TikTok czaty grupowe

Jak stworzyć czat grupowy na TikToku?

Przewijanie filmików może być bardzo przyjemne, ale jeszcze lepsze jest dzielenie się nimi ze znajomymi. Czy zdawaliście sobie sprawę, że wystarczy założyć czat grupowy na TikToku, aby mieć gdzie je przesyłać? Oto instrukcja, jak tego dokonać!

Awatar Kamil Malczyk

Ogromny sukces platformy musical.ly, na której pojawiały się w zasadzie tylko filmiki od osób, które chwaliły się swoimi umiejętnościami tanecznymi, zmieniły Internet raz na zawsze. Wspomniane musical.ly trafiło w ręce nowych właścicieli i niedługo później zaczęło funkcjonować pod nową nazwą – witajcie na TikToku.

TikTok x musical.ly
źródło: Linkedin

Resztę historii pewnie już znacie, bowiem trwa ona po dziś dzień i wiele wskazuje na to, że szybko się nie skończy. Sukces tejże platformy doprowadził do tego, że pionowe filmiki wpisały się w internetową modę na całym świecie. Dzięki temu możemy oglądać Instagram Reels, YouTube Shorts i tak dalej, i tak dalej…

Instagram Reels vs TikTok vs YouTube Shorts
źródło: CommentSold

Po odpowiednim przetrenowaniu algorytmu, platformy typu TikTok mogą serwować nam wpisujące się w nasze upodobania treści, którymi potem możemy dzielić się ze znajomymi. Co jednak zrobić, jeśli za każdym razem nie chce otwierać nam się osobnej aplikacji? Wystarczy stworzyć czat grupowy na TikToku, ale… jak tego dokonać?

Czat grupowy na TikToku – po co?

Jak wiadomo, TikTok jest serwisem internetowym, który oferuje dostęp do niezliczonej ilości różnego typu treści od twórców z całego świata. Niezależnie od tego, czy szukacie skrótów z transmisji swoich ulubionych streamerów, urywków filmów, czy słodkich piesków – na pewno znajdziecie coś dla siebie.

jak stworzyć czat grupowy na TikToku
źródło: Lifewire

W większości przypadków oglądanie filmików sprawia dużo większą frajdę, gdy robimy to w większym gronie, więc jeśli nie możemy połączyć się w czasie rzeczywistym, możemy przesłać znajomym nasz filmik. Warto jednak wiedzieć, że nie trzeba korzystać do tego z osobnej aplikacji – wystarczy czat grupowy na TikToku!

Choć funkcja ta jest dostępna już dosyć długo, bo od 2021 roku, to nadal wielu użytkowników nie zdaje sobie sprawy o jej istnieniu. W związku z tym przedstawiamy Wam dwie metody na stworzenie czatu grupowego ze swoimi znajomymi.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

TikTok bez rejestracji – czy jest to możliwe?

TikTok bez rejestracji to zachcianka wielu osób, które chcą oglądać ciekawe treści bez konieczności tworzenia konta. Czy jest to możliwe? W tym artykule znajdziecie odpowiedzieć na to pytanie oraz zalety i wady tego rozwiązania. 

Czytaj artykuł

Metoda 1: skrzynka odbiorcza

Stworzyć czat w samej aplikacji można na dwa sposoby – ze skrzynki odbiorczej lub poprzez funkcję udostępniania danego filmiku. Aby skorzystać z pierwszej metody, wystarczy utworzyć nową / otworzyć istniejącą konwersację, kliknąć trzy kropki w prawym górnym rogu, wybrać opcję „rozpocznij czat grupowy” i dodać użytkowników.

Co zrobić, jeśli nie działa?

Jeśli po otwarciu konwersacji nie wyświetla Wam się opcja stworzenia czatu grupowego, rozwiązaniem może być wyczyszczenie pamięci wewnętrznej i podręcznej aplikacji. W tym celu należy: przejść do ustawień > aplikacje > TikTok > wyczyść pamięć podręczną & wyczyść pamięć wewnętrzną.

Metoda 2: udostępnianie danego filmu

Żadna z metod nie jest trudna, ale w przypadku tej drugiej cały proces rozpoczyna się już podczas przewijania. Po wybraniu filmu należy kliknąć przycisk strzałki z opcjami udostępniania, a następnie wybrać osoby, do których chcemy go wysłać, kliknąć przycisk „Utwórz czat grupowy” i… gotowe, mamy naszą grupę!

Czy podczas przeglądania TikToka lub innych serwisów przesyłacie wybrane filmiki do swoich znajomych? Zamierzacie korzystać z wewnętrznego czatu grupowego?

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez