120-calowy telewizor laserowy od Hisense już w Polsce

Hisense prezentuje kolejne telewizory laserowe, tym razem 120-calowy i 100-calowy. Modele wprowadzają nową definicję obrazu laserowego, aby sprostać wymaganiom klientów. Wrażenia jak z seansu kinowego z zachowaniem naturalnych barw.

Awatar Marta Urbaniak

Hisense wypuściło do sprzedaży nowe telewizory laserowe z najnowszej serii “L9H”, która oferuje model 100-cali i 120-cali.

Połączono technologię Smart TV wraz z projektorem 4K ultrakrótkiego rzutu, aby zapewnić lepsze wrażenia z użytkowania.

Wysoki poziom jasności, szeroki zakres barw wynoszący 107% i antyrefleksyjny ekran pozwolą cieszyć się obrazem wysokiej jakości.

Innowacje w świecie technologii pozwalają pokonywać granice i wychodzić poza ramy tego co znacie lub ulepszają istniejące już rozwiązania. Hisense chce zmienić Wasz salon w salę kinową za sprawą najnowszych telewizorów laserowych.

Najnowsza seria “L9H” właśnie trafiła do sprzedaży. W jej szeregi jak na razie wchodzą 2 modele o rozmiarach: 100-cali i 120-cali. Co oferują? Technologię laserową, która w tym przypadku łączy standardowe już Smart TV wraz z projektorem 4K ultrakrótkiego rzutu.

Aby cały czas poprawić wizualne doznania widzów, wprowadzane są wysokie standardy, jednym z nich jest obsługa formatu Dolby Vision oraz HDR10+. Obie technologie sprawiają, że zakres barw jest zbliżony do tego widzianego naturalnie przez ludzkie oko. Zachowana będzie odpowiednia jasność, kontrast wraz z szczegółowością barw dla każdej ze scen.

Tryb Filmmaker, znany już z serii Mini LED, odtwarza filmy wraz z wizją autora. Co to oznacza? Wyświetlany obraz jest odwzorowany tak, aby oddać oryginalne dzieło, a pozbyć się dodatkowo nakładanych filtrów.

Dolby Atmos wraz z głośnikami 40 W zapewnią Wam dobrą immersję poprzez odtwarzany przestrzennie dźwięk. Poczujecie się jakbyście sami byli w filmie/serialu w konkretnym otoczeniu widzianym na ekranie.

Technologia lasera i antyrefleksyjnego ekranu

Technologia lasera 4K wydobywająca się z projektora ultrakrótkiego rzutu wraz z ekranem pozwalają nadać wrażenia seansu kinowego. Laser Trichroma generuje obraz w trzech kolorowych częściach, aby lepiej odwzorować barwy i uzyskać harmonijny poziom jasności.

Przestrzeń barw BT.2020, która cechuje się dobrym kontrastem i nasyceniem barw, tym samym przechodząc płynnie od jasnego do ciemnego koloru, wynosi w tych modelach 107%. Oznacza to możliwość wyświetlania ponad miliarda barw, co umożliwia lepsze odwzorowanie naturalnego obrazu.

Gdy zapragniecie oglądać Wasze seriale w ciągu dnia, nie będziecie musieli się martwić o jasność czy refleksy. Jasność obrazu wynosi 3000 lumenów, dzięki czemu wszystkie sceny, nawet te nagrywane w ciemności, będą dobrze widoczne i to pod każdym kątem.

Sam ekran dołączony w zestawie do projektorów ma właściwość antyrefleksyjną. Oczywiście do wyboru macie 100-cali lub 120-cali i każdy z nich usuwa 85% odbić światła od przedmiotów w około.

Hisense zapewnia, że urządzenia z serii “L9H” wystarczą Wam na długo, bo aż 27 lat, zakładając, że codziennie oglądacie film bądź kilka odcinków serialu przez 2,5 godziny. Technologia X-Fusion pozwoli Wam cieszyć się wyświetlanym laserowo obrazem przez 25 000 godzin. Rzekomo 10 000 filmów ma być rzucanych na ekran bez widocznej straty w jakości obrazu.

Wasz wzrok jest bezpieczny, o czym świadczy certyfikat TÜV, który gwarantuje, że nie będzie emitowane szkodliwe niebieskie światło. A wcześniej wspomniany antyrefleksyjny ekran pozwoli Wam na długie seanse bez efektu zmęczonych oczu.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Aplikacja TVP VOD dostępna w VIDAA na smart TV Hisense

VIDAA od Hisense jest własnym pomysłem firmy na to jak powinno wyglądać Smart TV. Większość dostępnych aplikacji na innych telewizorach znajdziecie również tutaj. Do tego zbioru dochodzi właśnie TVP VOD z polskimi treściami.

Czytaj artykuł

Dodatkowo dostęp do systemu VIDAA umożliwi Wam dostęp do różnych aplikacji streamingowych tych lokalnych, jak i zarówno zagranicznych, wraz z muzyką.

Na pokładzie samego projektora znajdziecie porty: 3 x HDMI 2.0, USB 3.0, USB 2.0, do muzyki AUX, Digital Audio OUT, TV Tuner i do Internetu RJ-45.

Źródło: informacja prasowa

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez