Do
góry
Chrome-OS

Nowy tryb w Google Chrome o nazwie Never Slow!

Google pracuje nad nową funkcją, która ma trafić do Google Chrome o nazwie “Never Slow”. Jej zadaniem będzie jeszcze większe usprawnienie działania przeglądarki na niektórych stronach.

Nowe informacje dotyczące silnika Chromium oraz kodu źródłowego wspominają o funkcji, która ograniczy ilość danych ładowanych na stronie w oparciu o łącze użytkownika. Algorytm upewni się, że najmniej potrzebne treści na stronie nie zostaną wczytane tak by dostarczyć użytkownikom najlepsze wrażenia z przeglądania sieci.

➡ TANIE LAPTOPY
↪ Smartfony NAJTANIEJ!
➡ Cena Windows 10 w Polsce

W sekcji flags, czyli zaawansowanych ustawieniach Chrome pod wspomnianą funkcją znajduje się następujący opis:

Enables an experimental browsing mode that restricts resource loading and runtime processing to deliver a consistently fast experience. WARNING: may silently break content!

Obecnie funkcja jest zaimplementowana jedynie w wersji eksperymentalnej Chrome, jeżeli jesteście testerami to zapewne już macie do niej dostęp. Włączenie jej spowoduje zablokowanie ładowania elementów, które przekraczają pewną granicę, co pozytywnie wpływa na czas ładowania.

Jak na razie brak informacji, kiedy taka funkcja znajdzie się w stabilnej wersji Chrome.

Źródła:

  1. My Board Band
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!