Nowa linia Moto G7 wyciekła na oficjalnej stronie Motoroli

Jak dotąd szczegóły jakie trafiały do nas na temat nadchodzącej linii Moto G7 pochodziły głównie z dokumentów FCC (Federalna Komisja Łączności). Pozwoliły one poznać szczegóły modeli Moto G7 Power oraz Play. Jednak w nocy miał miejsce ogromny wyciek informacji z oficjalnej Brazylijskiej strony Motoroli. Oczywiście tak szybko jak pojawiły się nowe informacje strona został zdjęta.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

 Motorola One

Linia G7 będzie liczyć sobie aż cztery modele, wszystkie z nich będą mieć cienkie boczne ramki, gniazdo Jack oraz zainstalowany system Android Pie. Modele G7, G7 Play oraz G7 Power wyposażone będą w procesor Snapdargon 632, natomiast model G7 Plus w Snapdragona 636. Model G7 Plus będzie miał na pokładzie także najlepsze kamery spośród całej serii. Na froncie znajdzie się 12 Mpix matryca, z tyłu zaś podwójny sensor (16 Mpix + 5 Mpix). W przypadku G7 Power głównym atutem będzie ogromna bateria, która według specyfikacji ma mieć 5.000 mAh, w przypadku pozostałych modeli to zaledwie 3.000 mAh.

Linia G7 to jedna z najbardziej oczekiwanych w tym momencie, szczególnie po sukcesie poprzedniej generacji. Nowe budżetowe smartfony, uważane za jedne z najlepszych na rynku mogą wywołać niemałe zamieszanie.

Moto G7 Power

Niestety brak jakichkolwiek informacji o przewidywanych cenach nowych smartfonów z serii Moto. Więcej szczegółów poznamy już 7 lutego kiedy zostaną one oficjalnie zaprezentowane.

Źródła:

  1. The Verge
  2. CNet
Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez