Do
góry
energizer_mini

Energizer wchodzi z kopyta na rynek smartfonów z aż 26 nowymi modelami!

Tak, dokładnie – firma, która znana jest głównie z produkcji jednych z najlepszych baterii do technologicznych gadżetów chce wypuścić własny smartfon. I to wbrew pozorom nie jeden model, na Mobile World Congress mają zostać zaprezentowanych aż 26 nowych telefonów. Wśród nich zobaczymy między innymi konstrukcje z wysuwanymi kamerami, smartfon z baterią o pojemności 18.000mAh czy ostatnio bardzo popularny składany smartfon.

W odniesieniu do serwisu 9to5Google, telefony zostały podzielone na 4 serie: Power Max, Ultimate, Energy oraz Hardcase. Większość z nowych 26 telefonów jakie będziemy mieli okazję zobaczyć w Barcelonie to będą tak zwane Feature-Phone’y. Nic innego jak stosunkowo proste telefony mające spełniać podstawowe funkcje będąc przy tym niezawodne.

Główną atrakcją będą jednak smartfony z linii Power Max oraz Ultimate. Do pierwszej z nich ma należeć smartfon z najpojemniejszą baterią w historii, a dokładniej 18.000mAh. Wcześniej owy tytuł także należał do firmy Energizer, która pokazała model Power Max P16K Pro, który dysponował baterią 16.000mAh. W serii Ultimate zobaczymy smartfony z wyjeżdżającymi kamerami oraz niewielkim notchem w kształcie łezki.


Sprawdź najniższą cenę za Oppo Find X!
Kup Oppo RX17 Pro
Sprawdź obecną cenę Oppo RX17 Neo


Jak dotąd Energizer nie podał żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących specyfikacji czy wyglądu nowych smartfonów. Jednak serwis GSM Arena deklaruje że posiada dodatkowe informacje na temat serii Ultimate. Model U620S Pop ma działać w oparciu o procesor Helio P70 od MediaTek oraz 6GB pamięci RAM i 128GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu znajdziemy potrójny obiektyw w układzie 16 + 5 + 2 Mpix. Naomiast U630S Pop zostanie wyposażony w procesor Helio P22, 4Gb pamięci RAM oraz 64GB miejsca na nasze dane. Frontowa kamera w obydwu modelach to wyjeżdżający komplet 16 + 2 Mpix.

W przypadku składanego modelu wszyscy nabierają wody w usta. Nie ma jednak co liczyć na poziom Samsunga oraz Galaxy Flex. Z dużym prawdopodobieństwem będzie to prototyp, na miarę FlexPai zaprezentowanego przez Royole.

Źródła:

  1. The Verge
  2. 9to5Google
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!