Samsung wygrał! Galaxy Z Flip 3 za mniej niż 1000$!

Do premiery nowych składanych urządzeń od Koreańczyków coraz mniej czasu. Jeszcze przed oficjalną zapowiedzią poznaliśmy cenę modelu Galaxy Z Flip 3!

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Do premiery nowych składanych urządzeń od Koreańczyków coraz mniej czasu. Jeszcze przed oficjalną zapowiedzią poznaliśmy cenę modelu Galaxy Z Flip 3!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nadchodzący folder od Samsunga będzie oferowany w doskonałej cenie. To w połączeniu z technologiami, których próżno szukać u konkurencji, stawia go w doskonałej sytuacji, by jeszcze bardziej pogłębić rynkową dominację. Jednak pozostaje pytanie czy niska cena za składany smartfon to wystarczający argument do zmiany przyzwyczajeń?

Druga generacja i wiele zmian

Galaxy Z Flip 3

Nie tak dawno zgłębiliśmy temat plotek dotyczących drugiej generacji foldera Galaxy Z Flip. Kwestia nazwy tego modelu nie jest przypadkowa. Ci z Was, którzy na bieżąco śledzą rozwój składanych smartfonów, doskonale zdają sobie sprawę, że Samsung nigdy nie wypuścił 2. generacji urządzeń z serii Galaxy Z Flip. Mieliśmy natomiast już 2 generacje smartfonów Galaxy Z Fold. Samsung by zapobiec dodatkowemu chaosowi w i tak już wielu seriach swoich smartfonów, postanowił ominąć jedną generację i od razu przedstawić model Galaxy Z Flip 3.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Galaxy Z Flip 3 na nowych renderach!

Premiera nowych składanych smartfonów Samsunga zbliża się wielkimi krokami. Oczekiwanie może umilić render nadchodzącego Galaxy Z Flip 3!

Czytaj artykuł

A premiera najnowszej generacji już bardzo blisko. Oczywiście Samsung nie podzielił się z nami jakimikolwiek szczegółami na temat nadchodzących premier. Jednak jakiś czas temu do sieci wyciekło całkiem intrygujące zdjęcie, które zawierało w sobie rozkład premier na 2021 rok. Zgodnie z nią odbyło się już między innymi jedno wydarzenie Unpacked, które przyniosło nam nową generację komputerów Galaxy Book.

Samsung Unpacked Roadmap

Sierpień jest dla Samsunga miesiącem pełnym premier. W połowie zobaczymy najpewniej urządzenia Galaxy S21 z dopiskiem FE, podobnie jak rok temu. Nie jest to jednak w 100% pewne, ponieważ może się okazać, że zobaczymy wtedy Galaxy Note 20 FE na otarcie łez po braku premiery tego urządzenia w tym roku. Jednak premiera składanych smartfonów będzie mieć miejsce w trakcie zupełnie innego wydarzenia.

Premiera tuż za rokiem

Jak donosi jeden z użytkowników Twittera, kryjący się pod pseudonimem @FrontTron premiera ma nastąpić dokładnie 3 sierpnia. Co więcej podzielił się on cenami, które będą obowiązywać od dnia premiery.

Jeżeli źródła na jakie powołuje się leaker mogą być wiarygodne, to Galaxy Z Flip 3 okaże się jednym z najciekawszych smartfonów tego roku. Tak oto każdy zainteresowany będzie mógł zakupić składany smartfon w cenie zwykłego flagowca, czyli około 4 tysięcy złotych. Do teraz coś takiego było możliwe tylko w trakcie krótkich promocji, gdzie liczba sztuk była mocno ograniczona.

Najtańsza wersja ma kosztować dokładnie 999$, co przy obecnym kursie dolara daje około 3740 zł. Samsung zdecyduje się go sprzedawać zapewne w podobnej cenie, co podstawowego flagowca z rodziny Galaxy S21. Do sprzedaży mają także trafić warianty wycenione na 1099$ oraz 1199$. Najpewniej będą odróżniać się jedynie pojemnością pamięci wbudowanej, której notabene nie będzie można rozszerzyć.

Galaxy Z Flip 3

Kwestią sporną wciąż pozostaje procesor, który odpowiada za dużą część ceny smartfona. Wcześniejsze przecieki wspominały o układach Snapdragon 888, ale z nieco ograniczoną wydajnością, by bateria o pojemności 3300 mAh mogła sobie z nim poradzić. Nie wykluczamy także opcji wykorzystania układu Snapdragon 870 lub nawet Exynosa 2100. Więcej jednak dowiemy się już przy okazji premiery 3 sierpnia, o ile dojdzie oczywiście do skutku.

Źródła: GizmoChina, Twitter, PocketInit

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez