Udowodnij, że UFO istnieje i… wygraj milion dolarów od Amazon Ring!

Udowodnij, że UFO istnieje i… wygraj milion dolarów od Amazon Ring!

Poszukiwania życia pozaziemskiego wchodzą na wyższy poziom, co potwierdza chociażby ostatnia decyzja firmy Amazon Ring. Co trzeba zrobić w ramach ich konkursu, aby mieć szansę na wygranie miliona dolarów?

Firma Amazon Ring ogłosiła ostatnio konkurs, którego głównym celem jest… potwierdzenie obecności kosmitów na naszej planecie.

Na osoby, które uwiecznią nietypowych gości za pomocą kamery dzwonka do drzwi Amazon Ring, czeka nagroda finansowa w wysokości miliona dolarów!

Reklama

Czy ktokolwiek znajdzie kosmitów?

Nie od dziś temat UFO (niezidentyfikowanych obiektów latających) i ewentualnego istnienia pozaziemskiego życia wzbudza niemałe kontrowersje. Zagadnieniem tym interesują się są miliony ludzi na całym świecie, więc nic dziwnego, że co i rusz do sieci trafiają mniej lub bardziej wiarygodne doniesienia.

konkurs Amazon Ring - poszukiwania kosmitów za 1 milion dolarów
źródło: The Telegraph

Pomijając fakt, iż niektórzy nabierają się nawet na te najbardziej oczywiste ustawione akcje, poszukiwaniem innych form życia od lat zajmują się profesjonaliści – między innymi z NASA. Zwykli obywatele nie chcą być jednak gorsi i również – często bardzo nieodpowiedzialnie – zabierają się za organizację własnych poszukiwań.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Amazon odciął smart home użytkownika od sieci za „bycie rasistą”

Mieszkaniec USA otrzymał od Amazon blokadę systemu smart home, po tym, jak jeden z kierowców miał usłyszeć rasistowski komentarz z dzwonka Eufy spod jego domu. W tamtym momencie nie było nikogo w domu, a sam dostawca się… przesłyszał!

Czytaj artykuł
Reklama

Amazon Ring i nietypowy konkurs z ogromną nagrodą

Nic więc dziwnego, że do rosnącej fali zainteresowania tematem UFO (niezidentyfikowanych obiektów latających) i życia pozaziemskiego, „przyczepili” się nawet światowi giganci. W tym przypadku mowa o firmie Amazon Ring, której przedstawiciele ogłosili nietypowy konkurs z równie nietypową nagrodą.

konkurs Amazon Ring - poszukiwania kosmitów za 1 milion dolarów
źródło: Amazon

Przechodząc jednak do rzeczy, firma zajmująca się inteligentnymi urządzeniami do ochrony domu, obiecała, że zapłaci 1 milion dolarów (ok. 4,26 mln zł) każdej osobie, która „uchwyci niezmienione dowody naukowe życia pozaziemskiego na swojej kamerze dzwonka do drzwi”.

konkurs Amazon Ring - poszukiwania kosmitów za 1 milion dolarów
źródło: NBC News

Oprócz osób, które naprawdę uwierzą w swój sukces i już niedługo zaczną „polowania”, nie zabraknie też ludzi, którzy podejdą do tego tematu w sposób żartobliwy. W związku z tym, już niedługo na skrzynki konkursowe Amazon Ring może trafić masa zgłoszeń przedstawiających tajemniczych kosmitów!

Jakie macie w ogóle zdanie na temat życia pozaziemskiego? Co uważacie o nietypowym konkursie od Amazon Ring?

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!