tego, jest on wyposażony w samouszczelniającą się konstrukcję stacji ładującej. Przez okres 3 miesięcy (90 dni), po każdym sprzątaniu, odkurzacz będzie opróżniał pojemnik na kurz (4 l), zapobiegając ewentualnym wyciekom. Po tym czasie wystarczy wymienić worek i dalej cieszyć się z jego możliwości!

EZVIZ RE5 Plus

Jedno ładowanie robota EZVIZ RE5 Plus wystarcza na oczyszczenie powierzchni o rozmiarze do nawet 300 m2! Możemy nim sterować za pośrednictwem aplikacji lub asystentów głosowych – Google Assistant oraz Amazon Alexa.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Dlaczego robot koszący Stiga A 1500 jest najlepszym, co może Was spotkać?

Szczególnie przy dużych powierzchniach, koszenie trawy może być nie tylko żmudne, ale i pochłaniać ogromną ilość czasu. Co więc zrobić, żeby lekko odciążyć się z tego obowiązku? Odpowiedź jest prosta – autonomiczny robot koszący Stiga A 1500.

Czytaj artykuł
Reklama

Gdzie i za ile można je kupić?

Nowe inteligentne roboty od EZVIZ są już dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie marki na platformie Allegro. Już niedługo trafią również do sieci sklepów Media Expert, Rozetka, Sferis, czy AI.to.

EZVIZ RE5

Za podstawowy model robota RE5 trzeba zapłacić 1200 zł, a za nieco bardziej zaawansowaną wersję – RE5 Plus – 1500 zł. Pakiet 10 sztuk tekstylnych worków do odkurzacza RE5 Plus to koszt około 200 zł.

Korzystacie z inteligentnych urządzeń sprzątających w Waszym domu lub miejscu pracy? Co jest dla Was najważniejsze w tego typu sprzętach?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa EZVIZ

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!