Huawei FreeBuds 4i dostępne w nowych kolorach

Huawei FreeBuds 4i dostępne w nowych kolorach

Do sprzedaży w Polsce trafiły nowe kolory bezprzewodowych słuchawek Huawei FreeBuds 4i. Co oferują oprócz wyjątkowego designu? 

Huawei FreeBuds 4i w liczbach 

Reklama

Słuchawki wyposażono w wytrzymałą baterię o pojemności 55 mAh, która pozwala nawet na 10 godzin słuchania muzyki. Natomiast po włączeniu aktywnej redukcji szumów możecie rozmawiać łącznie przez 6,5 godziny. Jednocześnie w połączeniu z etui ładującym słuchawki odtwarzają muzykę łącznie przez 22 godziny i pozwalają na 14 godzin prowadzenia rozmów.

Słuchawki oferują funkcję szybkiego ładowania. Tym samym, zaledwie 10 minut wystarcza na 4-godzinne korzystanie ze słuchawek, a pełne ich naładowanie zajmuje jedynie 60 minut. Słuchawki zamknięte w etui i będące w stanie spoczynku, pozostaną naładowane aż do 200 dni. 

Czysty dźwięk dzięki ANC

Układ dwóch mikrofonów pozwala na wykrycie hałasów otoczenia. Te z pomocą odwróconej fali dźwiękowej redukują hałas nawet o 22 dB. Redukcja szumów zapewnia wysoką jakość rozmów głosowych, nawet w trudnych warunkach otoczenia. Przykładowo jazda na rowerze przy silnym wietrze, przebywanie w transporcie publicznym czy przy ruchliwej ulicy.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Huawei FreeBuds 4i – idealne słuchawki dla każdego?

Dziś swoją premierę miały nowe słuchawki z rodziny FreeBuds od Huawei, konkretniej model 4i. Jednak czy jest to model idealny dla każdego?

Czytaj artykuł

Tryb „świadomość” umożliwia natomiast przenikanie głosów i dźwięków ze środowiska do osoby słuchającej, bez konieczności zdejmowania słuchawek, co jest szczególnie przydatne, gdy słuchamy muzyki i jednocześnie z kimś rozmawiamy. Konstrukcja redukująca szum wiatru zapewnia dobrą słyszalność wszystkich efektów dźwiękowych, na przykład podczas jazdy na rowerze.

Reklama

Funkcjonalny design

Etui ładujące wyróżnia się owalnym, kompaktowym i bardzo nowoczesnym designem, który idealnie mieści się w dłoni. Natomiast komfort noszenia jest zapewniony dzięki wygodnemu kształtowi słuchawek. Z kolei możliwość dopasowania ich do kształtu ucha umożliwiają silikonowe nakładki dostępne w 3 rozmiarach. 

Słuchawki ponadto wyposażone są w specjalne czujniki, które umożliwiają łatwe sterowanie odtwarzaniem muzyki, połączeniami głosowymi oraz pozwalają aktywować tryb redukcji szumów lub tryb „świadomość”.

Do 1 sierpnia słuchawki dostępne są w atrakcyjnej ofercie – ich rekomendowana cena sprzedaży wynosi 299 zł. Urządzenie można nabyć w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei, w sklepach z elektroniką czy u operatorów sieci GSM. 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!