Bezprzewodowa kontrola nad PC-tem? Tak! Z obudową REVOLUTION-06 ALLSYNQ od KFA2

Marka znana z tworzenia kart graficznych – KFA2 postanowiła pójść o krok dalej i zaprojektowała obudowę do komputera stacjonarnego. Funkcja ALLSYNQ zachwyci osoby, które lubią mieć kontrolę nad swoim sprzętem i zwracają uwagę na prezentacje urządzeń.

Awatar Marta Urbaniak

Na rynku zawitała nowa obudowa do komputerów stacjonarnych od producenta kart graficznych – KFA2 REVOLUTION-06 ALLSYNQ.

Ten model nie tylko pozwala na większy zakres opcji podświetlenia, ale również ma funkcję kontrolowania go ze smartfona.

Aplikacja na komórkę posłuży Wam za centrum kontroli i dowodzenia podzespołami.

Technologia stale się rozwija i powstają nowe rozwiązanie, które mają sprostać ciągle rosnącym potrzebom klientów. Dziś obudowy do komputerów nie pełnią jedynie celów ochronnych czy organizacyjnych.

Budowanie całego komputera stacjonarnego i organizowanie jego elementów stało się sztuką. Tym bardziej, gdy popularne się stały modele ze szklanymi czy wykonanymi z pleksi pokrywami.

źródło grafiki KFA2

Całość musi się prezentować stylowo, w jak największej harmonii i mile widziane są oświetlenia RGB, które często są “wisienką na torcie”. Obudowa KFA2 REVOLUTION-06 ALLSYNQ umożliwi Wam to wszystko oraz pozwoli mieć kontrolę nad sprzętem.

Na pokładzie macie już dostępne 4 wbudowane wentylatory ARGB (więcej możliwości modyfikacji podświetlenia niż przy RGB) oraz skrzynkę kontrolną HOF. Dzięki niej i funkcji ALLSYNQ macie możliwość kontroli podświetlenia nawet do 10 urządzeń ARGB. Wbudowanych jest również na pokładzie 20 domyślnych ustawień wizualnych efektów podświetlenia.


źródło grafiki KFA2

Personalizacja wyglądu i synchronizacja efektów odbywa się za pomocą aplikacji Xtreme Tuner, którą możecie pobrać w Sklepie Play (Android) i App Store (iOS). Przy jej użyciu macie również wgląd w parametry podzespołów jak chociażby temperatura procesora, karty graficznej, częstotliwość taktowania czy szybkość obrotów wiatraków. 

Jest też również opcja dostosowania pracy niektórych podzespołów, aby działały sprawniej, na przykład podkręcanie prędkości działania zegara systemowego, fabrycznego podkręcenia 1-Click OC czy nawet udostępniania swoich wyników.

Źródło: informacja prasowa
Źródło miniaturki: KFA2

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez