HyperX Cloud Flight S | Ładowane indukcyjnie słuchawki dla graczy

HyperX Cloud Flight S | Ładowane indukcyjnie słuchawki dla graczy

Słuchawek gamingowych nigdy dość, a przynajmniej takie można odnieść wrażenie po producentach sprzętu dla graczy. Choć tym razem propozycja od firmy HyperX jest nieco odmienna od utartych już standardów. 

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy HyperX Cloud Flight S umożliwia ładowanie indukcyjne zgodne ze standardem Qi oraz zapewnia komfort charakterystyczny dla produktów HyperX. Do tego ponad 30 godzin pracy na akumulatorze. Całość na papierze prezentuje się bardziej niż interesująco. Całości dopełnia oczywiście oprogramowanie nGenuity, które obsługuje wszystkie peryferia od HyperX. 

Reklama

Zestaw Cloud Flight S to konstrukcja wokółuszna z muszlami obracanymi w zakresie 90°. Jest wyposażony w metalowe suwaki do regulacji na pałąku. Nauszniki wykonane zostały z miękkiej, sztucznej skóry wypełnionej pianką zapamiętującą kształt ucha, co zapewnia najwyższy poziom komfortu.

➡ Sprawdź cenę słuchawek HyperX Cloud Flight

Zestaw działa zarówno z komputerami PC jak i konsolami PS4 i PS4 Pro. Słuchawki są wyposażone w odłączany mikrofon z diodowym wskaźnikiem LED informującym o wyciszeniu wraz z funkcją monitorowania mikrofonu. Do tego zarówno na prawej jak i lewej słuchawce znalazły się regulatory oraz przyciski, które możecie dostosować do własnych potrzeb.

Na prawej słuchawce znalazło się pokrętło głośności, które steruje dźwiękiem systemowym. Dodatkowo ta słuchawka ma w sobie cewkę do ładowania indukcyjnego i to właśnie tą muszlą musicie odłożyć je na ładowarkę. Natomiast na lewej słuchawce zainstalowano znacznie więcej ciekawych funkcji. Poza włącznikiem czy portem do ładowania znalazł się także przycisk do aktywacji wirtualnego dźwięku 7.1 oraz 4 programowalne przyciski. Te zostały umieszczone na zewnętrznej części muszli, funkcje możecie przypisać przy użyciu aplikacji nGenuity, która jest dedykowana peryferiom HyperX. Wśród możliwych makr znalazły się między innymi wyciszenie mikrofonu, wyodrębnienie dźwięku czatu głosowego lub gry.

Nowy zestaw daje graczom pełną swobodę dzięki samodzielnej ładowarce bezprzewodowej z certyfikatem Qi oraz maksymalnie 30-godzinnej pracy przy pojedynczym ładowaniu. Cloud Flight S działa w paśmie 2,4 GHz i zapewnia niezwykłe wrażenia dźwiękowe dzięki odpowiednio dostosowanemu modułowi wirtualnego dźwięku przestrzennego HyperX 7.1 3 oraz przetwornikom o średnicy 50 mm.

Pod względem dźwięku jest klasycznie, to wciąż tak samo wysoka półka co w przypadku klasycznych słuchawek z serii Cloud. Ogromne wrażenie robi natomiast mikrofon, który zdecydowanie został poprawiony, nawet względem modeli przewodowych. Oferowana jakość dźwięku nada się nie tylko do rozmów na czacie głosowym, ale i nawet prowadzenia audycji live.

➡ Sprawdź cenę słuchawek HyperX Cloud Flight

Na ogromną pochwałę zasługuje zasięg słuchawek. Ten jest całkiem spory, choć to pewnie zasługa anteny, która zapewnia nawet 20-sto metrowy zasięg działania. Przez to niestety sam nadajnik jest nieco większych rozmiarów i można go porównać do starych pendrive’ów.

„Rynek bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych dla graczy wciąż rośnie. Bardzo cieszymy się z wprowadzenia pierwszego gamingowego zestawu słuchawkowego obsługującego bezprzewodowe ładowanie zgodne ze standardem Qi” — powiedziała Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „Cloud Flight S to znakomity zestaw słuchawkowy dla osób oczekujących wysokiej jakości dźwięku oraz swobodnej rozgrywki bez kabli”.

HyperX Charge Play Base

HyperX niedawno rozszerzył swoją rodzinę ładowanych bezprzewodowo produktów z certyfikatem Qi o dwa nowe produkty: bezprzewodową mysz dla graczy Pulsefire Dart, która może pracować po naładowaniu przez nawet 50 godzin, oraz ładowarkę bezprzewodową ChargePlay Base.

➡ Sprawdź cenę słuchawek HyperX Cloud Flight

Jest to nic innego jak ładowarka bezprzewodowa w standardzie Qi na dwa urządzenia. Łączna moc z jaką może ładować to 15W, natomiast jeżeli ładujecie tylko jedno, na przykład wcześniej wspomniane słuchawki lub myszkę, moc z jaką będzie się ładować to urządzenie to 10W. Możecie sobie zadać pytanie po co w ogóle na biurku gracza, a co dopiero streamera bezprzewodowa ładowarka. Odpowiedź jest prosta, bo to wygodne. Obecnie ze standardu Qi korzystają nie tylko smartfony, które swoją drogą też na tej podkładce naładujecie. Technologia ładowania indukcyjnego zawitała do słuchawek bezprzewodowych oraz myszek, także tych gamingowych. Będzie to więcej bardzo ciekawy element dopełniający dla stanowiska na 2020 rok.

Dostępność

Zestaw HyperX Cloud Flight S jest już dostępny. Sugerowana cena przez producenta to 849 PLN. Więcej informacji na temat globalnej dostępności zestawów słuchawkowych HyperX Cloud Flight S można znaleźć na stronie internetowej poświęconej słuchawkom.

Reklama

Cloud Flight S – specyfikacja:

Słuchawki

 • Przetwornik: dynamiczny, o średnicy 50mm, z magnesami neodymowymi
 • Typ: wokółuszne, zamknięte
 • Pasmo przenoszenia: 10Hz–22kHz
 • Impedancja: 32 Ω
 • Poziom ciśnienia akustycznego: 99.5dBSPL/mW at 1kHz
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD):: < 1%
 • Waga: 310g
 • Waga z mikrofonem: 320g
 • Długość przewodu i typ złącza: 1m, USB

Mikrofon

 • Element: elektretowy mikrofon pojemnościowy
 • Wzorzec polaryzacji: Bi-directional, Noise-cancelling
 • Pasmo przenoszenia: 50Hz-18kHz
 • Czułość: -40.5dBV (1V/Pa przy 1kHz)

Żywotność baterii:

 • 30 godzin

Zasięg bezprzewodowy:

 • Pasmo: 2.4 GHz
 • Do 20 metrów

➡ Sprawdź cenę słuchawek HyperX Cloud Flight

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!