Smartwatche dla dzieci marki Bemi już dostępne w Polsce

Organizacja planu dnia, motywacja do aktywności fizycznej, czuwanie nad bezpieczeństwem i bycie zawsze w kontakcie – to tylko kilka funkcji smartwatchy z serii dla dzieci marki Bemi. Modele Sport, Fun i Kid

Awatar Redakcja TechnoStrefa

Organizacja planu dnia, motywacja do aktywności fizycznej, czuwanie nad bezpieczeństwem i bycie zawsze w kontakcie. To tylko kilka funkcji smartwatchy z serii dla dzieci marki Bemi. Modele Sport, Fun i Kid dostępne są już m.in. w sklepach online sieci Media Markt i Media Expert.

Wirtualne ogrodzenie dla większego bezpieczeństwa

Seria zegarków dla dzieci Bemi stworzona została nie tylko dla najmłodszych, ale także w celu wspierania ich opiekunów. Urządzenia pozwalają na czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci i pozostawanie z nimi w kontakcie. Modele Sport i Fun mają moduł LTE/4G. Z kolei Kid ma 2G, co pozwala na używanie zegarka jak telefonu.

Poza rozmowami głosowymi, zegarki zapewniają również możliwość nawiązywania połączeń wideo z wykorzystaniem wbudowanej kamery. A moduły GPS, LBS oraz AGPS (dostępnym w Bemi Sport i Bemi Fun) umożliwiają weryfikację lokalizacji dziecka w czasie rzeczywistym. 

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jakiego smartwatcha kupić? Ranking 2024

Apple, Samsung, a może Xiaomi? Producentów smart zegarków jest wielu jednak, jaki wybrać? Dzisiaj odpowiemy właśnie na to pytanie i pomożemy Wam zdecydować, jakiego smartwatcha, powinniście kupić.

Czytaj artykuł

Pomocną dla rodziców będzie także funkcja wirtualnego ogrodzenia. Jest ona dostępna w smartwatchach dla dzieci Bemi. Umożliwia wyznaczenie obszaru, po którym może się swobodnie się poruszać. Jeśli dziecko go opuści, rodzic dostanie powiadomienie na swoim smartfonie. A wszystko to dzięki specjalnej aplikacji na smartfony z systemem Android i iOS, dostępnej w Google Play i AppStore. W komfortowy sposób pozwala ona nie tylko na szybką weryfikację lokalizacji.

Dodatkowo umożliwia także m.in. tworzenie listy kontaktów, aby uniknąć odbierania przez dziecko połączeń z nieznanych numerów. W celu zwiększenia jego bezpieczeństwa, smartwatche Bemi wyposażone zostały również w funkcję SOS. Dlatego w razie potrzeby, dziecko może szybko wezwać pomoc za pomocą przycisku na smartwatchu. 

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Smartwatch czy smartband. Wielkie porównanie!

Przyglądamy się temu co potrafi smartwatch i smartband, dla kogo zostały stworzone i czym różnią się od siebie dwaj, najpopularniejsi przedstawiciele technologicznej biżuterii.

Czytaj artykuł

Motywacja do aktywności i pomoc w organizacji dnia

Smartwatche Bemi Sport i Fun oferują funkcje, które pozwolą zarówno dzieciom, jak i rodzicom, na weryfikację aktywności fizycznej w ciągu dnia, zachęcając do niej najmłodszych. Pozwalają ustalać cele i nagradzają za ich wykonanie. W obydwu modelach dostępne są funkcje monitorowania tętna i snu. To może pomóc najmłodszym w dbaniu o zdrowy tryb życia. 

Użyteczna w organizacji planu zajęć może okazać się, dostępna w modelach Sport i Fun, funkcja harmonogramu. Pozwoli ona lepiej zorganizować dzień, zarówno plan lekcji, jak i zajęcia pozalekcyjne oraz wszelkie aktywności w czasie wolnym. Urządzenie przypomni o ważnych wydarzeniach. Wystarczy wprowadzić wszystkie potrzebne informacje w aplikacji. Oba zegarki zostały wyposażone także odtwarzacz muzyczny mp3. Wszystkie modele spełniają normy IP67. Oznacza to, że są odporne na pył, wilgoć oraz krótkotrwałe zanurzenie w wodzie. 

bemi
Bemi – smartwatch dla dzieci

Bemi dla dzieci już na polskim rynku

Model Bemi Sport – został wyposażony w procesor Spreadtrum 8521E, 4GB pamięci wewnętrznej, 512 MB RAM oraz akumulator o pojemności 700 mAh. Ma złącze SIM, moduły WiFi, LTE/4G oraz GPS, AGPS i LBS, a także kamerę. Jest odporny na kurz, zachlapania oraz krótkotrwałe zanurzenie w wodzie – spełnia normy IP67.

Wśród dostępnych funkcji znajdują się m.in. monitorowanie tętna i snu, funkcja harmonogramu umożliwiająca wprowadzanie ważnych wydarzeń, a następnie wyświetlanie przypomnień. Bemi Sport wyposażono także w funkcję wirtualnego ogrodzenia, która wysyła powiadomienie za każdym razem, gdy dziecko opuści wyznaczony w aplikacji obszar, a także przycisk SOS. Zegarek jest dostępny w 4. kolorach – czarnym, białym, niebieskim i różowym w cenie 498 zł. 

Bemi Fun – model działa w oparciu o procesor Spreadtrum 8521E, 4GB pamięci wewnętrznej i 512 MB RAM, akumulator o pojemności 700 mAh, a także moduły WiFi, LTE/4G, umożliwiające połączenia głosowe i wideo, GPS, AGPS i LBS oraz wbudowaną kamerę. Smartwatch śledzi aktywność fizyczną – ma funkcję monitorowania kroków, tętna, snu, a także przycisk SOS, dzięki któremu możliwe jest łatwe i natychmiastowe powiadomienie zdefiniowanych kontaktów oraz funkcję wirtualnego ogrodzenia.

Wyposażono go również w odtwarzacz muzyczny mp3, funkcję wyszukiwania zegarka, dyktafon, latarkę, budzik i stoper. Spełnia normy IP67 – jest odporny na zachlapania, kurz i krótkotrwałe zanurzenie w wodzie. Zegarek dostępny jest w kolorach czarnym, niebieskim i różowym w cenie 299 zł

Bemi Kid – smartwatch wyposażono w procesor RDA8955, akumulator o pojemności 400 mAh, moduły 2G – umożliwiający połączenia głosowe, GPRS i LBS oraz kamerę. Oferuje do tego funkcję SOS, pozwalającą na szybkie powiadomienie zdefiniowanych kontaktów, wirtualnego ogrodzenia, informującą o opuszczeniu przez dziecko wyznaczonego obszaru, budzik oraz lokalizator smartwatcha. Model dostępny jest w kolorach niebieskim, czarnym i różowym w cenie 248 zł

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez