Radio Yanosik

Radio Yanosik, czyli kolejny krok do stworzenia superaplikacji dla kierowców

Yanosik, który początkowo był jedynie asystentem drogowym, w ostatnich latach zmienił się nie do poznania. Za pośrednictwem tej aplikacji znajdziemy odpowiedniego mechanika, uzyskamy zniżkę na ubezpieczenie, a teraz także… posłuchamy muzyki!

Jedna z najpopularniejszych aplikacji dla kierowców w Polsce niedługo może stać się samowystarczalnym systemem w trasie.

Właściciele aplikacji ogłosili właśnie premierę własnej stacji radiowej, która nie tylko umili Wam jazdę, ale i ostrzeże o niebezpieczeństwach!

Yanosik = superaplikacja dla kierowców?

Yanosik to znana przez kierowców w całej Polsce bezpłatna aplikacja na urządzenia mobilne, pełniąca funkcję naszego osobistego asystenta drogowego. „Przyjaciel kierowcy” poinformuje nas między innymi o zagrożeniach czyhających na danym odcinku trasy, robotach drogowych, czy nawet patrolach policji. Pierwsze oficjalne wydanie Yanosika pojawiło się w listopadzie 2010 roku, więc przez prawie 13 lat „życia” asystent zdołał wyrobić sobie ogromne zaufanie wśród wielu kierowców.

Yanosik

Z czasem jednak do aplikacji zaczęto dodawać kolejne rozwiązania, które pomagają kierowcom w codziennym życiu, nawet poza trasą. Mowa tutaj chociażby o dostępie do darmowej platformy ogłoszeń motoryzacyjnych Autoplac.pl, czy Yanosik Warsztaty, czyli wyszukiwarki, za pośrednictwem której możemy znaleźć odpowiedniego specjalistę w konkretnym mieście. Nie należy zapominać także o zniżkach na ubezpieczenie OC w YU!, przyznawanych za wyrafinowaną jazdę i brak wypadków.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Yanosik podzielił się liczbą fotoradarów w krajach Europy

Sezon wyjazdowy w pełni, a więc serwis Yanosik przypomniał temat fotoradarów. Gdzie w Europie znajduje się ich najwięcej? Ile takich urządzeń jest w Polsce? Które miejsce w rankingu zajmuje nasz kraj? Szczegóły poniżej. 

Czytaj artykuł

Radio Yanosik – jak i gdzie słuchać?

Twórcy aplikacji postanowili pójść o krok dalej i jeszcze bardziej rozwinąć już dobrą relację z użytkownikami swojej aplikacji, poprzez… uruchomienie własnej stacji radiowej. W nowym radiu dla kierowców nie zabraknie oczywiście muzycznych hitów z różnych okresów, ale oprócz tego, będziemy mogli usłyszeć w nim co nieco o aktualnych przepisach czy sposobach dbania o swój pojazd. Prowadzący będą omawiali również tematy związane z bezpieczeństwem, nowościami technologicznymi, a nawet sportem, wyprawami i bieżącymi wydarzeniami.

Radio Yanosik

Nowej stacji radiowej będzie można oczywiście słuchać za pośrednictwem aplikacji mobilnej, ale twórcy przygotowali także alternatywę, czyli dedykowaną stronę internetową. Jak wspominaliśmy wcześniej, Radio ma być kolejnym segmentem do zwiększenia liczby interakcji z użytkownikami korzystającymi z aplikacji.

Radio Yanosik

W związku z tym, słuchacze będą mieli możliwość wysłania wiadomości o dowolnej treści (o zdarzeniu na drodze czy pozdrowienia dla bliskich), która zostanie odczytana podczas audycji! Warto również wspomnieć, że do zespołu radiowego dołączył Piotr Fronczewski, czyli znany aktor teatralny, filmowy i dubbingowy!

Korzystacie z Yanosika, czy może preferujecie innych asystentów drogowych? Zamierzacie słuchać tej stacji radiowej, a jeśli tak, to co chcielibyście tam usłyszeć?

Źrodlo: Yanosik

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez