Są już pierwsze akcesoria do lokalizatorów AirTag!

Są już pierwsze akcesoria do lokalizatorów AirTag!

Temat tych mitycznych gadżetów od Apple wraca jak bumerang. Lokalizatory AirTag mieliśmy zobaczyć jeszcze w zeszłym roku.

Jeżeli choć trochę śledzicie, co się dzieje na rynku urządzeń mobilnych wiecie, że Apple zaprezentowało wiele urządzeń. Światło dzienne ujrzały nowe iPady z serii standardowej jak i Air, ale też oczywiście całkowicie nowa seria iPhone’ów 12. Jeszcze przed oficjalną premierą nowych smartfonów w Internecie krążyły plotki, że zaraz obok nowych flagowców pojawią się lokalizatory.

Reklama
AirTag

Tak się niestety oczywiście nie stało, a wszyscy wciąż czekają na kolejną zapowiedź w wykonaniu Apple. Niewykluczone, że nowe lokalizatory na rynku pojawią się tak samo niespodziewanie jak słuchawki AirPods Max. Te pojawiły się znikąd, mimo, że plotki na ich temat pojawiały się w sieci już wiele tygodni przed premierą.

AirTag coraz bliżej

Zwykle przecieki dotyczą bezpośrednio urządzeń, jednak tym razem do sieci wyciekły zdjęcia akcesoriów do nowego gadżetu. Firma Nomad powinna być Wam doskonale znana, szczególnie jeżeli korzystacie z urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka. Od wielu lat produkują oni świetnej jakości akcesoria, które w pełni współpracują z najnowszymi gadżetami firmy Apple.

AirTag

Niemniej jednak firma Nomad najpewniej nie ma jeszcze dostępu do oficjalnego i pełnego designu nowych lokalizatorów. Apple bardzo rzadko dzieli się swoimi finalnymi designami na długo przed premierą. Choć nie wiadomo kiedy dokładnie zobaczymy nowy gadżet, to styczeń wydaje się być mało prawdopodobnym terminem.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Nowości w iOS 14.3 beta! AirTag i nowe słuchawki

Apple co jakiś czas udostępnia wersję beta swoich systemów, w tym mobilnego iOS’a. Tym razem beta iOS 14.3 przyniosła kilka interesujących informacji.

Czytaj artykuł

Design akcesorium od firmy Nomad powstał najpewniej na podstawie zbioru wszystkich plotek i przecieków. Wśród ujawnionych designów znajdują się dwa zupełnie różne produkty, które miałyby korzystać z możliwości AriTag’ów. Pierwszy to klasyczny brelok do kluczy, w którym można by ukryć lokalizator. Został wykonany z cienkiej skóry oraz mikrofibry, która najpewniej znajduje się w środku. Całość będzie najpewniej być zamykana magnetycznie. Drugi gadżet do pasek do okularów z wbudowanym lokalizatorem.

Reklama

Premiera?

Jak zauważył Evan Blass z redakcji Voice wciąż trudno mówić o jakiejkolwiek, choć orientacyjnej dacie premiery. Podobnie sprawa wygląda z cenami. Jednak możemy liczyć, że Apple zaprezentuje AirTagi jeszcze w tym roku.

Źródło: Voice

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!