OPPO Reno 10

Flagowy aparat w średniaku? Nadchodzi OPPO Reno 10

Już za niespełna tydzień ma mieć miejsce światowa premiera serii OPPO Reno 10, czyli nowych urządzeń od chińskiego producenta! Co jednak wiemy o samej specyfikacji i czy rzeczywiście jest na co czekać, a także ile przyjdzie nam za to zapłacić?

Oficjalna prezentacja nowej serii smartfonów od chińskiego producenta odbędzie się już w przyszłym tygodniu!

Do sieci wyciekła już wiarygodna specyfikacja, a jedyną niewiadomą jest tak naprawdę ostateczna cena nowych urządzeń.

OPPO Reno 10 nie jest już tajemnicą!

Jak to bywa przy okazji premier urządzeń od najpopularniejszych producentów, jeszcze tygodnie, a nawet miesiące wcześniej pojawiają się pierwsze plotki odnośnie ich wyglądu, a także samej specyfikacji. Nie inaczej było w przypadku nadchodzącej serii smartfonów OPPO Reno 10, która ma zostać oficjalnie zaprezentowana już w przyszłą środę, 24 maja. Do tej pory nie mieliśmy jednak pewności czy rzeczywiście jest na co czekać, a jeśli tak, to jak bardzo powinniśmy być podekscytowani.  

OPPO Reno 10 - oficjalne zdjęcia
źródło: GSMARENA

Co i rusz oczywiście pojawiały się kolejne doniesienia na temat wspomnianej serii urządzeń, ale jak wiadomo, takowych plotek raczej nie można brać do siebie w stu procentach. Teraz jednak znamy nie tylko pełną specyfikację nowych smartfonów od OPPO, a nawet ich ostateczny wygląd! Najnowsze doniesienia łączą się w całość, więc w tym momencie pozostaje nam jedynie przyglądać się udostępnionym informacjom i czekać na oficjalną premierę!

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Smartfon i słuchawki od OPPO w Biedronce i to w super cenie!

W ofercie sieci sklepów Biedronka często możecie ujrzeć smart urządzenia, ale również telefony. OPPO wykonało krok i podjęło się współpracy z Biedronką Home. Pierwsza oferta jest atrakcyjna, bo zapewnia urządzenia taniej po wpisaniu kodu promocyjnego.

Czytaj artykuł

Co ciekawego w nowych smartfonach?

W ostatnich dniach w temacie serii OPPO Reno 10 zadziało się naprawdę bardzo wiele. Najpierw do sieci wyciekła informacja o potencjalnej dacie premiery, a już następnego dnia wszystko stało się faktem, bowiem chiński producent zapowiedział, że oficjalna prezentacja odbędzie się już 24 maja! Kolejne karty odkrył także internetowy sklep OPPO, w którym pojawiły się grafiki i podstawowe informacje o nadchodzącej serii smartfonów. Dzięki nim mamy więc pewność, że początkowo na rynek trafią trzy nowe smartfony, tj. waniliowy Reno10, Reno10 Pro z MariSilicon X i Reno10 Pro+ z kamerą peryskopową.  

Potwierdziły się również doniesienia o owalnej wyspie aparatu z trzema kamerami (dolna do robienia zdjęć portretowych). Wyjątkiem od reguły jest jednak model Reno10 Pro+, w którym znalazł się prostokątny obiektyw. Jak słusznie zauważył portal GSMARENA, jest to charakterystyczna cecha optyki pryzmatycznej używanej do 5-krotnego (lub większego) zoomu). Nie brakuje również podobieństw do poprzedniej serii, a jedną z najbardziej zauważalnych wspólnych cech są ekrany z zakrzywionymi bokami. Jeśli chodzi o warianty pamięciowe, to smartfony z serii OPPO Reno 10 mają być dostępne w następujących zestawieniach: modele standardowe – 8 + 256 GB lub 12 + 256 GB, modele Pro – 16 GB RAM + 256/512 GB na dane

Pośród tych wszystkich mniej lub bardziej potwierdzonych informacji warto poruszyć jeszcze kwestię jednej, bardzo istotnej niewiadomej. Mowa oczywiście o cenie, bowiem na ten moment nie wiadomo ile przyjdzie nam zapłacić za smartfony z serii OPPO Reno 10. Wiele wskazuje jednak na to, iż urządzenia te będą przystępne cenowo, jednocześnie oferując użytkownikom wiele interesujących dodatków. Ciężko spekulować także na temat daty pojawienia się serii Reno 10 w Europie, ale miejmy nadzieję, że nastąpi to niedługo później po ich udostępnieniu w kraju producenta! 

Jak podobają Wam się smartfony z serii OPPO Reno 10? Co wzbudza w Was największe zainteresowanie i czy na ten moment bierzecie pod uwagę ich zakup? 

ŹRÓDŁO: GSMARENA

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez