premiery od Apple na 2023/2024 rok

Apple będzie sypać premierami! Nowy 30-calowy iMac już we wrześniu

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe miesiące będą obfite w masę premier od Apple! Mowa tutaj nie tylko o nowych pozycjach, ale i odświeżeniu aktualnych linii produktów. Wiadomo, że ma pojawić się 30-calowy iMac, ale co jeszcze?

Awatar Kamil Malczyk

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe miesiące będą obfite w masę premier od Apple! Mowa tutaj nie tylko o nowych pozycjach, ale i odświeżeniu aktualnych linii produktów. Wiadomo, że ma pojawić się 30-calowy iMac, ale co jeszcze?

Miłośnicy amerykańskiego giganta technologicznego z Cupertino będą mieli na co czekać w trakcie najbliższych miesięcy.

Według uzyskanych informacji, zaprezentowana ma zostać najnowsza seria smartfonów, a także nowe zegarki, tablety i laptopy!

Oto plany Apple na najbliższe miesiące!

Mark Gurman z agencji prasowej Bloomberg opublikował wczoraj najnowsze wydanie swojego magazynu pt. „Power On”. Tym razem zdradził on plany producenta iPhone’ów na najbliższe miesiące, w tym na drugą połowę 2023 roku, jak i początek 2024. Według sporządzonego przez niego podsumowania, w tym okresie amerykański gigant ma zaprezentować nawet 15 nowych urządzeń. Premier jakich produktów możemy spodziewać się w najbliższym czasie?

Apple - Mark Gurman, Power On
źródło: Twitter @markgurman

Choć zdecydowana większość tekstu jest poświęcona okularom Apple Vision Pro, to Mark Gurman przedstawił listę pozostałych urządzeń, które mają pojawić się w wyznaczonym okresie. Tak oto, już tej jesieni na rynek miałyby trafić dwa modele Apple Watch Series 9 i Apple Watch Ultra drugiej generacji oraz iPhone’y 15.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Apple chce czegoś więcej niż zwykłe pasy bezpieczeństwa

Apple pragnie bardzo stworzyć własne zautomatyzowane auto, napakowane technologią na każdym kroku. Co ma rzekomo ułatwić używanie pojazdu. Firma chce nawet zmodernizować pasy bezpieczeństwa. Czy faktycznie jest to dobry pomysł?

Czytaj artykuł

To nie koniec, czyli nowy 30-calowy iMac

Pod koniec tego roku lub na początku przyszłego, gigant z Cupertino ma również wprowadzić nowe komputery z serii Mac. Mowa tutaj o 14- i 16-calowych MacBookach Pro z chipami M3 Pro i M3 Max na pokładzie. Lekkiego odświeżenia dozna za to 13-calowy MacBook Pro z chipem M3, a zaraz za nim pojawią się dwa nowe modele MacBook Air i nowe 24-calowe komputery z serii iMac.

źródło: Apple

Jeśli jednak dotychczasowe rozmiary ekranów komuś nadal by nie wystarczały, amerykański producent ma pracować nad komputerem iMac z ekranem o przekątnej większej niż 30 cali. Już w 2024 roku mielibyśmy otrzymać odświeżonego iPada Air, a także dwa nowe modele iPada Pro z wyświetlaczami OLED. To jednak nie koniec zapowiedzianych przez Gurmana nowości, bowiem na sporządzonej przez niego liście znalazły się także wzmianki o innych urządzeniach.

Apple - nowe produkty na przełomie 2023 i 2024 roku
źródło: MacRumors

Chodzi między innymi o „słuchawki AirPods Pro trzeciej generacji, odświeżone Apple TV z ulepszonymi specyfikacjami i inne urządzenia domowe, takie jak inteligentne wyświetlacze”. Te pozycje podobno znajdują się już na wczesnym etapie rozwoju. Co więcej, choć aktualnie trwają już prace nad tym produktem, to według pracownika Bloomberg, „nowa generacja zestawu słuchawkowego Apple Vision Pro prawdopodobnie nie pojawi się do 2025 roku”.

Premiery którego z produktów zamieszonych na liście Gurmana wyczekujecie najbardziej? Czy według Was firma pracuje jeszcze nad jakimiś innymi pozycjami?

Źródła: Bloomberg, MacRumors

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.