Do
góry
xiaomi_5g_mini

Najnowsze informacje o Mi 9 Pro i Mi Mix 4

Xiaomi nie utrzymało w tajemnicy wszystkich szczegółów o nadchodzących smartfonach tego chińskiego producenta. Tym razem na tapet wielu portali trafiły modele Mi 9 Pro 5G oraz oczekiwany Mi Mix 4.

Najnowsze plotki wspominają nie tylko o części specyfikacji, ale także przewidywanej dacie premiery. Ta według doniesień ma mieć miejsce już 24 września tego roku. Podczas konferencji światło dzienne mają ujrzeć wcześniej wspomniane modele. W przypadku kolejnego wariantu Mi 9 na światło dzienne wyszło kilka bardzo interesujących informacji dotyczących specyfikacji.

➡ Tanie smartfony
➡ Xiaomi Mi 9
➡ Oppo Reno

Xiaomi Mi 9 Pro 5G ma być wyposażony w aż 12 GB pamięci RAM oraz 512 GB pamięci wbudowanej. Z kolei bateria ma mieć pojemność 4000 mAh, a w telefonie nie zabraknie również technologii wstecznego ładowania bezprzewodowego. Natomiast w przypadku modeli Mi Mix 4 sprawa jest znacznie bardziej interesująca. Wyświetlacz bezramkowa od Xiaomi ma oferować rozdzielczość 2K oraz odświeżanie na poziomie 90Hz. Możemy oczekiwać bardzo ciekawego flagowca, który spodoba się także graczom ze względu na częstotliwość odświeżania.

Wewnątrz spodziewamy się najwyższego modelu procesora od firmy Qualcomm, czyli oczywiście Snapdragon 855 Plus. Zaraz obok niego znaleźć się ma 12 GB pamięci operacyjnej oraz aż 1TB pamięci wewnętrznej. W modeli Mi Mix 4 ma powrócić także rozsuwana konstrukcja skrywająca frontową kamerę, niestety będziemy musieli jeszcze poczekać na ukryte kamery pod ekranem.

Obydwa smartfony mają obsługiwać najnowszy standard, czyli po prostu sieci 5G jak i superszybkie ładowanie o mocy 40W. Zapewne jest to przedsmak nadchodzącej technologii ładowania o mocy ponad 100W.

➡ Tanie smartfony
➡ Xiaomi Mi 9
➡ Oppo Reno

To jednak nie wszystko co Xiaomi ma w najbliższych planach na przyszłość. W bazie urządzeń TENNA znalazł się model Redmi 8A, czyli model z segmentu budżetowego. Nowy budżetowy model ma być wyposażony w pojedynczą kamerę z tyłu oraz przodu urządzenia. Ta druga zostanie ukryta w niewielkim notch’ u w kształcie kropli wody.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!