Xbox One pozbawiony napędu już jutro?!

Xbox One pozbawiony napędu już jutro?!

Jak donosi serwis WinFuture, jutro tj. 16 kwietnia Microsoft oficjalnie zaprezentuje nową wersję swojej konsoli. Xbox przeznaczony wyłącznie do gier w dystrybucji cyfrowej jest pozbawiony napędu optycznego. Jak na razie informacje nie zostały potwierdzone.

Reklama

Według dziennikarzy, którzy dokopali się do tych rewelacji najnowsza wersja konsoli ma kosztować 230€, czyli niespełna 990 złotych. Po domniemanej jutrzejszej premierze Microsoft ma umożliwić przedpremierowe zamówienia, a sama konsola do sklepów trafić ma 7 maja.

Xbox One X 1 TB Cena

W pakiecie z odchudzoną konsolą mamy otrzymać jeden kontroler oraz 3 preinstalowane gry. W ich skład wchodzi Minecraft, Forza Horizon 3 oraz Sea of Thieves. Sprzęt oczywiście podoła uruchamianiu gier w jakości 4K HDR, a przestrzeń dyskowa ma wynosić 1TB. Jak na razie jednak nie wiadomo nic o innych wersjach kolorystycznych niż biała.

Nowa wersja konsoli będzie pozwalać na uruchomienie jedynie cyfrowych wersji gier, a także korzystanie z abonamentów. Mowa tu oczywiście o Xbox Game Pass, który daje nam dostęp do ogromnej biblioteki gier oraz premierowych tytułów za ułamek ich ceny.

Źródło:

  1. WinFuture
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!