Kategorie
Home News Smartfony Tech

OnePlus 8 Pro na oficjalnych renderach | Na to czekało wielu!

Przecieki w świecie urządzeń mobilnych to żadna nowość, codziennie pojawiają się nowe doniesienia na temat bardziej i mniej popularnych marek. Dziś doczekaliśmy informacji na temat nadchodzących smartfonów od OnePlus.

Najnowsza generacja smartfonów od OnePlus z cyfrą 8 na końcu przyniesie niewątpliwą rewolucję, przynajmniej dla samej marki. Od jakiegoś czasu mówi się już o wsparciu bezprzewodowego ładowania, co bardzo mocno ograniczało wielu użytkowników tych urządzeń. Był to także jeden z ostatnich producentów, którzy nie wprowadzili takiej metody ładowania.

R E K L A M A

Dziś jednak doczekaliśmy się informacji na temat wyglądu oraz oferowanych kolorów. Według doniesień WinFuture oraz zaufanego „leakera” Ishan Agarwal najnowsze modele mają być dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Najbardziej widowiskowa będzie wersja o nazwie „Interstellar Glow”, która będzie ogromnym krokiem w przód dla tego producenta. Jak dotąd nie mieliśmy na rynku OnePlus’a który oferowałby tak fantazyjne wykończenie.

Ponad to do sprzedaży trafią też wersje „Glacial Green” oraz „Onyx Black”. W przypadku tych dwóch będzie to już klasyka w wydaniu One Plus. Poniżej znajdziecie, jak podają źródła oficjalne grafiki prezentujące nadchodzące modele.

Wciąż jednak nie jest jasne w jaki sposób podzielone zostaną wersje kolorystyczne względem modele OnePlus 8 oraz OnePlus 8 Pro.

Kup OnePlus 7 Pro
➡ Sprawdź cenę OnePlus 7T

Wcześniejsze przecieki zdradziły kilka informacji na temat samej specyfikacji najnowszych urządzeń. Według nich model OnePlus 8 Pro ma oferować ekran o przekątnej 6.78-cala o rozdzielczości QHD+ z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz. Z tyłu ma znaleźć się poczwórna kamera, z przodu natomiast pojedyncza matryca. Co ciekawe najprawdopodobniej nie uświadczymy już w tym modelu klasycznego notch’a, jego miejsce zajmie wycięcie typu Punch-Hole.

Wszystko wskazuje na to, że zestaw czterech kamer głównych w modelu OnePlus 8 Pro będzie ogromnym krokiem naprzód dla firmy, która od tym względem dość znacznie odstawała od konkurencji. Smartfon ten naładujecie z maksymalną mocą 30W i to bezprzewodowo, nie zabraknie też indukcyjnego ładowania zwrotnego o mocy 3W. Bateria ma mieć natomiast pojemność 4510 mAh.

Mniejszy brat, czyli model OnePlus 8 ma oferować ekran 6.55-cala z odświeżaniem na poziomie 90 Hz. Z tyłu znajdzie się potrójna kamera, zabraknie ładowania indukcyjnego, a bateria ma mieć pojemność 4300 mAh. Obydwa modele mają natomiast być wyposażone w procesor Snapdragon 865 z obsługą sieci 5G.

Kup OnePlus 7 Pro
➡ Sprawdź cenę OnePlus 7T

Spodziewana premiera smartfonów od OnePlus ma odbyć się już w przyszłym miesiącu, nie wiadomo jednak czy będzie to oficjalny event czy też premiera online.

R E K L A M A
Facebook Comments

Autor: Ziemowit Wiśniewski

Geek z dużym dystansem do siebie. Zapalony miłośnik sprzętu audio, a w szczególności słuchawek. Meloman, w wolnych chwilach gracz i projektant 3D.