OPN SOUND, to nowe słuchawki, które odmienią życie sportowców

Słuchawki dla osób aktywnych, muszą dobrze się trzymać, generować odpowiednie brzmienie i przy tym oferować świadomość otoczenia. Produkty OPN SOUND mają to wszystko.

Awatar Marta Urbaniak

OPN SOUND to nowa marka w Polsce, która specjalizuje się w słuchawkach z dźwiękiem kierunkowym i przewodnictwem kostnym.

Modele oferują różny stopień dopasowania, zróżnicowane brzmienie i jedną z dwóch technologii, aby dostarczyć unikalnych wrażeń dla użytkownika.

Wśród oferty znajdziecie modele do codziennego funkcjonowania, między innymi jeden z mikrofonem, a drugi w postaci osobnych słuchawek.

Przewodnictwo kostne i dźwięk kierunkowy rozwiązaniem dla sportowców

Przewodnictwo kostne wydaje się, że odeszło do lamusa, jednak sprawdza się ono świetnie dla konkretnej grupy osób – sportowców. Choć nie tylko oni muszą z tej technologii korzystać. Każdy kto potrzebuje, aby jego słuchawki trzymały się na miejscu, pozwalały na słyszenie otoczenia, może wybrać tego typu słuchawki.

Na polski rynek wchodzi marka specjalizująca się w takich rozwiązaniachOPN SOUND. Szeroka oferta produktów pozwoli na dobór odpowiedniej konstrukcji, która sprawdzi się w Waszej ulubionej i najczęściej wybieranej dyscyplinie bądź po prostu aktywności. Niektóre modele jak na przykład model „Mercato”, są wodoodporne, abyście mogli z nich korzystać podczas deszczu czy na basenie.

OPN SOUND – Mercato

Świadomość otoczenia jest wtedy kluczowa, w trakcie biegania czy jazdy na rowerze, tym bardziej, jeśli poruszacie się wieczorem. Dodatkowo swobodny przepływ powietrza jest zdrowszy dla skóry i ogólnego samopoczucia w odróżnieniu od noszenia pchełek przez długie godziny. Te mogą po dłuższej sesji sprawiać dyskomfort, czego nie poczujecie używając słuchawek z dźwiękiem kierunkowym.

Oczywiście ergonomia to nie wszystko, bo parametry audio również zostały zróżnicowane, aby dopasować się do szerszego grona osób, w końcu każdy lubi słuchać innego typu muzyki.

Kilka modeli, większy wybór

Firma OPN SOUND oferuje aktualnie 8 modeli, które sprawdzą się dla sportowców, początkujących amatorów czy w trakcie wykonywania codziennych czynności. Dzielą się one na 2 kategorie: słuchawki z przewodnictwem kostnym oraz dźwiękiem kierunkowym.

Jak działa przewodnictwo kostne? Polega to na przekazywaniu delikatnych drgań dźwiękowych do kości ucha wewnętrznego czaszki. Pozwala to na odbiór dźwięku bez blokowania przewodu słuchowego. Stąd też możliwość słyszenia co dzieje się wokół. Marka OPN SOUND w tej kategorii ma do zaoferowania słuchawki: “Osso”, “Mezzo” , “DashLyte” i “SWYM”. Niedługo do oferty w Polsce ma dodatkowo dojść model “SWYM +”.

OPN SOUND – SWYM+

Słuchawki z iteracją ucha otwartego, czyli tzw. dźwiękiem kierunkowym, to między innymi modele “OPN SOUND Aperto”, “Mercato”, “CHAT +” wyposażony w regulowany mikrofon i “Aria +” w formie 2 osobnych, nie złączonych fizycznie słuchawek.

Jednak czym różni się ta technologia od przewodnictwa kostnego? Dostarczają one bardziej skondensowaną, precyzyjnie ukierunkowaną falę dźwięku do kanałów usznych. Oczywiście, tutaj również nie doświadczycie “odcięcia od rzeczywistości”. Możecie cieszyć się szerokim pasmem brzmienia podczas prowadzenia auta, podróży rowerem czy jazdy hulajnogą.

W trosce o klienta i ekologię

OPN SOUND w swoich działaniach koncentruje się na zrównoważonym rozwoju. Jednym z priorytetów jest minimalizacja negatywnego wpływu na środowisko, co objawia się w zrównoważonych opakowania produktów. Ale na tym nie poprzestano, nie brakuje zaangażowania w różnej maści akcje społeczne, wspierania i promocji praktyk leśnych.

Dostępność

Produkty marki OPN SOUND właśnie trafiły do polskich sieci sprzedażowych. W tej chwili są dostępne m.in. w sklepach: Media Expert, x-kom, Avans oraz Electro.pl. Polskim przedstawicielem OPN SOUND jest CEG Polska, a za dystrybucję odpowiada NTT System S.A. Po więcej szczegółów dotyczących produktów zajrzyj na stronę https://opnsound.com.

Źródło: informacja prasowa

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.