Do
góry

HP Instant Ink, czyli atrament na zawołanie

Firma HP znów poszerza wachlarz swoich usług, dodając dwie nowe pozycje. Jedną z nich jest Instant Ink, który gwarantuje Wam stały dostęp do tuszu.

HP ogłosił dziś globalną premierę programu Instant Ink. Ta do tej pory dostępna była jedynie na niektórych rynkach i w ograniczonym zakresie, jednak teraz trafiła także do Polski. Jest to nic innego jak usługa subskrypcyjna, która gwarantuje Wam stały dostęp do tuszu, bądź toneru, kiedy tylko tego potrzebujecie.

Instant Ink oferuje zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i całym rodzinom możliwość drukowania bez zbędnych przerw. Wszystko dzięki rozwiązaniu, które wykrywa, kiedy w drukarce kończy się oryginalny atrament i automatycznie zamawia kolejne wkłady, aby użytkownik otrzymał nowy zapas jeszcze przed wyczerpaniem poprzedniego.

Od ponad roku jesteśmy świadkami jak znikają kulturowe i technologiczne bariery, które wcześniej uniemożliwiały zdalną pracę i naukę. Po usunięciu tych przeszkód wyraźnie zwiększyła się potrzeba na drukowanie w domu. Rozszerzenie zasięgu Instant Ink to odpowiedź HP na zauważalne zapotrzebowanie klientów na inteligentne, wydajne i zrównoważone rozwiązania do drukowania, które przy aktualnym modelu życia prędko nie znikną.

Andrzej Sowiński, dyrektor zarządzający HP Inc Polska

Drukarka, której nie zabraknie atramentu

Tak jak napisaliśmy wcześniej subskrypcja Instant Ink ma zapewnić Wam stały dostęp do materiałów eksploatacyjnych potrzebnych do działania drukarki. HP zadbało tutaj zarówno o właścicieli urządzeń atramentowych, jak i laserowych, które do swojego działania wymagają tonerów. Sama usługa jest banalna w swojej prostocie i powinna cieszyć się całkiem sporą popularnością także w naszym kraju.

Decydując się na nią wybieracie ile stron drukujecie w ciągu miesiąca. Najtańszy plan opiewa na 15 zadrukowanych stron i kosztuje zaledwie 4.99 zł. Takie rozwiązanie gwarantuje Wam odpowiednią elastyczność szczególnie w obecnych warunkach, kiedy nie można pozwolić sobie na szybki zakup tuszu. Drukarka sama wie, kiedy potrzebny jest nowy tusz i odpowiednio wcześniej zamawia nowy zestaw.

Pakiet możecie w każdej chwili zmienić, dzięki braku rocznego rozliczenia. Co miesiąc uiszczacie opłatę, a jeżeli Wasze potrzeby nagle się zmienią nic nie stoi na przeszkodzie, by zaktualizować subskrypcję bez dodatkowych kosztów. Co ważne niewykorzystane strony przechodzą na następny miesiąc, w końcu za nie zapłaciliście. Z kolei, jeżeli wykorzystacie więcej, to także nic się nie stanie. Subskrypcja przewiduje dodatkowe 10 stron rezerwy dla najniższego abonamentu.

Subskrypcja Ink z HP+

HP+ to jeden z najbardziej inteligentnych systemów drukowania na świecie, stworzony dla klientów indywidualnych, ale też małych firm. W czasach, gdy zapotrzebowanie na drukowanie jest wysokie, a wzrost ten jest napędzany przez miliony ludzi pracujących i uczących się z domu, HP+ zmienia drukowanie. W skład nowej usługi, którą możecie aktywować przy pierwszej konfiguracji nowej drukarki wchodzi kilka mniejszych narzędzi.

 • Smart App, czyli usługa działająca w chmurze, która automatycznie wykrywa i rozwiązuje problemy z działanie drukarki, między innymi jej połączenie z siecią. Pozwala także na drukowanie w dowolnym momencie i z dowolnego urządzenia. Wśród oferowanych przez aplikację trybów macie dostęp na przykład do szybkiego skanowania książek z automatyczną korektą zakrzywienia i usuwania zabrudzeń czy skaz.
 • Smart Security – system do monitorowania ustawień, którego zadaniem jest ochrona przed złośliwym oprogramowaniem.

Ceny i dostępność

Plany dla atramentu

 • 15 stron miesięcznie – 4,99 zł
 • 50 stron miesięcznie – 15,99 zł
 • 100 stron miesięcznie – 25,99zł
 • 300 stron miesięcznie – 61,99zł
 • 700 stron miesięcznie – 129,99 zł

Plany dla tonera

 • 50 stron miesięcznie – 4,99 zł
 • 100 stron miesięcznie – 15,99 zł
 • 400 stron miesięcznie – 25,99zł
 • 800 stron miesięcznie – 61,99zł
 • 1500 stron miesięcznie – 129,99 zł

Zaprojektowane z myślą o planecie

Tym co HP szczególnie podkreśla jest dbanie o planetę. Subskrypcja Instant Ink nie tylko zapewni Wam dostęp do materiałów eksploatacyjnych, ale zdejmuje z Was obowiązek utylizacji zużytych kartridży. Wraz z przesyłką zawierającą nowe tusze czy tonery dostajecie opłaconą kopertę zwrotną, do której wkładacie zużyte pojemniki i odsyłacie do HP, gdzie podlegają one utylizacji.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

HP Neverstop Laser – koniec problemów z drukarkami laserowymi

W czwartek (27.06.2019) mieliśmy okazję pojawić się na konferencji organizowanej przez HP, punktem programu była prezentacja zupełnie nowego rozwiązania do drukarek laserowych. Dzięki firmie HP już za niedługo nie będzie konieczne kupowanie nowego tonera, którego cena potrafi odstraszyć, a jedynie specjalny kartridż do jego ponownego napełnienia.

Czytaj artykuł

Źródło: materiały prasowe

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!