Do
góry

OPPO – telefon z 10-krotnym zoom’em optycznym jeszcze w tym tygodniu!

Według plotek firma Oppo, producent między innymi smartfonów zamierza przedstawić pierwszy w historii system aparatów z 10-cio krotnym zoom’em optycznym. Jak informuje serwis My Drivers (via GSMArena) firma organizuje specjalny Event już 16 stycznia. Chińska nazwa to “十所为见”, który w wolnym tłumaczeniu “dziesięciokrotny widok, do zobaczenia”.

Już kilka tygodni temu można było natrafić na informacje jakoby Oppo przygotowywało taką prezentację. Jednak osoba podająca te rewelacje podała dwie możliwe daty z których żadna się nie sprawdziła.


↪ Smartfony NAJTANIEJ!


Nie ma pewności czy po prezentacji za niespełna dwa dni nowa technologia trafi na rynek. Może podzielić los technologii, którą również zaprezentowało Oppo w 2017 roku. Mogliśmy wtedy zobaczyć innowacyjny system zwierciadła i soczewek umożliwiających 5-krotny zoom optyczny.

Prototyp oparty zasadą działania na peryskopie z soczewkami działał i to działał bardzo dobrze jednak nigdy nie trafił do seryjnych urządzeń. Oppo jest jednak firmą, która znacznie chętniej eksperymentuje z nowymi rozwiązaniami szczególnie w porównaniu do Samsunga czy Apple. Rok 2019 może upłynąć pod znakiem właśnie takich nowatorskich rozwiązań, które mniejsze firmy takie jak Oppo z powodzeniem wprowadzą na rynek.

Źródła:

  1. My Drivers
  2. GSMArena

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!