Promocje w sklepach Xiaomi z okazji otwarcia tysięcznego sklepu

Fani marki nie będą mogli narzekać. Promocje w sklepach Xiaomi to sposób, w jaki chiński producent świętuje otwarcie tysięcznego sklepu firmowego.

Fani marki nie będą mogli narzekać. Promocje w sklepach Xiaomi to sposób, w jaki chiński producent świętuje otwarcie tysięcznego sklepu firmowego.

Święto globalne, ale ceny lokalne

Wyjątkowe okazje trzeba świętować w odpowiedni sposób! Dlatego Xiaomi pomimo dość trudnego roku może pochwalić się nie lada osiągnięciem — marka otworzyła ponad 1000 sklepów firmowych na całym świecie. Z tego powodu chiński producent elektroniki ogłosił globalne przeceny. Także polskie punkty Mi Store biorą udział w wydarzeniu, a promocje podzielono na kilka etapów. W dniach od 8 do 9 czerwca dostaniemy: 

  • wagę sportową Mi Body Composition Scale 2 za 75 złotych (standardowa cena to 129 złotych)
  • hulajnogę Mi Electric Scooter M365 1S za 1669 złotych (z 1899 złotych)
  • czajnik Mi Electric Kettle za 59 złotych (z 109 złotych)

Z kolei od 10 do 12 czerwca:

  • słuchawki Mi True Wireless Earphones 2 Basic za 49 złotych (ze standardowych 99 złotych)
  • szczoteczkę soniczną Mi Electric Toothbrush T500 za 109 złotych (zamiast 159 złotych)
  • odkurzacz bezprzewodowy Mi Vacuum Cleaner Mini za 119 złotych (zamiast 199 złotych)

Promocje obowiązują w sklepach stacjonarnych Xiaomi oraz w serwisach: www.mistore.pl, www.mi-home.pl, www.mimarkt.pl w sieciach handlowych i e-sklepach.

Promocje od Xiaomi to nie wszystko

Klienci mogą liczyć nie tylko na obniżone ceny, ale także wyjątkowe upominki! Z tej okazji w dniach 5.06 – 12.06 w sklepach stacjonarnych będzie można otrzymać specjalną czapkę lub torbę. Wystarczy, że zrobicie dowolne zakupy w Mi Store oraz wykonacie zdjęcie w okazjonalnej ramce na terenie sklepu. Potem publikujecie je w waszych mediach społecznościowych z odpowiednim hasztagiem i otrzymacie miły upominek. Są one opatrzone specjalnie zaprojektowanym logo Xiaomi z napisem „Dziękujemy” w kilkudziesięciu różnych językach.

Intensywną ekspansję Xiaomi rozpoczęto od Singapuru. To właśnie tam w 2016 roku otwarto pierwszy stacjonarny sklep chińskiego producenta poza Chinami i Indiami. Wówczas liczba sklepów w innych krajach gwałtownie rosła. W Polsce pierwszy autoryzowany sklep otwarto 24 marca 2017 roku w Krakowie.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez