Samsung Galaxy A51 na pierwszych renderach!

Nadchodzące smartfony z serii Galaxy A, budzą ostatnio niemałe poruszenie. Wprowadzenie odświeżonej linii produktów przez Samsunga napakowanych technologią i do tego w przystępnej cenie wywołało małe zamieszanie na rynku.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Nadchodzące smartfony z serii Galaxy A, budzą ostatnio niemałe poruszenie. Wprowadzenie odświeżonej linii produktów przez Samsunga napakowanych technologią i do tego w przystępnej cenie wywołało małe zamieszanie na rynku.

Samsung be wątpienia idzie za ciosem, a w sieci pojawiają się pierwsze rendery modelu Galaxy A51. Podobnie jak w pierwszej generacji, tak i model A51 przeniesie kilka rozwiązań z flagowych urządzeń do segmentu bardziej budżetowego. Według jak na razie oczywiście niepotwierdzonych informacji A51 ma mieć ekran 6.5-cala z wycięciem typu punch-hole. Jednak to będzie umieszczone dokładnie tak jak miało to miejsce w przypadku Galaxy Note 10, czyli…na środku. Kamera selfie jaka ma znaleźć się pod wycięciem ma mieć rozdzielczość 32 Mpix. Dodatkowo ekran ma mieć rozdzielczość FullHD+ i prawdopodobnie będzie to matryca AMOLED. 

Z tyłu natomiast ostatnio bardzo popularny design aparatów. Cztery obiektywy zamknięte w jednym prostokątnym segmencie z tyłu obudowy, który jest delikatnie uniesiony. Na myśl przychodzi ostatnio zaprezentowany smartfon dla TikTokerów od firmy Smartisan. Więcej informacji o nim znajdziecie tutaj – Smartfon stworzony dla TikToker’ów | Prosto od TikTok’a!

Galaxy A50

Galaxy A70

Galaxy A80

Na pokładzie według najnowszych plotek ma znaleźć się dokładnie ten sam procesor co w przypadku modelu Galaxy A50s, czyli Exynos 9611 oraz 4GB pamięci RAM. Co ciekawe Galaxy A51 ma trafić na rynek już z nakładą OneUI 2.0 oraz Androidem 10.

Zestaw aparatów jakie znajdą się z tyłu Galaxy A51 to już właściwie standardowy zestaw. Główny obiektyw ma mieć rozdzielczość 48 Mpix, zaraz pod nim znajdzie się szeroki kąt oraz teleobiektyw o rozdzielczości 12 Mpix każdy raz 5 Mpix sensor głębi na dokładkę. Przecieki mówią także o baterii o pojemności 4000 mAh. Biorąc pod uwagę jak wyglądały poprzednie modele można się spodziewać, że i tutaj nie zabraknie technologii szybkiego ładowania. 

Spodziewamy się, że Samsung zaprezentuje nowe modele na początku przyszłego roku, jednak na więcej szczegółów trzeba jeszcze poczekać. 

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez