Do
góry
v40

4 października czyli dokładnie 10 dni temu został zapowiedziany najnowszy reprezentant serii V od LG. Nie to jest jednak najważniejsze, w informacji prasowej, którą znaleźć można na oficjalnej stronie producenta czytamy:

Daty rozpoczęcia sprzedaży, ceny i dodatkowe szczegóły dotyczące zarówno LG V40 ThinQ i LG Watch W7 zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

Informacja nie wyjaśnia kiedy telefony zostaną zaprezentowane, a co ważniejsze nie wspomina CZY zostaną w ogóle pokazane w Polsce lub na starym kontynencie. O ile mogą to być jedynie spekulacje, o tyle bardzo niepokojącym staje się wpis znaleziony na portalu Reddit, w którym jeden z użytkowników mówi wprost, że LG V40 nie został przewidziany na rynek Europejski.

Na plany wydawnicze w Europie na rok 2018 przewidziany został jedynie LG G7 ONE. Według włoskiego HDBlog, dystrybucja LG V40 nie jest przewidziana w Europie, przynajmniej narazie. Stwierdzenie to nasuwa dwa prawdopodobne scenariusze. W jednym z nich LG V40 zostanie zaprezentowane z opóźnieniem tak jak miało to miejsce w przypadku premiery pierwszego modelu z serii V. Drugi scenariusz jest znacznie bardziej pesymistyczny, według niego premiera w Europie w ogóle nie będzie miała miejsca.

Niezależnie od scenariusza, który wejdzie w życie powyższa informacja w żadnym stopniu nie napawa optymizmem.

[AKTUALIZACJA]

Otrzymaliśmy odpowiedź bezpośrednio od LG

tweeter

Źródła:

  1. Reddit
  2. HDBlog
  3. LG News
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!