Czy Cristiano Ronaldo przesiadł się na Huaweia?

Jest o nim głośno z powodu niezaliczonego gola, a wykryła to technologia półautomatycznego spalonego. Jednak to nie jedyna sensacja odnośnie piłkarza. Czy Cristiano Ronaldo porzucił Apple na rzecz Huaweia?

Awatar Marta Urbaniak

Jest o nim głośno z powodu niezaliczonego gola, a wykryła to technologia półautomatycznego spalonego. Jednak to nie jedyna sensacja odnośnie piłkarza. Czy Cristiano Ronaldo porzucił Apple na rzecz Huaweia?

Portugalski piłkarz, jeden z najbardziej rozpoznawanych na świecie, jest rozchwytywany przez media. Nic dziwnego, że jest o nim głośno, zważając na jego osiągnięcia, jednak dziś huczy o nim w mediach z innego powodu. Podczas wczorajszego meczu padł pierwszy gol ze strony Portugali i wydawałoby się, że dokonał tego właśnie Cristiano Ronaldo. Okazuje się jednak, że tak nie było. Chip nie wykrył by gracz z numerem 7 dotknął piłki głową. Jest głośno o tej sprawie.

Coś nowego, coś starego?

Sportowa gwiazda jest znana z kliku rzeczy – świetnych wyników w piłce nożnej, zamiłowania do Porsche i używania smartfonów od Apple, czy jednak na pewno? Jak się okazuje to ostatnie się zmieniło, co zaskakuje. Post Sina Digital na Weibo pokazuje zdjęcie, które ujawnia nowy telefon za maską samochodu. Najprawdopodobniej chodzi o Huaweia.

Cristiano Ronaldo Huawei

Ludzie w Internecie domyślają się, że może to być model Huawei Mate RS Porsche Design Edition. Czy piłkarz z miłości do Porsche poszedł na kompromis i przesiadł się na Huaweia w kolaboracji z Porsche? Na to wygląda. Telefon został wydany w 2018 roku z okazji 70. rocznicy produkcji Porsche. Sama produkcja telefonu zbiegła się w czasie z premierą Porsche 911nGT 3 RS. To nie mógł być przypadek! Sam telefon mógł być “prezentem” przy zakupie samochodu.

Huawei Mate RS Porsche

Co do specyfikacji, to na pleckach znajdują się pionowo umieszczone 3 kamery Leica 40 Mpix. Odblokowywać telefon można za pomocą czytnika linii papilarnych umieszczonego pod ekranem, bądź za pomocą twarzy. Nawiązując kolorystycznie do pojazdu model został wydany w wariancie czerwonym i czarnym.

System operacyjny ma do dyspozycji 6 GB RAMu i 512 GB pamięci wewnętrznej. Cena za taki telefon wynosi około 1 800 USD, nie należy więc on do tanich zabawek. Internauci spekulują, że zdjęcie jest z 2021 roku, a telefon służył tylko do nawigacji, bądź jako urządzenie zapasowe. W końcu Cristiano Ronaldo słynie z używania innych drogich telefonów – marki z nadgryzionym jabłkiem.

Źródło: My Drivers, Gizmochina

Awatar Marta Urbaniak

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez