OnePlus będzie mieć własnego składaka?

OnePlus będzie mieć własnego składaka?

Do grona fanatyków zginanych w pół smartfonów dochodzi OnePlus. Czy to kolejna konkurencja dla Samsunga zaraz po Oppo? W lutym na pewno dowiecie się więcej na ich temat.

Reklama

Składaki to rosnący na szerszą skalę trend, choć nie przekłada się on na liczbę sprzedaży. Użytkownicy raczej stronią od tego typu urządzeń i nic dziwnego. Zginane w pół telefony kojarzą się z przeszłością. Jednak producenci idą w zaparte i chcą nadać formie nowego znaczenia.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Wiemy jak będzie wyglądać Oppo Find N2 Flip!

To tylko kwestia czasu, gdy światło dzienne ujrzy Oppo Find N2 Flip! Kieszonkowy telefon będzie zaprezentowany podczas Oppo Inno Day 2022. Event rozpocznie się już w tym miesiącu! Ale co najważniejsze, wiemy już przed premierą jak będzie wyglądać!

Czytaj artykuł

Samsung to z pewnością prekursor kieszonkowych składaków. Jego kolekcja powiększa się o kolejne pozycje i zaraz doczekacie się 5 serii od tego giganta. Na rynku walczy również Huawei, który niestety nie zachęca klientów brakiem usług Googla na pokładzie. Za to godnym już rywalem jest Oppo, które w tym roku wejdzie na rynek europejski z Oppo Find N2 i Oppo Find N2 Flip.

OnePlus V Flip i V Fold

Światowy Kongres Telefonii Komórkowej 2023 odbędzie się 27 lutego w Barcelonie i wtedy Oppo ma ruszyć ze swoją sprzedażą. Ale jest cień szansy, że podczas tego wydarzenia na światło dzienne wyjdą również informacje o składakach od OnePlus.

Firma ma zamiar wprowadzić na rynek swojego „Folda” i „Flipa” , tak jak zrobiła to konkurencja. W związku z tym wysłano wniosek do urzędu patentowego i zatwierdzono dwa znaki towarowe dla nadchodzących urządzeń. A mianowicie dla OnePlus V Flip i V Fold.

W Internecie chodzą plotki o rozpoczęciu już testów co najmniej jednego ze składaków i mają one miejsce również w Europie. Możliwe więc, że smartfony trafią na rynek europejski i będą poważną konkurencją dla Samsunga. 

Nie jest to zadziwiające. Skoro firma chce podejść poważnie do budowania składanych smartfonów powinna je wypuścić na skalę globalną. Druga kwestią jest fakt, że OnePlus wywodzi się od Oppo, które jest u nas dostępne. A jego modele zapowiadają się obiecująco.

Co sądzicie? Czy OnePlus V Flip i V Fold będą równie wybitne co modele Samsung?

Źródło: GIZMOCHINA

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!