FIBARO Walli – Inteligencja w pięknej formie

FIBARO Walli – Inteligencja w pięknej formie

Targi CES, co prawda dobiegły już końca, jednak o wielu nowościach jeszcze Wam nie powiedzieliśmy, jak o nowej serii Walli od Fibaro.

Inteligentne urządzenia będące częścią systemu zarządzania domem są coraz bardziej popularne. Polska firma FIBARO została nagrodzona Złotym Medalem targów Budma za swoje inteligentne gniazda i włączniki z linii Walli. Teraz ta designerska seria produkowana jest w dwóch wariantach kolorystycznych by dodać charakteru Waszym wnętrzom.

Reklama

Seria Walli w nowej odsłonie

fibaro walli

Cała seria jest dostępna już od 2019 roku, ale wtedy wystartowała jedynie w kolorze białym. Teraz na targach CES, Fibaro zaprezentowało nową wersję kolorystyczną, a mianowicie antracyt, który znacznie bardziej wpisuje się w obecne trendy. Seria Walli oferuje nie tylko zarządzanie oświetleniem czy zużyciem energii, ale i komfort z użytkowania. Wszystko dzięki prostocie obsługi czy możliwości łączenia urządzeń ze sobą. 

Zostały one stworzone z myślą o połączeniu wyszukanego designu i prostej formy z możliwością personalizacji. Ten ostatni element udało się osiągnąć poprzez zastosowanie pierścieni LED wokół między innymi włączników. Wszystkimi należącymi do serii Walli urządzeniami można oczywiście zdalnie sterować. Nie tylko z poziomu dedykowanej aplikacji, ale też za pomocą asystentów głosowych jak: Google Home, Siri czy Alexa.

Uniwersalność ponad wszystko

Włączniki i gniazdka działają z centralą FIBARO w oparciu o bezprzewodową komunikację standardu Z-Wave. Dokładnie z tej samej metody komunikacji korzystają wszystkie dotychczasowe urządzenia SmartHome z portfolio Fibaro. Dzięki temu możecie bez najmniejszego problemu włączyć nowości z serii Walli do już istniejącego ekosystemu.

fibaro walli

Same przełączniki są dodatkowo wyposażone w funkcję kontroli rodzicielskiej. Innymi słowy, Wy, jako administratorzy systemu możecie zdalnie wyłączyć opcję fizycznego sterowania naściennymi włącznikami, dla bezpieczeństwa domowników. Oczywiście to nie jedyna opcja, jaką oferuje aplikacja, z jej poziomu bezprzewodowo możecie zarządzać całym systemem inteligentnego domu. A to wszystko będąc nawet po drugiej stronie globu. 

Reklama

Prostota to podstawa

Prostota w serii Walli obecna jest nie tylko w obsłudze czy designie, ale nawet w montażu. Dzięki zintegrowaniu wszystkich elementów w jedną całość, przełączniki, gniazdka czy inne bardziej specjalistyczne kontakty montuje się w standardowy sposób. Ponadto obecne w serii Walli urządzenia nie wymagają specjalnych puszek podtynkowych do montażu, wystarczą te klasyczne, które wielu z Was prawdopodobnie ma w ścianie. 

Do serii Walli należy wiele urządzeń, do dyspozycji macie między innymi:

  • włącznik FIBARO Walli Switch 
  • ściemniacz oświetlenia FIBARO Walli Dimmer
  • sterownik rolet, żaluzji i bram garażowych FIBARO Walli Roller Shutter
  • gniazdo elektryczne FIBARO Walli Outlet
Seria Walli od Fibaro

Niezależnie od przeznaczenia każdy z wymienionych modeli jest dostępny w dwóch kolorach. Klasycznej czystej bieli i niezwykłym odcieniu pomiędzy czernią a szarością, czyli antracytowym. Możecie połączyć stare z nowym. Wprowadzić powiew świeżości do Waszego domu o drobne inteligentne akcesoria. 

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!