Do
góry

Jeżeli jedna z naszych publikacji powstała przy współpracy z daną firmą lub organizacją, wyraźnie to oznaczamy. Prawdopodobnie dlatego czytasz ten tekst.

Od lat jesteśmy pasjonatami technologii. Początkowo było to tylko nasze hobby, które z czasem stało się także pracą. W dzisiejszym świecie nie ma nic za darmo, nasz serwis generuje koszty, które musimy pokrywać. Żeby dostarczać Wam wysokiej jakości treści, a przede wszystkim publikować regularnie i z większą intensywnością, portal potrzebuje źródła finansowania. Chcemy być z Wami szczerzy, dlatego poniżej znajdziecie szczegółowe informacje na ten temat.

Zawsze dbamy o Twoją prywatność i nie przekazujemy podmiotom trzecim Twoich danych w celach marketingowych. Mając na uwadze dobre interesy naszych czytelników stosujemy inny model biznesowy naszej działalności.

W naszych publikacjach natrafisz na niebieskie przyciski, które prowadzą do strony z danym produktem lub usługą, które opisujemy na naszej stronie. Dzięki temu możesz przede wszystkim sprawdzić aktualną cenę produktu, dowiedzieć się o nim więcej, sprawdzić opinie, a w razie zainteresowania – dokonać zakupu.

Część linków na naszej stronie to linki partnerskie. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność i ulepszasz publikowane treści. Możemy otrzymywać prowizję za kliknięcie w taki link lub późniejsze dokonanie zakupów w sklepie partnera, do którego prowadzi link. Wynagrodzenie to jest bierne i nie ma żadnego wpływu na nasze opinie i spostrzeżenia. 

Pieniądze otrzymywane z tytułu pośrednictwa w transakcji zakupu nie muszą być powiązane z produktem, w związku z którym dokonano przejścia na stronę partnera handlowego. W większości przypadków nie posiadamy nawet szczegółowych danych dotyczących sprzedanych produktów poprzez linki partnerskie umieszczane na naszej stronie.

Publikacje tworzone przy współpracy z partnerami handlowymi

Do części naszych publikacji poszukujemy partnerów, w szczególności sklepów internetowych i sieci elektromarketów. Dlaczego? Ponieważ takie poczynania gwarantują szereg wzajemnych korzyści.

Korzyści dla Ciebie

Wszystkie zarobione pieniądze inwestujemy w rozwój naszej strony i publikowanych treści. W efekcie Ty otrzymujesz więcej zróżnicowanych publikacji wysokiej jakości o bogatej warstwie merytorycznej.

Korzyści dla partnerów handlowych

Współpracujemy głównie z agencjami pośredniczącymi pomiędzy nami, a partnerami handlowymi. Partnerzy handlowi nie płacą za promocję produktów, a za przekierowanie ruchu z naszej strony do oferty ich sklepów. Dzięki temu zyskują nowych klientów i mają możliwość sprzedaży swoich produktów.

Korzyści dla nas

Dzięki temu, że publikowane przez nas treści generują przychód, możemy rozwijać nasz zespół, przygotowywać jeszcze więcej publikacji, poprawiać ich jakość i oprawę oraz lepiej zadbać o warstwę stylistyczną, językową i przede wszystkim merytoryczną.

Pozostałe współprace (z innymi partnerami niż partnerzy handlowi)

Zdarza się, że firmy w ramach porozumienia komercyjnego, oferują korzyści (bezgotówkowe lub finansowe) w zamian za umieszczanie w publikacji danego produktu, konkretnej oferty lub ekspozycji marki. Partner może płacić tylko i wyłącznie za umieszczenie danego produktu lub informacji o ofercie na naszej stronie. Opis produktu zawsze przygotowujemy na podstawie stanu rzeczywistego, specyfikacji, faktów, wyników naszych własnych testów i opinii, a niekiedy również spostrzeżeń naszych widzów i czytelników.

Taki model biznesowy zapewnia nam neutralność i swobodę działania. Dodatkowo nie jesteśmy związani żadnymi umowami na wyłączność, ani bezpośrednio związani z jakimikolwiek podmiotami lub grupami kapitałowymi. Dzięki temu pozostajemy niezależni.

Nigdy nie tworzymy płatnych recenzji, partner nie ma wpływu na warstwę merytoryczną materiału i nie kształtuje naszej opinii. Oceny, przekonania i spostrzeżenia są nasze własne, autorskie i bezstronne.