120-calowy telewizor laserowy od Hisense już w Polsce

Hisense prezentuje kolejne telewizory laserowe, tym razem 120-calowy i 100-calowy. Modele wprowadzają nową definicję obrazu laserowego, aby sprostać wymaganiom klientów. Wrażenia jak z seansu kinowego z zachowaniem naturalnych barw.

Hisense wypuściło do sprzedaży nowe telewizory laserowe z najnowszej serii “L9H”, która oferuje model 100-cali i 120-cali.

Połączono technologię Smart TV wraz z projektorem 4K ultrakrótkiego rzutu, aby zapewnić lepsze wrażenia z użytkowania.

Wysoki poziom jasności, szeroki zakres barw wynoszący 107% i antyrefleksyjny ekran pozwolą cieszyć się obrazem wysokiej jakości.

Innowacje w świecie technologii pozwalają pokonywać granice i wychodzić poza ramy tego co znacie lub ulepszają istniejące już rozwiązania. Hisense chce zmienić Wasz salon w salę kinową za sprawą najnowszych telewizorów laserowych.

Najnowsza seria “L9H” właśnie trafiła do sprzedaży. W jej szeregi jak na razie wchodzą 2 modele o rozmiarach: 100-cali i 120-cali. Co oferują? Technologię laserową, która w tym przypadku łączy standardowe już Smart TV wraz z projektorem 4K ultrakrótkiego rzutu.

Aby cały czas poprawić wizualne doznania widzów, wprowadzane są wysokie standardy, jednym z nich jest obsługa formatu Dolby Vision oraz HDR10+. Obie technologie sprawiają, że zakres barw jest zbliżony do tego widzianego naturalnie przez ludzkie oko. Zachowana będzie odpowiednia jasność, kontrast wraz z szczegółowością barw dla każdej ze scen.

Tryb Filmmaker, znany już z serii Mini LED, odtwarza filmy wraz z wizją autora. Co to oznacza? Wyświetlany obraz jest odwzorowany tak, aby oddać oryginalne dzieło, a pozbyć się dodatkowo nakładanych filtrów.

Dolby Atmos wraz z głośnikami 40 W zapewnią Wam dobrą immersję poprzez odtwarzany przestrzennie dźwięk. Poczujecie się jakbyście sami byli w filmie/serialu w konkretnym otoczeniu widzianym na ekranie.

Technologia lasera i antyrefleksyjnego ekranu

Technologia lasera 4K wydobywająca się z projektora ultrakrótkiego rzutu wraz z ekranem pozwalają nadać wrażenia seansu kinowego. Laser Trichroma generuje obraz w trzech kolorowych częściach, aby lepiej odwzorować barwy i uzyskać harmonijny poziom jasności.

Przestrzeń barw BT.2020, która cechuje się dobrym kontrastem i nasyceniem barw, tym samym przechodząc płynnie od jasnego do ciemnego koloru, wynosi w tych modelach 107%. Oznacza to możliwość wyświetlania ponad miliarda barw, co umożliwia lepsze odwzorowanie naturalnego obrazu.

Gdy zapragniecie oglądać Wasze seriale w ciągu dnia, nie będziecie musieli się martwić o jasność czy refleksy. Jasność obrazu wynosi 3000 lumenów, dzięki czemu wszystkie sceny, nawet te nagrywane w ciemności, będą dobrze widoczne i to pod każdym kątem.

Sam ekran dołączony w zestawie do projektorów ma właściwość antyrefleksyjną. Oczywiście do wyboru macie 100-cali lub 120-cali i każdy z nich usuwa 85% odbić światła od przedmiotów w około.

Hisense zapewnia, że urządzenia z serii “L9H” wystarczą Wam na długo, bo aż 27 lat, zakładając, że codziennie oglądacie film bądź kilka odcinków serialu przez 2,5 godziny. Technologia X-Fusion pozwoli Wam cieszyć się wyświetlanym laserowo obrazem przez 25 000 godzin. Rzekomo 10 000 filmów ma być rzucanych na ekran bez widocznej straty w jakości obrazu.

Wasz wzrok jest bezpieczny, o czym świadczy certyfikat TÜV, który gwarantuje, że nie będzie emitowane szkodliwe niebieskie światło. A wcześniej wspomniany antyrefleksyjny ekran pozwoli Wam na długie seanse bez efektu zmęczonych oczu.

Dodatkowo dostęp do systemu VIDAA umożliwi Wam dostęp do różnych aplikacji streamingowych tych lokalnych, jak i zarówno zagranicznych, wraz z muzyką.

Na pokładzie samego projektora znajdziecie porty: 3 x HDMI 2.0, USB 3.0, USB 2.0, do muzyki AUX, Digital Audio OUT, TV Tuner i do Internetu RJ-45.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!