Xbox One pozbawiony napędu już jutro?!

Jak donosi serwis WinFuture, jutro tj. 16 kwietnia Microsoft oficjalnie zaprezentuje nową wersję swojej konsoli. Xbox przeznaczony wyłącznie do gier w dystrybucji cyfrowej jest pozbawiony napędu optycznego. Jak na razie informacje nie zostały potwierdzone.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Według dziennikarzy, którzy dokopali się do tych rewelacji najnowsza wersja konsoli ma kosztować 230€, czyli niespełna 990 złotych. Po domniemanej jutrzejszej premierze Microsoft ma umożliwić przedpremierowe zamówienia, a sama konsola do sklepów trafić ma 7 maja.

Xbox One X 1 TB Cena

W pakiecie z odchudzoną konsolą mamy otrzymać jeden kontroler oraz 3 preinstalowane gry. W ich skład wchodzi Minecraft, Forza Horizon 3 oraz Sea of Thieves. Sprzęt oczywiście podoła uruchamianiu gier w jakości 4K HDR, a przestrzeń dyskowa ma wynosić 1TB. Jak na razie jednak nie wiadomo nic o innych wersjach kolorystycznych niż biała.

Nowa wersja konsoli będzie pozwalać na uruchomienie jedynie cyfrowych wersji gier, a także korzystanie z abonamentów. Mowa tu oczywiście o Xbox Game Pass, który daje nam dostęp do ogromnej biblioteki gier oraz premierowych tytułów za ułamek ich ceny.

Źródło:

  1. WinFuture
Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez