Do
góry
1

Nowa linia Moto G7 wyciekła na oficjalnej stronie Motoroli

Jak dotąd wszystkie szczegóły jakie trafiały do nas na temat nadchodzącej linii Moto G7 pochodziły głównie z dokumentów FCC (Federalna Komisja Łączności). Jak dotąd mieliśmy okazję poznać szczegóły modeli Moto G7 Power oraz Play. Jednak w nocy miał miejsce ogromny wyciek informacji z oficjalnej Brazylijskiej strony Motoroli. Oczywiście tak szybko jak pojawiły się nowe informacje strona został zdjęta.


➡ Motorola One


Linia G7 będzie liczyć sobie aż cztery modele, wszystkie z nich będą mieć cienkie boczne ramki, gniazdo Jack oraz zainstalowany system Android Pie. Modele G7, G7 Play oraz G7 Power wyposażone będą w procesor Snapdargon 632, natomiast model G7 Plus w Snapdragona 636. Model G7 Plus będzie miał na pokładzie także najlepsze kamery spośród całej serii. Na froncie znajdzie się 12 Mpix matryca, z tyłu zaś podwójny sensor (16 Mpix + 5 Mpix). W przypadku G7 Power głównym atutem będzie ogromna bateria, która według specyfikacji ma mieć 5.000 mAh, w przypadku pozostałych modeli to zaledwie 3.000 mAh.

Linia G7 to jedna z najbardziej oczekiwanych w tym momencie, szczególnie po sukcesie poprzedniej generacji. Nowe budżetowe smartfony, uważane za jedne z najlepszych na rynku mogą wywołać niemałe zamieszanie.

Moto G7 Power

Niestety brak jakichkolwiek informacji o przewidywanych cenach nowych smartfonów z serii Moto. Więcej szczegółów poznamy już 7 lutego kiedy zostaną one oficjalnie zaprezentowane.

Źródła:

  1. The Verge
  2. CNet
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!