Do
góry

Huawei P30 Pro z 10x zoomem optycznym?!

Targi MWC już się zakończyły, a Huawei nie pokazał wielu nowych smartfonów. Nasze serca skradł składany Mate X, zresztą nie tylko nasze, był prawdopodobnie najgłośniejszą premierą całych targów. Jeszcze przed ich rozpoczęciem pojawiały się plotki o prawdopodobnej premierze modelu P30 oraz P30 Pro, jak wiemy tak się jednak nie stało.

Za to teraz do sieci wypłynęło kolejne zdjęcie prezentujące właśnie model P30 Pro i jest to niemała gratka. W trakcie targów OPPO zaprezentowało koncepcję oraz możliwości aparatu z bezstratnym 10x zoom’em optycznym. Charakterystyczne dla tej konstrukcji jest kwadratowe wycięcie dla tego konkretnego obiektywu by móc regulować zbliżenie.

Właśnie ten sam element można wypatrzeć na zdjęciu zamieszczonym w sieci prezentującym najprawdopodobniej model P30 Pro. Dla porównania dwa pozostałe wycięcia pozostały okrągłe. Jest to oczywiście tylko spekulacja co do jego obecności w tym telefonie, jednak konstrukcja jest na tyle specyficzna że nie pasuje do niczego innego obecnie stosowanego w smartfonach.

Smartfony Huawei NAJTANIEJ ⤵
➡ Huawei Mate 20 Pro

Na uwagę zasługuje jeszcze jeden element, wyciecie na lampę błyskową prawodpodobnie skrywa czujnik TOF, czyli tak naprawdę czwartą kamerę.

W nawiązaniu do wcześniejszych plotek Huawei P30 Pro ma działać na procesorze Kirin 980 oraz być wyposażony w 8GB pamięci RAM. System operacyjny to raczej standardowo jak na ten momencie Android 9.0 Pie wraz z nakładką EMUI 9.0. W smartfonie ma zostać zastosowany “wysoki” ekran OLED podobnie jak w najnowszej Xperii XZ4. Bateria natomiast ma mieć pojemność 4.300 mAh.

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!