Nextbase z nowościami na polskim rynku!

Firma Nextbase, czyli jeden z wiodących producentów kamer samochodowych zadebiutował w Polsce. Zaprezentował zupełnie nową serię swoich innowacyjnych urządzeń z funkcją Emergency SOS.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Firma Nextbase, czyli jeden z wiodących producentów kamer samochodowych zadebiutował w Polsce. Zaprezentował zupełnie nową serię swoich innowacyjnych urządzeń z funkcją Emergency SOS.

Brytyjski Nextbase wkracza do Polski z nową linią produktów serii 2. W jej skład wchodzi 6 kamer samochodowych – 122HD, 222, 322GW, 422GW, 522GW, a w tym najnowsza 622GW o rozdzielczości 4K. Wszystkie te modele zostały wyposażone w inteligentny tryb parkowania.

Nextbase

Dodatkowo kamery z oznaczeniem GW zostały wyposażone w moduły GPS (10 Hz) oraz WiFi. Ponadto dzięki autorskiemu oprogramowaniu oraz współpracy z firmą Ambrella możliwe było zapewnienie najwyższej jakości obrazu niezależnie od pory dnia czy warunków pogodowych.

Cieszymy się, że z naszymi wysokiej klasy kamerami samochodowymi debiutujemy na polskim rynku. To dla nas idealne miejsce do rozwoju terytorialnego obszaru naszego działania. Polska jest rynkiem z dużą chłonnością i miejscem dla nowego gracza klasy premium. Przychodzimy z unikalną technologię, która wzniesie branżę wideo rejestratorów jazdy na wyższy poziom. Z niecierpliwością czekamy na to, aby pomóc polskim kierowcom nie tylko jeździć mądrzej, ale przede wszystkim bezpieczniej.

Richard Browning, dyrektor generalny Nextbase

Kamery Nextbase serii 2

Najnowsze kamery z serii Nextbase mają do zaoferowania kilka niezwykle istotnych funkcji, które znacząco poprawiają bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Nextbase
  • Emergency SOS – w przypadku poważnej kolizji lub wypadku technologia ta może uratować życie pasażerom. Wówczas automatycznie służby ratunkowe zostają poinformowane o wypadku i dokładnej lokalizacji pojazdu za sprawą wbudowanego GPS. Ułatwiając służbom uzyskanie kluczowych informacji. Po za tym możecie wprowadzić do systemu takie informacje jak grupa krwi czy historia chorób.
  • AutoSync – ta opcja wykorzystuje technologię Bluetooth do automatycznego przesyłania plików wideo z konkretnym zdarzeniem bezpośrednio na Wasz smartfon. Filmy można przeglądać w dedykowanej aplikacji MyNextbase oraz łatwo udostępniać je stronom trzecim np. Policji.
  • Sterowanie głosowe – obecna jest także obsługa asystenta głosowego Amazon Alexa. Dzięki tej funkcji macie możliwość zapisywania nagrań wideo, odtwarzania muzyki, wykonywania połączeń telefonicznych, a nawet obsługi urządzeń smart home za pomocą swojego głosu. 
  • Tryb parkowania – rejestruje wstrząsy lub fizyczne ruchy pojazdu, gdy samochód jest zaparkowany. Zapewnia ochronę poprzez aktywację nagrywania wideo, gdy dojdzie do stłuczki. Nawet wtedy kiedy nie ma Was fizycznie w pojeździe.

Jednak największym wyróżnikiem marki Nextbase, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki na naszym rynku jest modułowość swoich rozwiązań. W sprzedaży dostępne są kompatybilne ze sobą kamery oferujące widok bezpośrednio z wnętrza auta czy kamery cofania. Wystarczy zsynchronizować je z główną kamerą, aby cieszyć się większą ochroną pojazdu i pasażerów.

Nextbase

Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić kierowcom bezpieczeństwo na drogach przy użyciu odpowiednich narzędzi. Produkty Nextbase zostały zaprojektowane z myślą o dobrym samopoczuciu i bezpieczeństwie kierowcy.

Laszlo Szalontai, dyrektor sprzedaży w Polsce

Poza rejestrowaniem podróży samochodowych, kamery samochodowe Nextbase to również zaawansowane funkcje i moduły przekształcające samochód w inteligentny pojazd. W ofercie znajdziecie także akcesoria, w tym karty SD, filtry polaryzacyjne, pokrowce oraz okablowanie.

Dostępność i ceny:

Kamery samochodowe Nextbase dostępne są w MediaMarkt, MediaExpert, Komputronik, X-kom, Allegro, oraz u wybranych partnerów handlowych w sugerowanej cenie katalogowej:

  • 122HD – 299 PLN
  • 222 – 399 PLN
  • 322GW – 599 PLN
  • 422GW – 799 PLN
  • 522GW – 899 PLN
  • 622GW – 1 199 PLN

Źródło: informacja prasowa

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez