Do
góry

Flagowy model z serii Redmi od Xiaomi już 13 maja?

Plotki dotyczące nowego flagowca od xiaomi pojawiają się w sieci cały czas, zdradzając kolejne szczegóły. Teraz natomiast udało się nam dotrzeć do informacji jakoby nowy flagowiec miał zostać zaprezentowany już 13 Maja.

➡ Kup Xiaomi Mi Mix 3
➡ Najlepsza cena Xiaomi Pocophone F1

Informacje na ten temat ujawnił na swoim profilu w serwisie Weibo Tang Mu. Po raz pierwszy smartfon może zostać oficjalnie zaprezentowany podczas spotkania prasowego, które ma się właśnie odbyć 13 maja w Chinach. Roboczo nazywany w wielu serwisach Redmi 855 to zupełnie nowy smartfon z kategorii flagowców. Prawdopodobnie zostanie zaprezentowany na spotkaniu w segmencie zatytułowanym “one more thing”.

O ile sam Mu nie wspomniał konkretnie o submarce Redmi czy jakiś nowych flagowcach. To na takie myślenie naprowadził nas wpisy Lu Weibing oraz Lei Jun w wpisach o nowym nadchodzącym flagowcu.

➡ Kup Xiaomi Mi Mix 3
➡ Najlepsza cena Xiaomi Pocophone F1

Z oficjalnych zajawek wiemy na pewno jaki procesor zostanie zastosowany w nowym flagowcu z serii Redmi. Po raz pierwszy w tej serii zostanie zastosowany procesor Snapdragon 855 SoC. Natomiast z tyłu ma znaleźć się ultra szeroki obiektyw.

SPECYFIKACJA

Jeden z ostatnich przecieków zawierał zdjęcie ochronnej folii jaką należy zdjąć z nowych smartfonów zanim zaczniemy go używać. Ta sama folia zawiera niektóre elementy specyfikacji oraz oczywiście nazwę smartfona. Stąd wniosek, że najnowszy flagowy telefon z rodziny Redmi będzie się nazywał K20 Pro.

Zastosowany ekran to 6.39-calowa matryca FHD+ o rozdzielczości 2340 x 1080 pixeli. Według tego co można wyczytać z folii ochronnej smartfon ma dysponować 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Inne przecieki wspominały natomiast o wariantach z 256 GB pamięci wbudowanej.

➡ Kup Xiaomi Mi Mix 3
➡ Najlepsza cena Xiaomi Pocophone F1

W przypadku kamer zdecydowanie jest na co czekać, główny aparat to już znany z wielu innych flagowców 48 Mpix sensor, jest wspierany przez 8 Mpix aparat pomocniczy oraz 13 Mpix kamerę o ultra szerokim polu widzenia. Według przecieków front urządzenia nie ma być oszpecony żadnym wycięciem, a frontowy aparat o rozdzielczości 32Mpix ma zostać ukryty w wysuwanym elemencie. Plotki wspominają także o pojemnej baterii 4000mAh oraz obecności gniazda miniJack.

Jeżeli 13 maja faktycznie okaże się datą premiery flagowca z rodziny Redmi to będzie stawał w szranki z już wcześniej zapowiedzianym smartfonem Realme X. Flagowiec od Realme ma mieć swoją premierę już 15 maja w Chinach.

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!