Kategorie
Home News Smartfony Tech

Samsung Galaxy A51 na pierwszych renderach!

Nadchodzące smartfony z serii Galaxy A, budzą ostatnio niemałe poruszenie. Wprowadzenie odświeżonej linii produktów przez Samsunga napakowanych technologią i do tego w przystępnej cenie wywołało małe zamieszanie na rynku. 

Samsung be wątpienia idzie za ciosem, a w sieci pojawiają się pierwsze rendery modelu Galaxy A51. Podobnie jak w pierwszej generacji, tak i model A51 przeniesie kilka rozwiązań z flagowych urządzeń do segmentu bardziej budżetowego. Według jak na razie oczywiście niepotwierdzonych informacji A51 ma mieć ekran 6.5-cala z wycięciem typu punch-hole. Jednak to będzie umieszczone dokładnie tak jak miało to miejsce w przypadku Galaxy Note 10, czyli…na środku. Kamera selfie jaka ma znaleźć się pod wycięciem ma mieć rozdzielczość 32 Mpix. Dodatkowo ekran ma mieć rozdzielczość FullHD+ i prawdopodobnie będzie to matryca AMOLED. 

Z tyłu natomiast ostatnio bardzo popularny design aparatów. Cztery obiektywy zamknięte w jednym prostokątnym segmencie z tyłu obudowy, który jest delikatnie uniesiony. Na myśl przychodzi ostatnio zaprezentowany smartfon dla TikTokerów od firmy Smartisan. Więcej informacji o nim znajdziecie tutaj – Smartfon stworzony dla TikToker’ów | Prosto od TikTok’a!

Galaxy A50
Galaxy A70
Galaxy A80

Na pokładzie według najnowszych plotek ma znaleźć się dokładnie ten sam procesor co w przypadku modelu Galaxy A50s, czyli Exynos 9611 oraz 4GB pamięci RAM. Co ciekawe Galaxy A51 ma trafić na rynek już z nakładą OneUI 2.0 oraz Androidem 10.

Zestaw aparatów jakie znajdą się z tyłu Galaxy A51 to już właściwie standardowy zestaw. Główny obiektyw ma mieć rozdzielczość 48 Mpix, zaraz pod nim znajdzie się szeroki kąt oraz teleobiektyw o rozdzielczości 12 Mpix każdy raz 5 Mpix sensor głębi na dokładkę. Przecieki mówią także o baterii o pojemności 4000 mAh. Biorąc pod uwagę jak wyglądały poprzednie modele można się spodziewać, że i tutaj nie zabraknie technologii szybkiego ładowania. 

Spodziewamy się, że Samsung zaprezentuje nowe modele na początku przyszłego roku, jednak na więcej szczegółów trzeba jeszcze poczekać. 

Facebook Comments

Autor: Ziemowit Wiśniewski

Geek z dużym dystansem do siebie. Zapalony miłośnik sprzętu audio, a w szczególności słuchawek. Meloman, w wolnych chwilach gracz i projektant 3D.