Aplikacja TVP VOD dostępna w VIDAA na smart TV Hisense

VIDAA od Hisense jest własnym pomysłem firmy na to jak powinno wyglądać Smart TV. Większość dostępnych aplikacji na innych telewizorach znajdziecie również tutaj. Do tego zbioru dochodzi właśnie TVP VOD z polskimi treściami.

Awatar Marta Urbaniak

VIDAA od Hisense jest własnym pomysłem firmy na to jak powinno wyglądać Smart TV. Większość dostępnych aplikacji na innych telewizorach znajdziecie również tutaj. Do tego zbioru dochodzi właśnie TVP VOD z polskimi treściami.

VIDAA funkcjonuje na smart TV Hisense od 2014 roku.

Obsługa odbywa się za pomocą pilota lub Asystenta głosowego Google, a aplikacja VIDAA Smart Remote pozwoli zarządzać systemem z poziomu telefonu.

TVP VOD jest drugą polską aplikacją zaraz po Polsat Box Go, funkcjonująca na smart TV Hisense.

System operacyjny VIDAA swoje początki miał w 2014 roku i rozwija się w miarę możliwości do zapotrzebowań klientów. Wiele osób chwali sobie go ze względu na szybkość wykonywanych poleceń i ogólnego funkcjonowania.

Miłym dodatkiem jest segregowanie aplikacji według ustalonych preferencji użytkownika, aby poruszanie się po nich było łatwiejsze i bardziej naturalne. Zaś swoją ulubioną możecie przypisać do odpowiedniego przycisku, aby móc ją włączyć nawet z zamkniętymi oczami.

VIDAA Smart Remote

Jeśli mowa już o sterowaniu to możecie posługiwać się standardowo pilotem lub użyć Asystenta głosowego Google czy Alexy od Amazonu. Gotujecie w kuchni i chcecie włączyć muzykę? Macie taką możliwość bez sięgania po pilota. 

A dla większego komfortu możliwe jest również sterowanie smartfonem za pośrednictwem aplikacji VIDAA Smart Remote. W końcu smartfona macie ze sobą przez większość swojego dnia. Teraz w kieszeni posiadacie również cały system operacyjny wraz z jego aplikacjami i mediami.

Czas na więcej polskich treści

Sprostanie wymaganiom klientów nie jest łatwe, jednak smart TV od Hisense cały czas się rozwijają i poszerzą swoją bibliotekę aplikacji, a w tym dostępnych treści. Ulubione seriale, filmy, sport, muzyka czy nawet telewizja na żywo, to wszystko znajdziecie po włączeniu telewizora od Hisense.

Dzięki podjętej współpracę z setkami partnerów najpopularniejsze aplikacje jak Netflix, YouTube, Disney+, Amazon Prime Video, FIFA+ czy nawet Polsat Box Go i wiele innych jest zasięgu Waszego menu.

Do tego obszernego grona dołączy TVP VOD z możliwymi 4 pakietami subskrypcji i to już od marca. Polskie seriale i filmy będą teraz dostępne w więcej niż 1 aplikacji. Możliwe, że z czasem pojawi się ich o wiele więcej w smart TV Hisense.

System VIDAA jest na tyle przyjazny, że wystarczy podać jeden raz swoje dane w ustawieniach konta. Nie będziecie musieli za każdym razem podawać danych karty kredytowej.

Nie martwcie się bezpieczeństwo systemu jest poparte certyfikatem TÜV Rheinland Privacy by Design. Oznacza to zapewniony wysoki standard poufności i bezpieczeństwa Waszych prywatnych informacji.

Źródło: informacja prasowa

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Awatar Lilla
  Lilla

  No i gdzie jest ten Vod? Czy ktos znalazl?

  1. Awatar Yaro
   Yaro

   Ja miałem jeden wieczór a potem znikło i nikt nic nie wie

Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez