Oto najpopularniejsi influencerzy 2022 roku! Jak poradziła sobie TechnoStrefa?

Zastanawialiście się kiedyś, kto najbardziej zasługuje na miano najpopularniejszego influencera? See Bloggers przygotowało specjalny ranking najpopularniejszych influencerów 2022 roku, w którym nie zabrakło nas, czyli TechnoStrefy!

Zastanawialiście się kiedyś, kto najbardziej zasługuje na miano najpopularniejszego influencera? See Bloggers przygotowało specjalny ranking najpopularniejszych influencerów 2022 roku, w którym nie zabrakło nas, czyli TechnoStrefy!

Łódzka firma przygotowała ranking najpopularniejszych influencerów 2022 roku, z osobnymi kategoriami na TikToka, Instagrama czy YouTube’a!

Nasza marka (i ogromne zaangażowanie użytkowników) zostało docenione, dzięki czemu byliśmy w stanie zająć 42. i 45. miejsce w aż dwóch kategoriach!

Influencer marketing w Polsce

Z każdym kolejnym rokiem w Polsce (jak i na całym świecie) coraz bardziej rozwija się temat influencer marketingu. Na internetowej scenie pojawiają się kolejne popularne postacie, które często w błyskawicznym tempie „tworzą” swoje własne, oddane społeczności. Jak zapewne większość z Was zdaje sobie sprawę, wspomniani influencerzy nigdy nie osiągnęliby takich sukcesów, gdyby nie właśnie ich wierne rzesze fanów.

źródło: Pexels @George Milton

Coraz bardziej świadome aktualnego stanu rzeczy są także przeróżne marki, które zaczynają zdawać sobie sprawę, że nie powinni bać się influencerów. Wręcz przeciwnie, popularne internetowe gwiazdy (i ich społeczności) są wręcz idealnym rozwiązaniem do rozpromowania swojej marki wśród odbiorców w różnych grupach wiekowych.

źródło: See Bloggers

Jak jednak być na czasie z internetowymi twórcami i wiedzieć kto jest w danej chwili najpopularniejszy? Czas pędzi nieubłaganie, więc nic dziwnego, że często firmy w ogóle nie próbują wejść do internetowego świata, bowiem – ze względu na brak kompetentnych osób – nie są w stanie nadążyć nad nieustannym rozwojem. W rozwiązaniu tego problemu mogą pomóc różne zestawienia i rankingi, jak ten przygotowany przez markę See Bloggers Łódź.

Kilka słów o samym rankingu

Aby zwiększyć świadomość internautów (ale i osób, dla których świat internetu jest obcy), marka See Bloggers Łódź przygotowała szczegółowy ranking najpopularniejszych influencerów w Polsce w 2022 roku. Choć może być to niezmiernie trudne, to właśnie ta druga grupa odbiorców może najwięcej zyskać na takim rozwiązaniu.

TechnoStrefa w rankingu najpopularniejszych influencerów
źródło: See Bloggers

Osoby niezaznajomione z tematem internetowych społeczności i influencerów, najprawdopodobniej nie będą kojarzyły większości z obecnych w rankingu postaci. Mimo to, ciekawość może zachęcić ich do dokładniejszego zbadania tego tematu, w tym na przykład przefiltrowania treści publikowanych przez konkretnych celebrytów. Może to zapewnić nie tylko znaczne podniesienie kompetencji i świadomości w tym zakresie, ale też umożliwić zrozumienie przedstawicieli najmłodszych pokoleń, które praktycznie żyją w internecie.

Najpopularniejsi influencerzy 2022 roku

Aby wszystko było jak najbardziej przejrzyste i zrozumiałe, ranking najpopularniejszych influencerów 2022 roku został podzielony na kilka kategorii. Pierwsza z nich nosi tytuł „Influencer Roku 2022”, a na pierwszej pozycji znalazł się Robert Lewandowski, który w ogromnym stopniu zdeklasował konkurencję. Pod nim znalazły się takie postacie jak Wersow, Anna Lewandowska (jego żona), Friz czy Prawo Marcina.

TechnoStrefa w rankingu najpopularniejszych influencerów

Ogromnym zaszczytem dla nas jest fakt, że TechnoStrefa została uplasowana na 42. pozycji, przed takimi osobistościami jak Mariusz Pudzianowski, Young Leosia, Lexy Chaplin, Magda Gessler czy Krzysztof Stanowski. Wszystko za sprawą współczynnika popularności, który w naszym stopniu został wyliczony na 8 861 718, gdzie w przypadku Roberta Lewandowskiego mówimy o ponad 215 milionach, a w przypadku Wersow – ponad 38 milionach!

TechnoStrefa w rankingu najpopularniejszych influencerów

TechnoStrefa i miejsca w dwóch kategoriach!

Kolejne kategorie to odpowiednio m.in. „Osoby Publiczne 2022” (podium: Anna Lewandowska, Doda, Martyna Wojciechowska), „Sportowiec 2022” (Robert Lewandowski, Iga Świątek, Joanna Jędrzejczyk) czy „Instagramer 2022” (Marcysia Ryskala, Slythi, Deynn).

TechnoStrefa w rankingu najpopularniejszych influencerów

Nie mogliśmy oczywiście zapomnieć o kategorii „YouTuber 2022”, w której również została doceniona TechnoStrefa! Na pierwszym miejscu rankingu znalazł się Friz, za nim SA Wardęga, a trzecie miejsce podium trafiło do twórcy o pseudonimie Budda.TV. TechnoStrefa została umieszczona jeszcze w pierwszej połowie rankingu w tej kategorii, bowiem dzięki zaangażowaniu naszych użytkowników zajęliśmy 45. miejsce!

TechnoStrefa w rankingu najpopularniejszych influencerów

Nasz ogromny sukces i zajęcie takich miejsc we wspomnianym rankingu nie byłoby oczywiście możliwe, gdyby nie Wy i Wasze nieodwzajemnione zaangażowanie! Wiedzcie, że jesteście częścią marki TechnoStrefa i na każdym kroku staramy się doceniać Wasze starania!

Na jeszcze lepszy odbiór tego sukcesu wpływa fakt, że we wspomnianym rankingu w zasadzie na próżno doszukiwać się wielu innych portali czy kanałów technologicznych. TechnoStrefa więc nie tylko została bardzo mocno doceniona, ale jest też jednym z niewielu przedstawicieli naszej branży w tego typu zestawieniu!

Lubicie zapoznawać się z takimi rankingami i zestawieniami, czy raczej nie mają one dla Was większego znaczenia? Spodziewaliście się, że TechnoStrefa będzie w stanie zająć tak wysokie miejsce w rankingu najpopularniejszych influencerów 2022 roku?

Źródło: See Bloggers

Brak tagów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez