Kategorie
Home News PC Smartfony Tech

Nowe wzmacniacze sygnału Fritz od AVM

Firma AVM, która na polskim rynku odpowiada między innymi za produkty Fritz wprowadza dwa zupełnie wzmacniacze sygnału najnowszej generacji: Fritz!Repeater 1200 oraz Fritz!Repeater 600.

Obydwa urządzenia umożliwiają łatwe i szybkie zwiększenie zasięgu każdej sieci bezprzewodowej. To za ich sprawą nowe urządzenia i gadżety w domu będą miały stabilny, nieskrępowany dostęp do łącza o przepustowości odpowiednio 1200 Mbit/s i 600 Mbit/s. Jednocześnie przy obecnej wersji oprogramowania Fritz!OS, czyli 7.10 repeatery oferują sterowanie siecią Mesh WiFi, która zapewnia połączenie o optymalnej jakości. Więcej o tego typu sieci znajdziecie także w filmie poniżej. 

R E K L A M A

Cechują się także obsługą multicast, czyli usługi przesyłania strumieniowego na wielu urządzeniach jednocześnie bez obaw o spadki jakości czy zacięcia obrazu. 

Wydajny, kompaktowy FRITZ!Repeater 1200 obsługuje pasmo 2,4 GHz, a także 5 GHz. Każde z pasm ma do dyspozycji dwie oddzielne anteny, a repeater osiąga nawet do 1266 MBit/s. Dzięki portowi Gigabit LAN repeater może być również zintegrowany z siecią za pomocą kabla ethernetowego, ale pozwala też urządzeniom obsługującym telewizję IP, takim jak odbiorniki multimedialne, na korzystanie z szybkiego WiFi.

Router FRITZ!Box 
FRITZ!Repeater 600
FRITZ!Repeater 1200

Mały i efektywny FRITZ!Repeater 600 to idealny produkt klasy podstawowej, umożliwiający budowę sieci WiFi o topologii mesh opartej o router FRITZ!Box. Dzięki wyjątkowo zwartej konstrukcji, repeater może być podłączony do dowolnego gniazdka elektrycznego, nie zaburzając wystroju domu lub biura. FRITZ! Repeater 600 wykorzystuje cztery anteny w paśmie 2,4 GHz (802.11n) i osiąga prędkości transmisji do 600 Mbit/s. 

W połączeniu z routerem FRITZ!Box nowe repeatery FRITZ! stają się częścią inteligentnej sieci WiFi Mesh. Po połączeniu z routerem FRITZ!Box, repeater automatycznie otrzymuje wszystkie stosowne ustawienia, takie jak nazwa sieci bezprzewodowej (SSID), hasło, konfiguracja sieci dla gości i harmonogram działania WiFi. Wszystkie ustawienia zmienione centralnie we FRITZ!Box są automatycznie przesyłane do FRITZ!Repeater. Możliwe jest również kaskadowe łączenie wielu repeaterów FRITZ!.

R E K L A M A

FRITZ!Repeater 1200 – wydajny i kompaktowy

 • Wzmacniacz sygnału sieci WiFi o topologii mesh, pracujący w pasmach  2,4 i 5 GHz z prędkością do 1266 Mbit/s (standard AC + N, 2 x 2)
 • Gigabitowy port LAN do zintegrowania repeatera z siecią za pomocą kabla lub do podłączenia urządzeń końcowych
 • Łatwe i szybkie zwiększenie zasięgu każdej sieci bezprzewodowej
 • Wsparcie dla sieci WiFi o topologii mesh
 • Aplikacja FRITZ!App WLAN, łatwa w konfiguracji za naciśnięciem jednego przycisku, wsparcie przy wyborze optymalnej lokalizacji
 • Wyjątkowo kompaktowa konstrukcja o wymiarach 80mm x 80mm x 37mm i wadze 160 g.
 • Sugerowana cena detaliczna: 245 zł.

FRITZ!Repeater 600 – idealny podstawowy model dla sieć WiFi o topologii mesh

 • Wzmacniacz sygnału sieci WiFi mesh, pracujący w paśmie 2,4 z prędkością do 600 Mbit/s (standard N, 4 x 4)
 • Łatwe i szybkie zwiększenie zasięgu każdej sieci bezprzewodowej
 • Szczególnie kompaktowa konstrukcja o wymiarach mniejszych od standardowego gniazda (64 mm x 64 mm x 68 mm), i wadze 88 g
 • Niskie zużycie energii w trybie czuwania i podczas użytkowania
 • Aplikacja FRITZ!App WLAN, łatwa konfiguracja za naciśnięciem jednego przycisku, wsparcie przy wyborze optymalnej lokalizacji
 • Sugerowana cena detaliczna 169 zł.

Router FRITZ!Box 
FRITZ!Repeater 600
FRITZ!Repeater 1200

Facebook Comments