Do
góry
FRITZ!Repeater 600+1200 (new)_1920x1080

Nowe wzmacniacze sygnału Fritz od AVM

Firma AVM, która na polskim rynku odpowiada między innymi za produkty Fritz wprowadza dwa zupełnie wzmacniacze sygnału najnowszej generacji: Fritz!Repeater 1200 oraz Fritz!Repeater 600.

Obydwa urządzenia umożliwiają łatwe i szybkie zwiększenie zasięgu każdej sieci bezprzewodowej. To za ich sprawą nowe urządzenia i gadżety w domu będą miały stabilny, nieskrępowany dostęp do łącza o przepustowości odpowiednio 1200 Mbit/s i 600 Mbit/s. Jednocześnie przy obecnej wersji oprogramowania Fritz!OS, czyli 7.10 repeatery oferują sterowanie siecią Mesh WiFi, która zapewnia połączenie o optymalnej jakości. Więcej o tego typu sieci znajdziecie także w filmie poniżej. 

Cechują się także obsługą multicast, czyli usługi przesyłania strumieniowego na wielu urządzeniach jednocześnie bez obaw o spadki jakości czy zacięcia obrazu. 

Wydajny, kompaktowy FRITZ!Repeater 1200 obsługuje pasmo 2,4 GHz, a także 5 GHz. Każde z pasm ma do dyspozycji dwie oddzielne anteny, a repeater osiąga nawet do 1266 MBit/s. Dzięki portowi Gigabit LAN repeater może być również zintegrowany z siecią za pomocą kabla ethernetowego, ale pozwala też urządzeniom obsługującym telewizję IP, takim jak odbiorniki multimedialne, na korzystanie z szybkiego WiFi.

➡ Router FRITZ!Box 

➡ FRITZ!Repeater 600

➡ FRITZ!Repeater 1200

Mały i efektywny FRITZ!Repeater 600 to idealny produkt klasy podstawowej, umożliwiający budowę sieci WiFi o topologii mesh opartej o router FRITZ!Box. Dzięki wyjątkowo zwartej konstrukcji, repeater może być podłączony do dowolnego gniazdka elektrycznego, nie zaburzając wystroju domu lub biura. FRITZ! Repeater 600 wykorzystuje cztery anteny w paśmie 2,4 GHz (802.11n) i osiąga prędkości transmisji do 600 Mbit/s. 

W połączeniu z routerem FRITZ!Box nowe repeatery FRITZ! stają się częścią inteligentnej sieci WiFi Mesh. Po połączeniu z routerem FRITZ!Box, repeater automatycznie otrzymuje wszystkie stosowne ustawienia, takie jak nazwa sieci bezprzewodowej (SSID), hasło, konfiguracja sieci dla gości i harmonogram działania WiFi. Wszystkie ustawienia zmienione centralnie we FRITZ!Box są automatycznie przesyłane do FRITZ!Repeater. Możliwe jest również kaskadowe łączenie wielu repeaterów FRITZ!.

FRITZ!Repeater 1200 – wydajny i kompaktowy

 • Wzmacniacz sygnału sieci WiFi o topologii mesh, pracujący w pasmach  2,4 i 5 GHz z prędkością do 1266 Mbit/s (standard AC + N, 2 x 2)
 • Gigabitowy port LAN do zintegrowania repeatera z siecią za pomocą kabla lub do podłączenia urządzeń końcowych
 • Łatwe i szybkie zwiększenie zasięgu każdej sieci bezprzewodowej
 • Wsparcie dla sieci WiFi o topologii mesh
 • Aplikacja FRITZ!App WLAN, łatwa w konfiguracji za naciśnięciem jednego przycisku, wsparcie przy wyborze optymalnej lokalizacji
 • Wyjątkowo kompaktowa konstrukcja o wymiarach 80mm x 80mm x 37mm i wadze 160 g.
 • Sugerowana cena detaliczna: 245 zł.

FRITZ!Repeater 600 – idealny podstawowy model dla sieć WiFi o topologii mesh

 • Wzmacniacz sygnału sieci WiFi mesh, pracujący w paśmie 2,4 z prędkością do 600 Mbit/s (standard N, 4 x 4)
 • Łatwe i szybkie zwiększenie zasięgu każdej sieci bezprzewodowej
 • Szczególnie kompaktowa konstrukcja o wymiarach mniejszych od standardowego gniazda (64 mm x 64 mm x 68 mm), i wadze 88 g
 • Niskie zużycie energii w trybie czuwania i podczas użytkowania
 • Aplikacja FRITZ!App WLAN, łatwa konfiguracja za naciśnięciem jednego przycisku, wsparcie przy wyborze optymalnej lokalizacji
 • Sugerowana cena detaliczna 169 zł.

➡ Router FRITZ!Box 

➡ FRITZ!Repeater 600

➡ FRITZ!Repeater 1200

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!