OPPO – telefon z 10-krotnym zoom’em optycznym jeszcze w tym tygodniu!

Według plotek firma Oppo, producent między innymi smartfonów zamierza przedstawić pierwszy w historii system aparatów z 10-cio krotnym zoom’em optycznym. Jak informuje serwis My Drivers (via GSMArena) firma organizuje specjalny Event już 16 stycznia. Chińska nazwa to “十所为见”, który w wolnym tłumaczeniu “dziesięciokrotny widok, do zobaczenia”.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Już kilka tygodni temu można było natrafić na informacje jakoby Oppo przygotowywało taką prezentację. Jednak osoba podająca te rewelacje podała dwie możliwe daty z których żadna się nie sprawdziła.

↪ Smartfony NAJTANIEJ!

Nie ma pewności czy po prezentacji za niespełna dwa dni nowa technologia trafi na rynek. Może podzielić los technologii, którą również zaprezentowało Oppo w 2017 roku. Mogliśmy wtedy zobaczyć innowacyjny system zwierciadła i soczewek umożliwiających 5-krotny zoom optyczny.

Prototyp oparty zasadą działania na peryskopie z soczewkami działał i to działał bardzo dobrze jednak nigdy nie trafił do seryjnych urządzeń. Oppo jest jednak firmą, która znacznie chętniej eksperymentuje z nowymi rozwiązaniami szczególnie w porównaniu do Samsunga czy Apple. Rok 2019 może upłynąć pod znakiem właśnie takich nowatorskich rozwiązań, które mniejsze firmy takie jak Oppo z powodzeniem wprowadzą na rynek.

Źródła:

  1. My Drivers
  2. GSMArena
Awatar Ziemowit Wiśniewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez